velký výděr

• Vše super

Již tradičně dobré a rychlé služby.
    Díky

• Rychlost dodání ok

• Vyhovující
    • Vysoká ceny

Velmi rychlé doručení (do druhého dne) kvalitních produktů.

• Velká spokojenost, využívám obchod opakovaně. Vždy rychlé dodání.

žádná

obchod znám už delší dobu, kupuji si rifle jen tam

Super rychlé vyřízení, vše v pořádku. Velikost mohla být o trochu menší, ale to jsem asi špatně měřila, jinak Doporučuji.

• neserióznost

Zboží jsme si objednali, zaplatili, došlo. Potud v pořádku. Po rozbalení jsme zjistili, že velikost jsem objednali sice správnou, ale neseděla, když jsme kalhoty změřily - měly jinou velikost. Stejným zklamáním byl materiál údajně originálních Lee. Vypadal jako od Vietnamců (nechci je urazit). Potom přišla e-mailem faktura, tedy jen její vertikální polovina. Tak jsem to vrátili. Jediné pozitivum bylo, že nám peníze hned vrátili.

Je to jíž několikátý nákup. Celkově spokojen, jen nevím co trvá doručovací službě déle než 7 dnů doručit zásilku. Za to obchod nemůže

Kvalitní rifle vždy spokojenost

Velmi spokojen s nákupem riflovou košili takového typu jsem hledal dlouho.

Pokud má zákazník vyzkoušený typ a velikost jeansů, pak je super , že vidí jaké velikosti jsou skladem.Jinak je nákup bez odzkoušení risk....

Obchod jsem si vybral i přes vyšší cenu z duvodu nabízených akci. Je trochu smutné, že obchod nemá dva páry stejných kalhot.
    Jednání eshopu ale bylo korektní, navrhli jiné možnosti, bohužel jsme se nedohodli.
    V budoucnu eshop ještě vyzkouším a uvidím zda to byla jen smůla

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi, vaše připomínky nám pomůžou ke zlepšování našeho eshopu kdy se snažíme poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby.
    Náš zaměstnanec Vás ihned kontaktoval kdy Vám vysvětlil, že náš dodavatel již nevyrábí a nedodává velikost jeansů 35. Skladem jsme měli poslední kus této velikosti který jsme Vám chtěli odeslat, ale Vy jste nechtěl. Nabízeli jsme Vám jiné možnosti, ale vy jste odmítl.

Velmi nás to mrzí, že jsme Vám nemohli vyhovět, protože se snažíme dělat pro zákazníky maximum pro jejich spokojenost což je ostatně vidět na drtivé většině pozitivních recenzí od našich zákazníků.

Věříme, že přesto zůstanete našim zákazníkem. Děkujeme

Jeans Shop

• Absolutně špatná komunikace.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi i když je negativní. Se zákazníky komunikujeme a sdělujeme jim termín dodání. Termín dodání mohl ovlivnit státní svátek případně zvolený dopravce.

Omlouváme se Vám a věříme, že nadále zůstanete našim zákazníkem.

OK

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za pochvalu, máme radost ze spokojenosti našich zákazníků, budeme se nadále snažit.

Jeans Shop

Rychlé dodání, vše v pořádku

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Moc děkujeme, velmi si vážíme vaší pochvaly, je to ocenění naší dlouholeté usilovné práce.

Jeans Shop

Objednával jsem poprvé, ale k naprosté spokojenosti.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Díky díky co na to říct :-) v dnešní konkurenční době tato pochvala dvojnásob potěší. Děkujeme

• Vstřícnost, ochota

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme, v naší firmě si zakládáme na osobním přístupu k zákazníkům kdy jim rádi poradíme a pomůžeme. Specializujeme se na prodej jeansové konfekce již více než 20 let kdy máme širokou nabídku modelů, střihů a především velikostí. Naše motto je OBLEČEME KAŽDÉHO !