• berou okamžitě mobil, dovysvětlí
    • dobu dodávky dodrží

• Dobré ceny

Dobré zboží za dobrou cenu .

V obchodě jsem nakupovala poprvé a za mě rozhodně spokojenost, mají přehledné webové stránky, pěkné ceny. Zboží dorazilo v krátké době,takže spokojenost

• Vystavuje a nabízí zboží, které nemá skladem a netuší, zda je možno objednat v budoucnu.

Reakce obchodu JDK-Store

Dobrý den, máte pravdu zboží nemám na skladě. Provozuji dropshipping to je obchodní model, ve kterém maloobchodní prodejce nabízí zboží svého velkoobchodního dodavatele či přímého výrobce. Jím nabízené zboží fyzicky nenakupuje do svého skladu, ale své objednávky rovnou směřuje na svého dodavatele, aby je dopravil přímo zákazníkovi. Bohužel, než byl aktualizován stav skladu došlo k vyprodání výrobku, na to jste byla upozorněna během 15 minut od objednávky a byla Vám nabídnuta alternativa. Ale zajisté chápu, že Vám nemusela vyhovovat. Na dotaz u dodavatele, zda Vámi vybrané zboží bude ještě v nabídce jsem nedostal jistou odpověď, proto mi nezbylo nic jiného než Vám říct, že to prostě nevím. Rozhodně jsem se nesnažil uvádět Vás v nějaký omyl. Děkuji s pozdravem David Klempíř

• Zboží dorazilo poškozené. Na reklamaci nikdo nereaguje !

Tragedie !!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu JDK-Store

Dobrý den, Vaše hodnocení mně mrzí a rád bych na něj reagoval. To, že přišla Vaše zásilka poškozená (ulomený roh) se bohužel může někdy stát. Není to však chyba moje ale dopravce v tomto případě České pošty, která s kamenným umyvadlem nezacházela s patřičnou opatrností. To jak řešit poškozenou zásilku je popsáno v emailu který jste obdržel s dokončením objednávky. Vy jste to, jak jste mně sám potvrdil, řešil odpovědí na automaticky generovaný email, kde zpětná vazba není možná, místo toho aby jste třeba využil reklamační formulář který je na stránkách uveden a k tomu účelu slouží. Zajisté byste byl kontaktován a věc by byla řešena. Mohl jste mně klidně zavolat číslo je na stránkách také uvedeno rád bych Vám poradil a pomohl.
    Děkuji s pozdravem David Klempíř

• rychlost a spolehlivost
    • nemám žádné

vřele doporučuji všem

• nenalezeny

skvělá komunikace

• Pohodlí
    • Nevím

Pohodlí z domova a rychlost