dobré doručení i zboží

• Prostě funguje, a dobře.

Nevím.

• dobré ceny

• obchod mi zavolal, upřesnění objednávky
  • asi jim na stránkách běží jen e shop robot a jinak nic

Reakce obchodu jbsport.cz

Dobrý den, můžete prosím upřesnit Vaši nespokojenost s naším e-shopem? Rádi vám s čímkoliv pomůžeme. Děkuji, Libor, HokejPro

• Výhoda

Ochotny personal, poradi se vsim!

Super, na místě mi poradili a objednané zboží vyměnili za odpovídající věku.

• rychle

Příjemný telefonický kontakt, rychlé doručení

• rychlé dodání, vše dle očekávání

• Velký sortiment
    • Nezkušení prodejci
    • Jiné ceny na eshopu a v prodejně

Objednal jsem přes internet lokty na kluka, ale na prodejně při vyzvednutí jsem se ptal, jestli pro porovnání nemají raději větší velikost a jestli mi neporadí. Nakonec jsem si velikostní tabulku našel na netu a poradil jsem si sám.
    Dále jsem si při objednávání loktů na eshopu všiml, že mají celkem dobré ceny i na holeně, ale řekl jsem si, že je vyberu až na prodejně, měli jich na skladě dost. Bohužel jsem zjistil, že na prodejně mají dražší ceny, sice mi paní na pokladně nakonec dala cenu z eshopu, ale i tak jsem byl celkem zaskočený.
    Pokud víte, co chcete a jenom vyzvedáváte objednávku, tak asi žádný problém. Jestli chcete radu, určitě ne.

Reakce obchodu jbsport.cz

Dobrý den, tato situace nás velmi mrzí. Ceny by měly být v případě akčních produktů na prodejně stejné, tuto administrační chybu opravíme. Děkujeme za upozornění a doufáme, že se tato situace nebude opakovat. Co se týče úrovně našich prodavačů, máme dlouhodobě osvědčené a zkušené specialisty. Mohl jste ale narazit na brigádníka, který ještě nenasbíral takové zkušenosti, aby vám poradil dle vašich představ. V tomto případě také doufáme, že se to již nebude opakovat. Jak můžete vidět v recenzích od ostatních uživatelů, zákaznický servis byl vždy kladně hodnocen.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlost doručení na prodejnu. Velmi milý a ochotný personál.
    • Žádná není.

• Do ciziny za 3 dny je opravdu vyborny!

Vše OK

• Zbozi pripraveno k vydeji behem okamziku.

Obchod pripravi zbozi k vydeji, behem chvilky, pokud je zbozi na sklade. Zadny problem nebyl ani pri vymene zbozi.

• Velký a kvalitní výběr

• Vstřícnost
    • Profesionalita

• Ochotný personál. Skvěle umí poradit.