• skvělá komunikace
    • kvalitní a svědomité kousky

• Skvělé a promyšlené výrobky
    • Líbí se mi, že u každého výrobku zaměřeného na světlo najdu informaci a graf o složení světla a mohu díky tomu vybrat přesně to, co potřebuji
    • skvělí majitelé
    • skvělá a vstřícná komunikace s nimi
    • To, co jsem vybrala bohužel není vyrobeno v EU (je to škoda) - ale na kvalitu výrobku to naštěstí nemá vliv.

• Se zakoupeným Amber LED páskem jsem velmi spokojen (i po třech měsících používání)

• Rychlost dodání objednavky
    • Opravdu kvalitní lampicka, skvěle zpracování, jednoduché použití, několik způsobů vyuziti
    • Určitě doporucim dal

Objednala jsem lampicku na večerní čtení a jsem opravdu nadšena. Vše bylo velmi rychle zarizeno, balíček jsem měla doma do dvou dnů. Lampicla je velmi skladná, lehounká, ale na druhou stranu pevná. 3 intenzity svícení. Světlo je opravdu příjemné na večerní čtení

• Rychlá a vstřícná komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Možnost vyzkoušení, co nám bude více vyhovovat

Pan Dominik ochotně po telefonu konzultoval výběr lampičky i žárovky, zodpověděl všechny otázky a obratem řešil znovuodeslání zásilky, když se zásilka někde zatoulala. I vrácení peněz při vrácení části objednávky proběhlo v pořádku. Děkuji a ráda se vrátím :). A s lampičkou i žárovkou jsem spokojená.

• Rychle dodání
    • Super zboží

Rychle doručení a uzasne lampicky:-).

• velmi rychlé doručení
    • kvalitní výrobky

• Kvalita produktu

• rychlá a dobrá komunikace
    • kvalitní produkty

Reakce obchodu Jako Dřív.cz

Dobrý den, v textovém hodnocení píšete hezké věci, ale máme od vás jen 30%. Můžeme něco udělat lépe nebo se jedná o chybu?

• Extrémne rýchle odoslanie a doručenie
    • produkty sú veľmi dobrej kvality

Velmi rychlé dodání. Super kvalitní osvetlení. Jsme nadšení!

• Rychlost dorucenia

• Velmi rychlé dodání

• Světlo bez modré složky
    • 3 intenzity svícení
    • Klip na připevnění ke knížce, poličce, stolu
    • Bezdrátová
    • Nabíjí se nabíječkou
    • Nabíjecí kabel součástí balení
    • Nelze nabít novou rychlonabíječkou

• Rychlé doručení
    • Ekonomické kompaktní zabalení
    • Ocenila bych nějaký malinký papírek s návodem nebo popisem zboží a informacemi o péči a kde co najdu, atd.

Reakce obchodu Jako Dřív.cz

Děkujeme za tip. Na návodech přímo do balení produktů zapracujeme, ať je vše na jednom místě.

Mile a rychle jednání, na všem se lze domluvit. Expedice následující den. Tak si představuji dobře fungující eshop.

• Rychle dodání
    • Nejlepší světýlka, doporučuji!

Rychle vyrizeni objednavky a velka spokojenost s objednanym produktem - prenosna lampicka s cervenym svetlem.

V sobotu som objednala a v utorok bolo svetielko doručené. Extra rýchle dodanie. Svetielko je kvalitne spracované.

• vse probehlo k absolutni spokojenosti -lampicka je skvela