• rychlost dopravy,nemusím nikde shánět prodejnu
    • zboží mi nešlo dát do košíku,musela jsem poslat tři objednávky

dodací lhůta super,dobré jednání,doporučuji

• Prodej byl velmi rychle proveden,
    • balíček přišel v pořádku.
    • Rychlé, ale tajné jednání.
    • Nedostala jsem po objednávce zprávu, že moje objednávka č. to a to je vedena v evidenci, nevěděla jsem z emailu, který mi přišel, zda je zboží objednané, či ne. Telefonicky jsem zjistila, že vyřízení objednávky bylo přesměrováno na Prahu, kam spadám, získala jsem telefon, který mi nikdo nikdy nezdvihl. Stále jsem nevěděla, zda je zboží objednáno, jestli se s mojí objednávkou nějak počítá, zda mám zboží objednat znovu? Žádná reakce. Do emailu už nepřišla žádná zpráva. Po pár dnech mi přišla SMS na mobil, kde jsem se dozvěděla, že byl přes poštu odeslán balíček v odpovídající ceně mé objednávky.
    • Další den balíček dorazil, naprosto bylo vše v pořádku. Je to s malým tajemstvím, a pak s příjemným překvapením.

Obchod považuji za spolehlivý, byl mi doporučen mojí kadeřnicí. Jednání je v celku rychlé, ale do poslední chvíle člověk neví, jak je s objednávkou naloženo, zda je zboží na skladě, či se musí objednat. Případně není známa přibližná doba, kdy bude objednávka vyřízena, nikde není uvedeno č. objednávky.
    Celé je to zvláštně zařízené, ale vše bylo nakonec vyřízeno rychle a zboží bylo v perfektním stavu doručeno do vlastních rukou. Určitě tento obchod doporučuji ostatním.

• velký výběr

• komunikace

• kvalitní výběr nůžek
    • Zboží jsem objednala více než před týdnem, zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje! (psala jsem e-mail)

• Pohodlný nákup z domova

• hlavně profi zboží které nekoupíte v každém marketu

koupil jsem na doporučení

• Prijatelne ceny
    • U zbozi neni na eshopu videt, zda je skladem.
    • Po vyplneni "objednavky/poptavky" jsem nevedela, zda jsem si rovnou objednala nebo pouze poptala :-D do obchodu jsem druhy den zavolala a vse jsme si vyjasnili :)

Prijemny obchod, v pripade potreby nakoupim znovu.

Pozor tento obchod nemá nakupní košík nelze tedy objednat více zboží za jedno poštovné.

• ..
    • ..

• Blesková a vstřícná komunikace.

• rychlost , komunikace

rozhodne doporučuji perfektní komunikace a blesková rychlost vyřízení objednávky . dekuji

• Perfektní vše proběhlo v pořádku. Ochotný personál

S nákupen jsem velmi spokojená. Eshop bych doporučila i dalším lidem. Baná.

• Musela jsem na kazdy vyrobrk udelat extra objednavku a ne dat vse do kosiku to by bylo jeddnodussi takhle zdlouhave a skozite...to vidim jako jedinny minus

• Skvěle vyškolý personál.
    • O žádných nevím.

Potřebovala jsem poradit a dostalo se mi opravdu skvělých rad ohledně koupě nůžek se kterými jsem maximálně spokojená!!

• Kvalitní značka
    • Kvalitní výrobky
    • Nevím o ničem

Perfektní komunikace, rychlý dodej, výrobky splnily mé očekávání, tento obchod vřele doporučuji :-)

• super výběr a cena
    • milé vstřícné jednání