• Eshop nekomunikuje se zákazníky.

Týden netuším, jestli bylo objednané zboží odesláno, jestli vůbec bylo skladem...

• Objednávku jsem zrušil a udělal novou s osobním vyzvednutím. Snad budu úspěšnější

Vše OK, zboží dorazilo v pořádku cca týden od objednání.
    Velikost sedí podle tabulky uvedené na e-shopu.

obchod ako taký je OK ale nechápem kde je tovar .. ??

• Zboží, které není jinde k dostání.
    • Přístup obchodu.
    • Rychlost dodání.
    • Některé zboží, které mají na stránkách již není možno doobjednat.

• Vše v pořádku, rychlé dodání

7 dni od objednani, zadna komunikace, zbozi nedorazilo.

Zatím nic z objednaného nedodali. Petr K.

• Unikátní nabídka
    • Zahraniční literatura
    • Dlouhá reakce na objednavku

• velmi solidní a promptní servis!

Při objednání zboží, jsem byla přesně informována, jak dlouho doručení bude trvat a další zprávy mi byly odeslány v jakém stádiu se doručování nachází a kdy přesně dorazí, S objednáním a zaplacením nebyl žádný problém, velmi solidní a promptní servis!

• vše proběhlo v pohodě

• možnost telef.konzultace

Pri objednavkach na Slovensko su ceny uvedene iba v KC (rovnako cela objednavka) a teda balik zostane na poste, kedze dorucovatel nevie prevziat hotovost v cudzej mene. Az na poste zistite vyslednu sumu v eurach (ktoru ziska posta prevodom neznamym kurzom + poplatok 4 eura).
    Bolo by fajn, keby e-shop umoznoval uskutocnit nakup v eurach. Okrem zbytocnych poplatkov by som si usetril jednu cestu na postu.

Okamzita reakce na objednavku. Spousta zbozi neni skladem (coz je pochopitelne vzhledem k charakteru zbozi), ale ihned objednano a v rozumnem terminu dodano.

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikovali obratem

• Osobní přístup

• Skvělé proaktivní jednání - sami mne kontaktovali a nabídli předání na kurzu (školení), kterého se kniha týkala.
    • Férové jednání - hned jsem dostal informaci, že kniha aktuálně není skladem (musí ji objednat z Británie). Platba proběhla až v momentě, kdy knihu měli fyzicky v rukou.
    • Delší (14 dnů) objednací čas - což souvisí s faktem, že kniha není v Česku běžně dostupná a je nutné ji objednávat...
    • Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientoval v cenách pro jednotlivé způsoby platby a dodání z obchodních podmínek - ale při vytváření objednávky, před jejím potvrzením, už bylo vše jasné.

Velmi výrazné pozitivní překvapení jejich aktivním přístupem a snahou vyjít vstříc (která vyšla z jejich strany).

• Bez problémů vyměnili na požádání (nepoužité) zboží

• Nabídka zboží

Vše proběhlo v pořádku a velice rychle, jsem spokojená.

• Nedodáním zboží jsem ušetřil značnou sumu peněz.
    • Nedodáním zboží nic nemám.