• Rychlost dodani

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Komunikace a profesionalita

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

Vše proběhlo rychle a efektivně.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Rychle doručení

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Krásné prodejny
    • Skvělý přístup personálu
    • Velmi kvalitní produkty iWant

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Zboží skladem
    • Kvalitní produkty
    • Pan prodavač nebyl připraven na firemního zákazníka.
    • Platba kartou omezena na 80K CZK, museli jsme si jít vyzvednout do bankomatu zbytek částky
    • Předem si ověřte, zda vaše banka umožňuje okamžitou platbu, do které vás obchod tlačí, aniž by vás na to upozornil. Pokud to vaše banka neumožňuje, min. Vám zůstane částka několik dní v blokaci, případně se odešle.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Doporučíme se obrátit na svého přiděleného obchodníka, případně kontaktovat B2B oddělení na emailu [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 201 665 ohledně této záležitosti, aby sjednali nápravu a nastavili procesy pro výdej zboží jakožto firemního zákazníka. Tyto podněty nám pomáhají se stále zlepšovat.

Tým iWant

• Platba po převzetí zboží není povolena

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Kontaktujte nás případně na email podpory [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 201 606, abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Tyto podněty nám pomáhají se stále zlepšovat.

• Lepší cena

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlost, profesionalita, ochota

Tým iWant

• Výborná práce konzultanta který vše vysvětlil

Skvělá obsluha

• Rychlost vyzvednutí
    • Výběr
    • Igelitová taška

Zmatečné značení produktu, SE 2023 vlastně nejsou novým modelem ale jsou to stále SE 2 generace s více ECO řemínky nebo tak nějak. Na webu a při vyzvednutí jsem byl pak zmatený, dle model number do jsou SE 2 ale na faktuře SE 2023. Poté co jsem tuto informaci googlil, tak to prý dělala většina e-shopů.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Ohledně značení telefonů nás můžete kontaktovat na email [email protected], předáme k ověření příslušnému produktovému oddělení. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Předražené
    • Příšerný servis a jednání prodejců
    • Když potřebujete vrátit zboží z kamenné prodejny, nevrátí vám peníze, ale dárkový poukaz :-(

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Pokud budete vracet zboží na dané kamenné prodejně, tak máte volbu si vybrat jak se Vám platba bude vracet, zdali na platební kartu, nabízíme hotovost a nebo dárkovou kartu.

Mrzí nás Vaše zkušenost na dané kamenné prodejně. Naši kolegové se snaží poskytovat přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Poprosíme nám napsat ohledně servisního jednání na email [email protected].
    Danou kamennou prodejnu po té budeme kontaktovat .

Vše ok, jako vždy :-)

Byla jsem spokojena

rychlé spolehlivé bezchybné

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a rychlost dodání dopadl dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

• Bezproblémová komunikace

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a rychlost dodání dopadl v pořádku ,nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Hezké prostředí
    • Nápomocní a milí asistenti

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

• Vstřícný personál, vše ok

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.

tým iWant

• Chtěl jsem nakoupit na splátky a bez navýšení, což tento obchod splňoval.
    • Požadované zboží bylo skladem