Všechno v pořádku.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým iWant

poradili mi s výběrem dalších příslušenství
    a zjistili mi aplikaci

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Telefon ve stavu jako nový
    • Originální krabička
    • Rychlé doručení na pobočku

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým iWant

opět naprostá spokojenost s vašimi pracovníky. Standardně nakupuji v Alze, ale po první zkušenosti s vašimi pracovníky J. Vránou a F. Syrovím už věci od Apple v Alze kupovat nebudu a budu jezdit na vaší prodejnu v OC Nový Smíchov. Shodou okolností si tam dnes jedu pro nový iPhone :-) To asi jako zákaznická zkušenost mluví za vše.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete profesionalitu prodejního personálu, na které si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Profesionálni přístup

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete profesionální přístup prodejců, na kterém si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Příjemné prostředí
    • Vynikající obchodník

Osobně iWant moc nemusím. Totální zmatky v předobjednávkách, totální crashe systému v době spuštění předobjednávek a z mého pohledu šmejdské praktiky v internetových objednávkách alá “rezervace”, kdy není na dálku uzavřena kupní smlouva a nelze tedy do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy jak ukládá zákon jak u 99% jiných e-shopů. Jediná kloudná zkušenost je s personálem na prodejně v Jihlavě, resp. s panem Koudelkou, který je perfektní. To je jediné, proč ode mě iWant dostává alespoň trošku kloudné hodnocení, jinak by za mě tento obchod nestál ani za hvězdičku.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. V případě rezervace zboží v prodejně se nejedná o nákup distančním způsobem a platí tedy jiné podmínky než při doručení zboží distančním způsobem. Toto je uvedeno také v obchodních podmínkách a je to v souladu se zákonem. Těší nás, že oceňujete personál prodejny. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Spolehlivost

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete spolehlivost obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

Integrované zboží neodpovídalo popisu.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Kontaktujte nás případně na email podpory [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 201 606, abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Tyto podněty nám pomáhají se stále zlepšovat.

Tým iWant

Vše v naprostém pořádku, děkuji.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• profesionalita
    • vysoká úroveň zákaznického servisu
    • rychlost jednání
    • vyhodná studentská sleva

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým iWant

• Na prodejně jsem dostala doporučení pozměnit mou původní objednávku, jelikož jsem měla objednaný zastaralý model, zatímco nový byl i cenově výhodnější a ušetřila jsem tak 700 kč. Rozhodně doporučuji dojít se na prodejnu poradit, pokud si nejste při koupi jistí!

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Nelze platit kartou , ale jen hotově

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Na výdejových pobočkách společnosti Zásilkovna je vyžadována platba hovotě, jak máme uvedeno v našich podmínkách v sekci "způsob dopravy". Ostatní způsoby doručení nabízí platbu kartou, včetně našich prodejen.

• Rychlost vyřízení a zpracování
    • Přehlednost objednávky

O dost lepší zkušenost než s iSetos, tam jsem čekal 7 měsíců na vyjádření že mi vrací peníze protože mu dodavatel není schopen zajistit dodávku zboží.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a pro-zákaznickým přístupem našeho eshopu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Velký výběr zboží, ceny, rychlé doručení

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byla spokojena s jeho rychlým vyřízením. Těší nás také Vaše spokojenost s příznivou cenou zboží a velkým výběrem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Příjemná obsluha
    • Podávají špatné informace na zákaznické lince

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu, těší nás, že se Vám na prodejně líbilo. Prodejci jsou profesionálové a vždy rádi poradí. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás a také, pokud nám zašlete podrobnosti ohledně nespokojenosti s informacemi ze zákaznické linky na email [email protected] tyto podněty nám pomáhají se zlepšovat.

Přejeme příjemný den, tým iWant

Zcela profesionální jednání specialistů v obchodě. Maximální spokojenost!!

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu, těší nás, že se Vám na prodejně líbilo. Kolegové jsou profesionálové a vždy rádi poradí. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Přejeme příjemný den, tým iWant

Nakupuji pravidelně vše v pohodě,

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým iWant

• Nízká kapacita - ještě menší schopnost nabití telefonu než byl předpoklad

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Je nám lito, že zboží nesplnilo Vaše požadavky. V tomto případě evidujeme, že jste využila možnost vrácení zboží ve 14 denní lhůtě. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás a s výběrem se případně obrátíte na naše iWant specialisty.

Vše v pořádku

Tým iWant

• Super vyber a ceny, milá a rychla obsluha, naprostá spokojenost

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým iwant