• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 3 týdny

• Výhody
  • nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 2 týdny

• Prehliadne s dobrym popisom lahko najdete podla druhu a typu tovaru plus napiveda dalsich suvislich produktoch

Odporucam som spokojna a pravidelne tu nakupujem

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 2 týdny

• Tovar neni na sklade ale aj tak ho ponukaju na predaj
    • Chyba moznost platby paypalom
    • Premrstena cena postovneho do zahranicia. Nemecky predajca to iste ponuka s DHL za stvrtinu ceny
    • Jedina komunikacia prostednictvom automaticky generovanho emailu. Lepsi zakaznicky servis bol aj v 19. a 20. storoci

Pred desiatimi dnami som si objednal vagon od igra model. Dostal som mail ze to nemaju na sklade a ze to zhanaju po vsetkych certoch a hned ako to budu mat tak sa mi ozvu. A zda ze timto automaticky generovanym emailom to aj skoncilo. Cize zakaznicky servis na bode mrazu. Kedze zijem v anglicku tak neni lahke najst predajcu s ceskoslovenskymi modelmy co zasiela aj do zahranicia. Podarilo sa mi najst www.tinas-modelleisenbahn.at platby cez paypal a ma aj tento vagon priamo na sklade. Kedze zijem v 21. storoci a ITvlaky.cz zjavne uviazli v tom predchadzajucom tak nemozem odporucat! Bohuzial musim nakupovat od rakusanov a nemcov.

Reakce obchodu ITvlaky.cz

děkujeme za recenzi. V oboru železničního modelářství je běžné mít v nabídce i modely, které nejsou skladem, především z důvodu, že se jedná o novinky nebo limitované série a dochází u nich často k vyprodání ještě před zahájením výroby. Chceme vzhledem k rozsáhlosti nabídky umožnit zákazníkům zboží objednat včas, proto je na našem eshopu možnost objednat zboží, které není skladem.
    Paypal platbu za celé roky fungování eshopu požadovala jen hrstka zákazníků, proto jsme se k této formě platby zatím nepřistoupili. Zákazník může zaplatit jednoduše přes platební bránu Gopay nebo převodem.
    Zasíláme průběžně informace ohledně objednávky, ještě v den objednání jsem posílali druhý e-mail s informací, že vagon je objednán u výrobce. Pokud nemáme nějaké bližší informace ohledně data dodání od výrobce, nezatěžujeme zákazníka opakovanou informací, že čekáme na dodání zboží.

Vzniklá situace nás mrzí, děkujeme tímto za cenný podmět a zapracujeme na tom, abychom náš zákaznický servis zlepšili.

ITvlaky.cz

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 2 týdny

• Velmi rychla dodavka zbozi. Zbozi vypada dobre. Urcite zakoupim dalsi kusy prestavniku.
    • Kuky
  • nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 2 týdny

• Rychlé vyřizování objednávek, výborná komunikace
    • Velký výběr
    • Přehledná nabídka
    • Skvělé ceny

• Unikátní komunikace
  • nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 2 týdny

• Lze udělat předobjednávku na chystané zboží

• Velmi dobrý
  • nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 3 týdny

sortiment dostačující,jenom by to chtělo větší zásobu.

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 3 týdny

Ocenuji rychlost objednaného zboží.

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 1 měsícem

• filtr skladových položek zdá se funkční
    • nový vizuál se konečně zbavil pouťové titulní strany
    • stále se zlepšují, dokonalost je ale stále v nedohlednu
    • ne zcela intuitivní možnosti vyhledávání, některé kombinace nefunkční
    • ve faktuře chyběl důležitý údaj - variabilní symbol (doplněn po urgenci emailem)
    • nenabízí jinde standardní možnost volby typu spřáhel ani u modelů nad 2000Kč
    • informace o zpracování objednávky obsahovaly věty typu: "kolegyně zásilku pečlivě a s láskou zabalí", "počkáme na odvoz balíku do světa" nebo "peníze už se dokutálely na náš účet". Trochu jako v mateřince...

Z počátečního katastrofického obchodu se pomalu stává funkční platforma.
    Protože provozuji kolejiště v pěti měřítkách se čtyřmi různými rozchody, chybí mi možnost vyhledávat kombinaci měřítek se zadanými parametry (např. motorová lokomotiva, česká předloha, epocha III, měřítko TT a H0).
    Byl jsem opravdu rád, že modely přestály dopravu bez úhony. Na dně krabice byla jen jediná vrstva bublinkové fólie (5mm), na ní modely. Kolem modelů a nad nimi pak bylo několik (asi 4 nebo 5) vrstev bublinkových fólií (malé bublinky i olbřímí bubliny snad 15 cm).

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 4 týdny

• Příjemnost, rychlost

• Perfektní přístup
    • Zajímavé emaily
    • Velký sortiment
  • nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 1 měsícem

• mile pojaté formulování o stavu objednávky které mě vždycky potěší
    • slušné ceny a hlavně akce

Někdy se zde dá nakoupit hodně levně i když si konkurence drží cenu trochu jinde

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 1 měsícem

• obchod má všem vřele doporučuji a máji vše co potřebuji

nemám žádné nevýhody

jsem spokojeny

• Rychlost (jako vždy)

Díky za přiložený dárek. Z hrnku je syn nadšený!

• nakoupil v obchodě ITvlaky.cz před 1 měsícem

• Rychlé spolehlivé objednání, vyřízení a doručení. Průběžná informace o stavu objednávky. Široký sortiment skladem.