• rychlé a spolehlivé

Zboží jsem zaplatil 3.12. a do dnes 10.12.nedorazilo ani nemám zprávu zda je na cestě. Věřím, že je to pro předvánoční shon, jinak by to bylo velmi neuspokojivé

• 3 týdny čekám na zaplacené zboží a občas dostanu e-mail , že "dnes odesíláme, zítra obdržíte"

NEDOPORUČUJI - nespolehlivý obchod, už si tu nikdy nic neobjednám , nevím, zda vůbec dostanu zboží anebo zda mi pak někdo vrátí peníze.

Reakce obchodu itsko-shop.cz

Paní si objednala zboží, které bylo dlouhodbě nedostupné, o čemž byla informována. Po naskladnění, bylo zboží odesláno.

• nevím,nekomunikují.
    • nefungují.

neztrácet čas,nakupovat jinde.

• obchod nefunguje
    • nejsou podmínky
    • není provozovatel
    • nechodí emaily o objednávce

celkem k ničemu když se nedá objednávat a ani se neví od koho

Reakce obchodu itsko-shop.cz

Dobrý den, nevíme co Vám nefunguje, obchod je zcela funkční na adrese www.itsko-shop.cz, Obchodní podmínky jsou uvedeny v menu, lze si tedy objednat jakékoliv zboží

Maximálně spokojený

Reakce obchodu itsko-shop.cz

Děkujeme za Vaší recenzi tým iTsko.cz

• Detailní informace o zboží, takže jsem věděl, který typ kupuji, na rozdíl od jiných prodejců, kteří uváděli parametry jiné než výrobce a rozdíly nedovedli vysvětlit.
    • Rychlé dodání, které jsem potřeboval kvůli uvedení monitoru do chodu.

Velmi solidní jednání, rychlé dodání a správné informace o výrobku.
    Doporučuji!

Reakce obchodu itsko-shop.cz

Velice děkujeme za Vaší pozitivní recenzi

rychla komunikace a rychlé dodaní zboží

Děkujeme za Vaší pozitivní recenzi

Zboží bylo uvedeno jako "skladem", což bylo později (po objednání) na dotaz dementováno s tím, že se chybně aktualizuje stav od dodavatele. Během 14 dní po objednání jsem byl několikrát ujišťován, že zboží již bude odesláno a stihne se požadovaný nejpozdější termín dodání - toto tvrdili i 2 dny před tímto termínem. Nakonec poslední den před požadovaným termínem doručení sdělili, že zboží nedoručí vůbec, a to ani se zpožděním. Důvody byly vágní, typu "ani pošta teď před Vánoci nestíhá", "dodavatel má zpoždění" atd. Kdyby včas sdělili skutečnosti, bylo by možné zařídit se jinak...

Reakce obchodu itsko-shop.cz

Omlouváme se ale dodavatel zboží z externího skladu, do poslední chvíle sliboval že zboží již bude skladem a bude odesláno.