• sympatické ceny

Reakce obchodu Itpas.cz

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Těšíme se na další nákupy na našem eshopu :-)
    Tým www.itpas.cz

Moc doporučuji tento obchod. Hned druhý den jsem měla objednané zboží doma.
    Rychlost a spolehlivost.

Tým www.itpas.cz

• Rychle jednaní, zboží doručeno druhý den po objednání

• sortiment
    • termín dodání

Tým www.itpas.cz

• Levnější cena než u konkurence. Rychlá expedice. Příjemná komunikace.

Celkově spokojenost, všechno na jedničku, možná by to chtělo modernější eshop s filtry, ale tento eshop má dobrý ceník a kvalitní služby takže to kompenzuje. Díky

• Produkty opravdu skladem
    • Ceny

RYCHLOST,SPOLEHLIVOST

• skvělá komunikace
    • zboží odpovídá popisu
    • obal sedí na tablet úplně přesně

všechno v pořádku

Dodání rychlé.Zatím spokojenost.

Tým www.itpas.cz

• Multiple painless transactions from this shop
    • Very fast order fulfillment
    • Good prices
    • Wide selection

I ordered at 2 P.M. on Friday the 29th of December. They were still able to ship the same day. I received my package on January 2, the first possible date. Impressive! Many thanks :)

Reakce obchodu Itpas.cz

Thank you very much for the lovely review. We are glad that you are satisfied with our services. We look forward to further purchases in our e-shop :-)
    The www.itpas.cz team

• Rychlost, expedice mezi svátky v prosinci

Dodání rychlé, skladem spousta věcí, spokojenost

Tým www.itpas.cz

Nákup proběhl na jedničku, velmi ráda doporučuji

Tým www.itpas.cz

Výborné ceny. Bleskové doručení.

Tým www.itpas.cz

• Extrémně rychlé doručení.
    • Kvalitní komunikace

Tým www.itpas.cz

• Veliká spokojenost plus rychlé dodání.doporucuji

Veliká spokojenost.Doporucuji

• skvela komunikace
    • velmi rychle doruceni (nasledujici den, po tel. dohode, kdy je svoz a co bude mozne stihnout)

Tým www.itpas.cz

Zboží doručeno v pořádku a velmi rychle !

• rychlost, kvalita, preciznost