• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 2 týdny

• Zboží dorazilo, sice později, ale to jsem věděla, protože nebylo na skladě a to nebylo ani v jiných prodejnách, ale zaujala mě slušná cena a s obchodem jsem byla v písemném kontaktu, slušné chování.

Slušné a vstřícné jednání, okamžitý písemný kontakt.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 2 týdny

Zboží jsem objednal 1.12.2018 a zatím mi nedošla ani zpráva jestli zboží bylo předáno popř. jestli je vůbec k dispozici. Jsem max. nespokojen.

Reakce obchodu Itpas.cz

Náš eshop u každého zboží online informuje o tom, jestli je zboží skladem či nikoliv. U Vaší objednávky je zcela jisté, že zboží skladem nemáme a je v současnosti na trhu nedostupné, jelikož v opačném případě byste jej již dávno měl.
    Informaci o dostupnosti udáváme také, i když je pouze orientační.
    Pokud nemáte jistotu co se s Vaší objednávkou děje, tak uvítáme, když nás kontaktujete a milerádi Vám situaci vysvětlíme.
    Pokud ovšem doufáte, že za Vás situaci vyřeší naše dehonestace na sociálních sítích, tak si poslužte, ale v tom případě uvítáme, když vystoupíte z anonymity a Vaší objednávku milerádi stornujeme.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 3 týdny

Zboží jsem objednala, dodací lhůta měla být delší. Avšak z obchodu žádná reakce, zda zboží bude naskladněno a zda objednávka vůbec platí.

Reakce obchodu Itpas.cz

Bohužel jste si objednala zboží, které na trhu v této chvíli není a když je, tak za podstatně vyšší cenu, takže jste zvolila nižší cenu a bohužel tedy musíte počkat až zboží dorazí. Od dodavatele nemáme dosud žádný termín dodání, takže pro Vás nemáme žádnou relevantní informaci. Pokud byste ovšem kontaktovala přímo nás, tak bychom Vám toto milerádi vysvětlili. Možná by stálo za to nekomunikovat přes sociální sítě ,ale přímo s námi...
    Pokud nejste spokojená, tak není problém kdykoliv Vaší objednávku stornovat, což bychom ve Vašem případě uvítali.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 1 měsícem

Nakupovala jsem poprvé. Vstřícnost obchodu mě překvapila. Spokojenost.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 1 měsícem

• Včasná reakce, osobní korespondence.

přehledné stránky, bohatý výběr.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 1 měsícem

Dodaci lhuta byla 9 dni, po 10 dnech stale nic a hlavne ani zprava, ze by zbozi odeslali nebo naopak meli nejake problemy. Nulova komunikace.

Reakce obchodu Itpas.cz

Možná bychom uvítali Váš dotaz u nás na konkrétní zakázku. Také preferujeme komunikaci přímou, nikoliv přes sociální sítě. Kontaktujte nás a určitě Vám rádi poskytneme informace ohledně termínu dodání Vámi objednaného zboží nebo jsme Vám na nějaký Váš dotaz neodpověděli?
    Zkuste komunikovat s námi a nedehonestujte nás zde bez jakékoliv příčiny, prosím.
    Pokud není zboží na trhu dostupné, tak jej prostě neumíme vyrobit. Dodací lhůta je pouze orientační.
    Klientce jsme doporučili, ať si zboží objedná také jinde, že budeme chápat, když objednávku u nás stornuje, jakmile jej sežene. Klientka reagovala naprosto neadekvátně, tzn. velmi arogantně.
    Objednávku jsme tedy stornovali, což jsme usoudili, že bude nejlepší řešení pro obě strany...

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Itpas.cz

Je nám líto, že na některé zboží musí naší klienti čekat, ale pokud není produkt na trhu, tak jej bohužel neumíme zajistit. Zboží, které máme skladem je druhý den u našich klientů.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 1 měsícem

• zboží dodáno hned následující den po objednání
  • nakoupil v obchodě Itpas.cz před 2 měsíci

• Skvělá komunikace a velmi příjemné ceny

Vřele doporučuji

• výhodu

Píší dodání 14.dní,ale obal byl doma velmi rychle

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 2 měsíci

Velice rychlá dodávka, odpoledne objednáte a druhý den dopoledne máte zboží doma. Velice rychlá a srozumitelná komunikace. Mohu jen doporučit

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 2 měsíci

• Zboží jsem objednala a následující den už u mě zvonil kurýr, neuvěřitelná rychlost

• Ceny a rychlost perfektní
    • x

Ochota,příjemné jednání, ceny výrazně nižší než u konkurence,zboží připraveno 2. den po objednávce

• Byl jsem spokojen
  • nakoupil v obchodě Itpas.cz před 3 měsíci

• Okamžitá reakce pracovníka pana Kopčaje na dotazy a to i po dodání výrobku
  • nakoupil v obchodě Itpas.cz před 3 měsíci

• U některých produktů bezkonkurenční ceny.
    • Velmi rychlá a výborná komunikace.
    • Jednoduché a přehledné webové stránky.
    • Vstřícnost a ochota v případě jakéhokoliv problému.
    • Omezený výběr dopravce při objednávce zboží.

Celkově jsem s obchodem a nákupem zboží spokojen. Zboží při objednávce nebylo skladem. Počítal jsem že si na zboží 14 dní minimálně počkám, ale bylo během pár dnů k dispozici. Dále jsem potřeboval změnit datum odeslání zboží a i v tomto případě mě bylo mě ve všem vyhověno. Podle mě se jedná o seriózní a vstřícný e-shop.

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 3 měsíci

S obchodem jsem byl spokojen

• nakoupil v obchodě Itpas.cz před 3 měsíci

příjemní a ochotní pracovníci obchodu