Rychlé dodání. Nízké ceny, skvělý výběr

Reakce obchodu Itpas.cz

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni :-)

o.k

Tým www.itpas.cz

Rychlost vyřízení objednávky, srozumitelnost při objednání.

• rychlost dodávky

• Spokojenost

Tým www.itpas.cz

• rychlá a přesná komunikace , průběžná informovanost o stavu zásilky nadstandardní, vstřícnost a reakce na sdělené podněty, dodržené podmínky dodávky, zboží v pořádku, vše funguje jak má, děkuji Vl.P.
    • Pro mě odběr ze zásilkového boxu - instalace a spárování - zdálo se to zbytečně složité, ale musím uznat , že nakonec smysluplné, funkční a funguje to na první dobrou, takže ve výsledku se z domnělé nevýhody stala výhoda - nebojme se nových technologií.

Jsem příjemně překvapen a potěšen, že zase něco funguje "pro lidi" a né jen soubor nutných podmínek a různých nefunkčních odkazů.Za mě velká 1 a vše OK - vřele doporučuji!

• Výborná komunikace a rychlost
    • Ceny

• rychlost dodání

• Super komunikace
    • Ceny

Tým www.itpas.cz

Vstřícnost a okamžitou komunikaci v případě mé chyby..

Tým www.itpas.cz

• Rychlé a korektní jednání. Velmi rychlá expedice zboží!

Velmi rychlé dodání

Tým www.itpas.cz

Perfektní obchod, jeden den objednáno, druhý den k vyzvednutí, kousek od místa mého bydliště, kupuji na netu několik let ale ještě se mi nestalo aby bylo zboží takhle rychle doručeno, děkuji.

• velmi rychlá doprava

Tým www.itpas.cz

• RYchlost dodávky a kvalita zboží

Tým www.itpas.cz

• Obchoduji s Vámi poprvé.

Tým www.itpas.cz

• rychlost, nepoužívání české pošty

• Nízká cena
    • Dobrá komunikace

OK

Tým www.itpas.cz

• Zboží dorazilo den po objednání