Dobrá cena a rychlost dodání.Doporučuji.

Reakce obchodu Itpas.cz

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Těšíme se na další nákupy na našem eshopu :-)

dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Itpas.cz

Moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Těšíme se na další nákupy na našem eshopu :-)

• Rychlost, dobrá informovanost

• Přehledné ,velmi solidní a rychlé jednání

Bez problémů.

Vše tak jak má být

• ochota
    • cena zboží

Tým www.itpas.cz

• omylem mi neodešla platba,hned volali a rychle se to vyřešilo

• Skvělá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Vstřícné jednaní

Skvělý obchod, vřele doporučuji.

Tým www.itpas.cz

Rychle vše v pořádku dobrá komunikace

Tým www.itpas.cz

Velmi příjemná komunikace i po pracovní době

rychlé dodání, příjemná cena

Tým www.itpas.cz

Nízká cena zboží, ale hlavně skvělá komunikace obchodu se zákazníkem.

• Kvalita komunikace

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

Tým www.itpas.cz

• Tento obchod je o dost lepší než třeba Alza nebo Mall.cz. Tam jsem objednal zboží před tím a nikdy mi ho nedoručili.

Reakce obchodu Itpas.cz

Moc děkujeme za úžasnou recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Těšíme se na další nákupy na našem eshopu :-)

• rychlost x cena

Doporučuji všem