• Obchod iStyle je až na dobu čekání OK
    • Občas se musí čekat, odcházím, velmi nerad čekám!

• Není možné komunikace s obchodem, jedině přes call centrum, kde se neustále vymlouvají
    • reklamace trvá dlouho, není pravda, že je vyřízená dříve než v jiných ehopech
    • mobil dražší než jinde a výhody žádné

Jedním slovem katastrofa. Nikdy více bych mobil v istyle nekoupila. Reklamaci stále urguji přes call centrum, kde se neustále ne něco vymlouvají. Mobil dražší než v jiných eshopech a žádná pozitiva. Už nikdy více v autorizovaných obchodech Apple.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

mrzí nás Vaše zákaznická zkušenost. Rádi Vám pomůžeme, když k případu budeme vědět víc. Napište nám na informace@istyle.cz.

• Nejlepsi

• Rychlost dodani

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 3 měsíci

Az na to, že i když bylo zboží skladem a bylo objednano v patek dopoledne, tak k vyzvednuti bylo az v sobotu.

• Rychlé zpracování objednávky
    • Velice rychlá reakce na dotazy
    • Proskoleny personál
    • Druhý den od objednání zboží na mé adrese

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 3 měsíci

• Volba dopravy je na rozdíl od konkurence velmi omezená. Odběr na prodejnách a DPD je opravdu málo, přičemž DPD není dopravce, který všem vyhovuje.

Reakce obchodu iSTYLE.cz

dovolte nám, omluvit se za limitovanou nabídku dopravy. Na rozšíření aktuálně pracujeme.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

• rychlost vyřízení objednávky
    • cena zboží

• Ochota
  • nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• Způsob doručení - vyzvednutí na DPS (na periférii města) :-)

Reakce obchodu iSTYLE.cz

děkujeme za Vaši reakci. Na rozšíření nabídky přepravců aktuálně pracujeme, protože cheme být našim zákazníkům nablízku.

Hezký den

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• Vždy proběhlo vše v pořádku.

velmi ochotni prodavaci

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• minimalni starosti s nakupem
  • nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• vynikajici pece o zakaniky, znalosti, usmev, ochota, behem fronty a cekani voda a kava
    • slevova akce - OC CCM - pred-objednavky pouze ve fronte od rana nekolik hodin, dokazal bych si predstavit nejaky on-line predobjednavkovy system, i treba s nejakym strzenim z uctu "zavazne zalohy" i v pripade ze se clovek pak nedostavi, namisto 2-3 hodin rano a dalsi 30 min odpoledne ve fronte, narocne pro personal i zakazniky
    • nektere prislusenstvi nebylo skladem, nedala se uplatnit sleva na dorucene zbozi z jinych pobocek

Reakce obchodu iSTYLE.cz

slevová akce, která byla pro vás, naše zákazníky připravena na OC CCM se týkala pouze lokální prodejny a byla připravena v rámci jejího slavnostního otevření po rekonstrukci. Z tohoto důvodu nebylo možné, zapojit do akce zboží z ostatních prodejen.
    Mrzí nás, že jste ve frontě čekal neúměrně dlouho. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kávu a vodu, abychom vám čekání zpříjemnili. Na systému rezervací stále pracujeme tak, abychom pro vás nákup v našich prodejnách udělali příjmeným a komfortním.

Děkujeme tedy za zpětnou vazbu a přejeme hezký den

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• jistota kvality zboží, skvělý zákaznický servis
    • když mi v pátek večer napsali sms, že si mám zboží vyzvednout do 2 dnů a případně je konktaktovat - zákaznická linka ale funguje pouze ve všední den, takže jsem si nemohla ověřit, co znamená "do 2 dnů" a nemohla jsem odjet na plánovaný víkend

Reakce obchodu iSTYLE.cz

doufáme, že jste zboží obdržela. Je to tak, že zboží je rezervováno na den, kdy vám zpráva přišla + další dva dny (jakékoliv). Takže pokud například sms přijde v pátek, zboží si můžete vyzvednout do konce pracovní doby v neděli.

• rychlé vyřízení
    • zboží je většinou vždy skladem
    • téměř hned přišla notifikace, že si mohu zboží vyzvednout

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

Supr, žádná chyba, jsem spokojen!

• nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• Obsluhujici slecna velmi ochotna a odchazela jsem s funkcnim novym mobilem.
  • nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• rychlé doručení na jinou pobočku
  • nakoupil v obchodě iSTYLE.cz před 4 měsíci

• Obchod nepředal společnosti DHD moje tel. Číslo takže mi mobil místo pátku přišel až v pondělí