Úplná spokojnosť! Pani Zdenka mi pomohla nastaviť nosič a ja jej za to moc ďakujem. Nielen, že sa tam synovi páči, ale ani mňa nebolí chrbát. Ďakujem! :)

• Ochota
    • Kvalita zboží

dlouho trvá dopraven

Reakce obchodu iŠátky.cz

Dobrý den, protože nebyla platba za objednávku zaplacená celá, stále čeká na zbytek částky. Byl Vám 5.11.2022 odeslán informační email o této skutečnosti - je možné, že skončil v nevyžádané nebo hromadné poště? Prosíme o kontrolu a případné potvrzení (ne)přijetí emailu, abychom mohli zjistit, kde se stala chyba.
    Děkujeme za kontrolu a omlouváme se za vzniklé komplikace.
    S přáním krásného dne
    David z iŠátky.cz

Bleskove dodani.

• Odborné rady
    • Velký výběr zboží
    • Skvělá komunikace

Fajn obchůdek, děvčata rády poradí. Doba dodání dle naskladnění (objednávají dle poptávky), ale jakmile zboží dorazí okamžitě přeposílají.

• skvělá komunikace
    • kvalitní produkty

• Kvalita produktu
    • Cekaci doba

Skoda, ze dodaci lhuta je u nekterych vyrobku delsi, i kdyz se snazi i tak dodat co nejdriv.

• Rychlé odeslání, kvalitní výběr, poradí, pomohou. :-)

• Super komunikace
    • Velmi ochotný personál
    • Rychlé doručení

Můžu jen doporučit. Všem mým “extra” přáním okamžitě vyhověno. Komunikace naprosto skvělá. Doručení jak slíbeno, rychle.

• Nabídka výhodné ceny

• vstricnost

doslo ke komplikaci s dopravou, ale ne chybou e-shopu, zasilkovna zbozi vratila
    chvalim prozakaznicky pristup eshopu a vyreseni problemu, samozrejme zbozi jednicka :)

Reakce obchodu iŠátky.cz

máme radost, že už nosíte a děkujeme za recenzi. :)

Tereza Holdová - iŠátky.cz

• Skvělá komunikace.

• Skvělý přístup

• Velmi milá a trpělivá komunikace, paní Tereza se mi dlouze věnovala a snažila se společně se mnou najít šátek, který by nejlépe seděl našim potřebám.
    • Poradenství i po doručení zboží, na obchod jsem se mohla obrátit opakovaně při řešení úvazu, péče o šátek atd.
    • Přehledný a hezký web.
    • Velmi rychlé dodání, a to i přesto, že šátek nebyl skladem a posílala jsem s mnohem delší lhůtou pro doručení.
    • Je vidět, že nová majitelka obchodu dělá svou práci s láskou.
    • Krásné a kvalitní zboží.

Obchod jednoznačně doporučuji, byla jsem nadšená a velmi mile překvapená, s jakou ochotou a vstřícností probíhala celá komunikace. Zboží přišlo rychle, šátek vyhovuje mým potřebám a k tomu je krásný :)

• Zboží přišlo, tak jak bylo psáno.. objednávka měla dorazit do 10 dnů, dorazila 8. den od objednání a ještě mi přišel omluvný e-mail, že to trvalo, přitom to na stránkách bylo uvedeno, takže milý přístup
    • Koupila jsem lennylamb preschool a je to naprosto dokonalé, dítě v tom má dobře rozloženou váhu a dobře se nosí

Paní Tereza šátkům a nosítkům rozumí, dokáže poradit skvěle ve prospěch zákazníka a pro spokojenost, za mě obrovské nadšení.

Bezproblémové doručení. V případě že část zboží vracíte obchod reaguje rychle a bez potíží.

Vše super

• Komunikace, rychla odezva