• Nic.
    • Bez upozornění zaslán mobil čínské provenience. Po roce se mobil začal sekat, vypadával signál i na několik hodin, některé nastavení a informace v čínštině. Nekorektní jednání. Mobil zaslán na reklamaci a ani po 14 dnech nevyzvednutý, samzřejmě se vrátil.

Z tohoto obchodu rozhodně nic neobjednávat.

• Absolutně nejhorší firma!!!
    • PODVODNÍCI!!

Posílala jsem telefon na druhou reklamaci. Balíček mi byl vrácen. Když jsem na firmu telefonovala, prý o ničem nevědí a mám tedy zaslat telefon přímo do servisního střediska. Dnes opět balíček vrácen jako nevyzvednut!!!
    Takže jsem zaplatila 2x poštovné a byla přes měsíce bez telefonu který ležel někde na poště. Dnes když jsem si chtěla zjistit přes jejich webové stránky telefon, tak to hlásí že stránky neexistují!!!!
    Opravdu nikomu tuto firmu nedoporučuji!!!!!!!!

• nekomunikuje

• Dorazilo jiné zboží než jsem objednal. Místo krycího skla Celly přišla noname kopie.

• Přehledná nabídka na stránkách
    • Ne nejnižší ale přesto rozumná cena s jakousi garancí, že peníze nezmizí v nějakém tunelu.
    • Napsal jsem, že ve čtvrtek budu mimo - a bylo mi to donáškovou službou doručeno ve čtvrtek....
    • Ocenil bych u takového výrobku návod v češtině a v takové velikosti písma a obrázků aby to šlo přečíst

Dobrá a asi spolehlivá možnost nákupu.

• levná cena
    • poškození mobilu - vráceno a neopraveno

Opravdu mě překvapil přístup této firmy, co se týče reklamace. Nic neopraveno a vše okecáno, aby se to opravit nemuselo. Takže nový mobil za 4,500 půl roku používaný k ničemu.

• Nizka cena dopravy na dobirku pres Ulozenku

Zbozi neodpovidalo fotografii - pouzdro na mobil. Ale protoze stalo 150 Kc, nevyplati se vracet.

ok

• -

ok

• Telefon ktery sem si obednal mel reklamovanou pamet rom 8 GB a pritom ma jen 4 GB jde o Doogee TURBO DG2014 Black

Nakoupit zde byla velka chyba

• Zboží dorazilo v pořádku, ale telefon, který jsem si objednala dorazil z 50% v češtině, z 45% v angličtině a z 5% v čínštině... nelze to změnit

• dobrá cena, zboží skladem

vše ok

Výrobek neměl český návod, o této skutečnosti nebyla na stránkách obchodu ani zmínka.

• Levny
    • rychly
    • dobra komunikace

myslim ze je to hodne dobry obchod a budu tu nakupovat vic casto....

• Seriozní jednání při řešení problému

• Divny obchod, nebrat

Objednal jsem kameru a po týdnu mi řekli, ze kamery nemaj a nabídli mi nějakou levnou náhradu.

• dobrá komunikace
    • žádné jsem neshledala

určitě bych ho doporučila

• Poněkud méně přehledný web

• Velmi dobrá cena, doručení témeř okamžitě!!Z telefonu jsem nadšeny. Budu nakupovat znova.
    • Pro mě žadné.

Načetl jsem mnoho příspěvků hodnotící tento eshop. Sam za sebe můžu říci že jsem byl velice spokojen. A proto doplňuji všem, kluci jsou šikovní a snaží se, proto buďte chápaví:-) Stojí to za To. Děkuji Spokojenost