• bezproblémová komunikace

• bez problémů

výhoda

Výborná komunikace. Při nedostupnosti požadovaného zboží, byla navrhnuta alternativa.

spokojnost

• osobní komunikace o přednastavení
    • vstřícný přístup a rady do začátku
    • podpora se správou

• Dobrý výběr zboží skladem, dodání do druhého dne.

Můžu jen doporučit, dobrá telefonická komunikace s obchodem, znalost technických záležitostí produktů, velmi rychlé dodání zboží.

• Odborné poradenstvo, obchodny zástupca pozná parametre ponúkaných produktov.
    • Žiadne

Všetkým odporúčam, kvalitné produkty za výborné ceny.

• ochota a nabidka vzdalene technicke konzultace

doporucuji

Po objednavke mi z firmy zavolali a ponukli mi lepšiu variantu objednávky a pritom vysvetlili výhody zmeny produktu na lepšiu verziu.
    Dakujem

• Technická podpora

Vřele doporučoji

• Prijemny personal, dostupne vsechno vysvetlili.
    • Zadny

Kameny obchod vypada prijemne, a vytvari dobry pocit.

• V komunikaci
    • Řešil jsem s pracovníky problém, kdy nefungovalo zobrazování na monitoru připojeného přes VGA k záznamovému zařízení. Váš pracovník si vyžádal informace o typu zařízení a MAC adresu VIVOTEK ND8322P. Po konzultaci s jiným pracovníkem mi bylo sděleno, že mám starý VGA kabel a že je potřeba VGA kabel verze 1.3 a vyšší. Neexistuje kabel VGA ver. 1.3. Teď vím, že mluvil o VGA a měl na mysli HDMI. Po několika telefonech, kdy jsem stále zdůrazňoval, že mám jen zapojené VIVOTEK ND8322P a VGA monitor. Bylo mi doručováno, že to někde v nabídce musí jít změnit. Vaši lidé se někde zacyklili. Po více jak dvou hodinách to zařídil technik. Přitom stačilo říci na začátku, že se mám připojit počítačem na IP adresu ND8322P a pomocí nainstalovaného programu změnit rozlišení pro monitor. Jak se říká, dvě hodiny jsme se bavili o koze a voze.

Reakce obchodu IPsecure.cz

Dobrý den pane Anonym, děkuji za vaše hodnocení. Dovolte mi se k tomu též vyjádřit. Po 2 hodinách jste mi řekl, že jste zkoušel 15" a 17" monitory. Ihned mi došlo, že ani jeden z nich nepodporuje Full HD rozlišení. Po tomto zjištění jsem Vám řekl, že musíte přepnout výstupní rozlišení ze zařízení ND8322P na 720p. Dokonce jsem Vám to celé nastavil přes teamviewer, abyste to nemusel hledat. Vše co jste potřeboval, jsem s Vámi prošel. Pokud budete s čímkoliv potřebovat pomoc, tak se na nás obraťte, rádi Vám poradíme, jen si vždy pomocí sériového čísla ověříme, zda bylo zařízení zakoupené u nás.

Děkuji a přeji hezký den, Martin Sabo – IPsecure.cz s.r.o.

• Blesková dodací lhůta, objednáno kolem poledne, druhý den zboží dorazilo. Dobrý výběr položek skladem.

Doporučuji a budu dále využívat

• .
    • .

perfektní komunikace, vždy spokojenost

• Na místě poradí, doporučí správné napájení pro kameru apod

• recenze IP kamer a ukázky obrazu přímo na stránkách e-shopu
    • perfektní jednání (potvrzení objednávky telefonicky)
    • kvalitní kamery

Naprostá spokojenost. Přehledný web včetně recenzí IP kamer. Kontaktoval mě i telefonicky člověk z e-shopu a ptal se, zda chceme přibalit i nějaké napájení. Opravdu dobrý e-shop. Ceny velmi příznivé. IP kamery od Vivoteku bych asi už jinde nekupoval. Mohu doporučit.

• Komunikácia so zákaznikom

• Perfektní komunikace !

Nejlepší eshop s výběrem IP kamer. Prodejci vám ochotně poradí a doporučí přesně to, co potřebujete. Poté vám ochotně poradí s konfigurací. Určitě doporučuji !

• flexibilita
    • obchod musí nejprve zkontrolovat skladové zásoby, než potvrdí objednávku, resp. dodací lhůtu

Doporučuji nejprve kontaktovat telefonicky / emailem

Reakce obchodu IPsecure.cz

Dobrý den pane Anonym, děkuji za vaše hodnocení. Bohužel toto opravdu byla pravda. Od srpna 2016 jsme kompletně přepracovali náš systémem a rozšířili skladové portfolio. Nyní máme největší sklady VIVOTEK v ČR a věříme, že tento problém tak eliminujeme co nejvíce. Ještě jednou děkuji za hodnocení, pomáhá nám se zlepšit.

Děkuji a přeji hezký den, Martin Sabo – IPsecure.cz s.r.o.