Dovolil mi objednávku, i když neměli dost kusů zboží. Vzápětí ji stornovali.

Evidentně šedý dovoz. Chybí návod v ČJ. Tuším ,že pokud by bylo potřeba reklamovat tak budou vymýšlet proč, že to nejde ( velmi rád bych se mýlil, ale působí to na mne tak).

Reakce obchodu iPOPULAR.CZ

Dobrý den, nejedná se o šedý dovoz. Máme v nabídce vše jen z CZ distribuce. Už od roku 2006 jako s.r.o. a od roku 2000 na ŽL. Pokud Vám chyběl CZ návod je to chyba a dopošleme Vám ho. Omlouváme se za tuto chybu, pravděpodobně nebyl přibalen při expedici. Pěkný advent. A. Černý

Výrobek přišel, bohužel nefunkční. Druhý den po obdržení zásilky jsem zboží odeslal firmě zpět. S tím že chci zboží funkční nebo vrátit peníze. Po 5 dnech jsem firmu musel opět kontaktovat abych se dozvěděl, že výrobek poslali výrobci a ať vydržím! Nechápu proč bych měl čekat na vyjádření nějakého výrobce. Zboží jsem vrátil druhý den po obdržení a jako dobrou vůli jsem nabídl, že mi mohou poslat zboží stejné, ale funkční a nebo vrátit peníze. Řešení závady s výrobcem není můj boj. Ale iPopular.cz má moje peníze i zboží, tak kam spěchat.
    Pro mě naprosto nedůvěryhodná společnost!

Reakce obchodu iPOPULAR.CZ

Vážený obchodní partnere (nakupujete na firmu), zboží (router) k nám na reklamaci dorazilo ve čtvrtek 13.7. V pondělí 17.7. - druhý pracovní den po přijetí reklamace jste nám psal zprávu s tím, že pokud se do druhého dne neozveme, "píšete negativní reakci na heureka.cz.". Vaše hodnocení vzhledem k tomu jakým způsobem jste komunikoval bylo z naší strany očekávané (píšete ho třetí den po přijetí reklamace).

Každopádně platí co jsme Vám už dvakrát během dvou dnů napsali. Vyčkejte na otestování výrobku, následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem (většinou pro spotřebitele do týdne, maximálně však měsíc - dle charakteru závady).

Mé doporučení pro Vás: vyhrožování neoprávněnou negativní recenzí je zbytečné, rozhodně to na nás nefunguje a ve slušné společnosti se nevyhrožuje. Fungujeme dost dlouho, známe práva zákazníků a všechny naše povinnosti dodržujeme.

21.7. - reklamace byla výrobcem posouzena jako neoprávněná - produkt je v pořádku.
    Aleš Černý

Nekvalitni produkt, nekontaktni prodejce

Reakce obchodu iPOPULAR.CZ

Dobrý den, Vaše hodnocení nechápeme. Napsal jste nám email, kolega Vám na něj odepsal za necelých 5 hodin pracovní doby. Reklamace (plachta na bazén) je v řešení a nemyslím si, že by měl být někde problém. Všechny pokyny pro reklamaci máte v emailu, který Vám přišel při vytvoření objednávky, máme také kompletní a jednoduchý návod na e-shopu kde můžete zadat také svoz reklamovaného zboží. Vše je jednoduché a rychlé. Přeji Vám pěkný den. A. Černý

Zboží zatím nebylo doručeno

Reakce obchodu iPOPULAR.CZ

Dobrý den, v neděli jste vytvořila objednávku. V úterý byla objednávka expedována. Na základě Vašeho hodnocení jsem prověřil stav a zboží opravdu ještě nebylo dodáno na výdejní místo (neděle). Založili jsme reklamaci. Omlouváme se za komplikaci, kterou způsobil dopravce. Budeme Vás kontaktovat. Aleš Černý

• Jedinou výhodu vidím v tom, že reklamované zboží zpět proplatili.
    • Zboží bylo evidentně používáno, sim karta vylomená, pokladna i špatně zpátky složená, na účtence byly i údaje ze zkoušení předchozího kupujícího. Kupovali jsme nové zboží, ale bylo zasláno použité! Mohu doložit fotkami....Zboží si koupím, ale jinde.

Reakce obchodu iPOPULAR.CZ

Dobrý den, simkarta je do pokladny instalována distributorem v ČR a je následně zapečetěna, aby se nedala vyjmout. Pečeť je označena sériovým číslem. Výtisk účtenky z pokladny je zkušební po instalaci simkarty. Dále je přiložen podrobný český návod. Může se jevit, že je tiskárna použitá, ale to je právě z důvodu manipulace se simkartou a testování distributorem. Rozhodně se nejedná o použité zboží.

• Zboží, které na eshopu bylo skladem, ve skutečnosti neměli.

• Nepravdivé informace o skladové dostupnosti
    • Klamání zákazníka

Termín dodání byl původně 16.11., po objednání změněn na 18.11. Zboží stále 22.11. nemám.

• Nedodržení dodací lhůty

Dodání bylo strašně dlouhé, výrobek vypadal jako používaný, na paměťových kontaktech byly stopy používání.
    Nechal to tak.

Protože jsem zboží potřeboval do konkrétního termínu (dárek), vybíral jsem z eshopů, které mi tento termín garantovali. Přestože na stránkách eshopu byl termín dodání 25.3. a já jsem dal info i do poznámky, zboží dorazilo až 28.3. 2022. A nebyla určitě chyba na straně dovozce, protože v den, kdy jsem potřeboval zboží převzít (28.3.), přišlo teprve info, že zboží bylo předáno dopravci. S tímto nespokojenost.
    Zboží OK ale musím psát bohužel "nedoporučuji", protože věci se nedají dělat na půl.

• Jediným pozitivem jsou některé ceny zboží.

Na webu maji uvedeno zbozi skladem, objednavka vytvorena a nasledujici den prijde strojove vygenerovany email, ze je objednavka zrusena.

• Netuším proč je tohle jedinej obchod kde nemůže člověk v zásilkovně která karty normálně bere platit objednávku kartou

Poslali samé šmejdy. Měnič nepoužitalný, akumulátor prasklý.

• Prišlo mi jiné zboží než jsem si objednal.

Nabíječku na notebook mi doručili jinou než jsem si objednal, má sice stejné parametry ale nejedná se o produkt který jsem vybral a taktéž se nejedná a produkt který byl v obrázku. Konektor se jeví že má stejné rozměry ale z notebooku vyklouzává.

• Uvádějí, že je zboží skladem, ale není to tak.

• chybný popis produktu - modrá = tmavě zelená

Ne vždy je třeba řídit se popisem od výrobce z číny.

• Nabízí skladem zboží kterým nedisponují.