Tak jsem se bohužel nechal take napalit, v jinem eshopu - gsmcentrum.eu, ale majitel je taky pan Jan Sykora. Poslal jsem penize a nic mi neprislo, podarilo se nejak nekomu dostat sve penize zpet? Nebo si najit pana Sykoru osobne? Zvazuji ze si udelam vylet do Opavy a osobne si to vyrikam, pokud je tato adresa prava. Pokud mate jakekoliv informace o tom, jak by se to dalo resit, kontaktuje mne prosim na michalbishop zavinac seznam.cz
    Dekuji

• si ho najdu
    • podavam trestni oznameni je to krypl

nic neobjednavejte

• PODÁNÍ TRESTNÉHO OZNÁMENÍ----ČTĚTE PROSÍM!!!
    • PODÁNÍ TRESTNÉHO OZNÁMENÍ----ČTĚTE PROSÍM!!!

Prosím všechny poškozené firmou Iphoneobchod.eu v zastoupení p.Jana Sýkory,aby se mi ozvali na toto tel.číslo 723072951 z důvodu podání trestného oznámení,které při více poškozených bude kvalifikováno jako trestní čin,protože se částka vyšplhá nad 5000Kč.Pokud jste ochotni se přidat tak prosím zavolejte nebo napište na email lenkatarbajova(zavináč)seznam.cz

• nekomunikují
    • nedodali zboží
    • lžou

Taky jsem od nich objednávala a pokud mi telefon nepřijde do konce ledna také podáme žalobu. Pokud se tady najde ještě někdo další nebo někdo komu po dlouhém čekání telefon přijde, pište mi na mail.

• Jsem pro podání trestného oznámení!!! Zboží zaplaceno 22.11 a do dnešního dne ani telefon a ani peníze.

Pan Jan Sýkora je velký podvodník!!!

Podvodníci

• vůbec nedoporučuji, peníze chtěli předem, přístroj slíbili dodat týden před vánoci-nedodali (obj.30.11), nekomunikují, telefon nedostupný, na e-maily nereagují, prostě podvodníci,podáme trestní oznámení

NEDOPORUČUJI !!!

• - čekal jsem cca měsíc (i přesto, že zboží bylo skladem)
    • - přišel mi použitý telefon (místo nového), neodblokovaný, bez originálního příslušenství
    • - naprostá nemožnost zastihnout obchodníka telefonicky
    • - problémy s reklamací

přes lákavě nízké ceny zboží tento obchod nedoporučuji!

• 3 tydny cekaci dobra, telefon prisel bez ceskeho manualu a koncovky do ceske zasuvky (pouze anglicka)

Po nekolikatere urgenci telefon prisel avsak ne se vsim co mela sada obsahovat