• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Velice milý pán na prodejně, ochotný vše vysvětlit, obchod doporučuji na 100%

SOLIDNÍ JEDNÁNÍ CO SLÍBILI TO SPLNILI

• Pěkné ceny
    • Výborná komunikace
    • Vstřícnost při řešení problému

Obchod proběhl bez problémů, na chatu komunikují i o víkendu, osobní přístup ke každému zákazníkovi. Jen je třeba občas kluky popohnat;-D Mají toho moc.

• Spohlivé a rychlé jednání
    • Solidnost
    • Výhodné ceny kvalitního zboží

Jedná se o solidní obchod, ve kterém jsem nakoupil opakovaně a k plné spokojenosti. K ní přispěla i skutečnost, že pracovník e-shopu mi na chatu se vším, co jsem potřeboval pomohl.

• Velká ochota
    • Příjemný personál

Vše v pořádku, doporučuji

• Vše super

Vše super a jak má být, doporučuji

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

• Zatím vše v pořádku,dnes jsme vyzvedli,tak uvidíme dál..

Za mě příjemná komunikace po chatu

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

• rychlá komunikace,není co vytknout,jsem spokojen.

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

Musim napsat znovu recenzi, protoze mi nejde upravit ta stara. Napsala jsem nespokojenost s objednavkou, protoue jsem nebyla spokojna. Svoje penize jsem dostala pozde a pak jsem mela hovor od prodejce, ktery mi za smazani nabizel kompenzaci. Radsi bych mela kvalitni sluzby nez kompenzace, ale vidim, ze tp je asi bezna praktika. Zde uz nenakoupim.

• Dobrý ceny

Spokojenost :-) Alaadin Ibo www.alaadinfarma.com

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

Velmi špatná komunikace s obchodem! Řekl bych skoro nemožná

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

nakupuji opakovaně mobily, jsem spokojená s přístupem k zákazníkovi, i kvalitou výrobků

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

skvela komunikace a ochota.

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

• Vse v poradku. Telefon mi prisel neposkozeny a vse zatim funguje tak, jak ma. Operatori na lince jsou moc milí!

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

Pres Iphonarnu uz mam druhy telefon a jsem maximalne spokojena :)

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, těšíme se na další spolupráci :)

• Obchod podává nepravdivé informace o prodávaném zboží
    • Obtížná komunikace, nereaguje ani na opakované urgence
    • Obchodník proplatil vrácené zboží po víc jak 1 měsíci (po splatnosti faktury)!
    • Telefon prodáván obchodníkem jako nový pouze rozbalený a doručeno bylo zařízení obouchané a s kondicí baterie 84%!
    • Vrácení zboží proběhlo na vlastní náklady. Obchodník přepravu zpět neproplatil i když v komunikaci potvrdil, že bude uhrazeno.

Při koupi mi byla slíbená sleva, která se nekonala. Po rozbalení najdu obouchané zařízení, které ještě po aktivaci vykazovalo 84% baterii a to mě ujišťovali, že se jedná pouze o rozbalený telefon. Následně po vrácení zboží obchod nekomunikoval, urgoval jsem minimálně 2-3krát týdně, bez reakce, až jsem reklamoval přes banku.
    Celkově špatné zkušenosti, nemůžu doporučit nákup u tohoto obchodníka a obloukem se vyhnout.