• jednoduchost
    • šetření času
    • dobrá cena
    • rychlost dodání

bezproblémový obchod, rychlý, časově neomezující, doporučuji ostatním

• Doprava společností DPD. Operátor tvrdil, že kurýr dorazí v pondělí. Kurýr dorazil bez varování v pátek a zavolal až když dojel. Logicky vznikl problém. Kurýr byl velmi velmi hrubý.

• Nabízí zboží, které na českém trhu bohužel není k dostání.
    • Vyšší ceny, ale to je pochopitelné, vzhledem k tomu jak se musí dneska shánět.

Naprosto bezproblémový nákup, můžu jen doporučit.

• Rychlé dodání zboží, výborná komunikace, ochota
    • Mám obavy o případnou záruční opravu-reklamaci, toto zboží v ČR zatím nemá servis a ten obchůdek už nemusí za rok existovat.

• je velmi levný
    • je daleko o nas takze,kdyby se produkt nahle znicil museli bychom jet daleko

doporucuji

• Perfektní komunikace, rychlé dodání zboží které na českém trhu není ani k dispozici

Jednoznačně doporučuji !

• Vynikající komunikace s prodejcem, profesionalita, ochota.
    • Rychlost expedice
    • Kvalita zboží

Doporučuji nákup v tomto obchode - já jsem velmi spokojená. Prodejce mi ochotne s nákupem poradil, pomohl i s nalepením folie. Zboží je kvalitní. Pokud budu v budoucnu uvažovat o koupi dalšího iPadu, určite se obrátím na tohoto prodejce.

• Prodava zbozi, ktere jinak neni CR k dostani.
    • 3g ipady nejsou na sklade, coz je ale pochopitelne.

Naprosta spokojenost. Ipad mi prisel rychle. Byl jsem prubezne informovan o stavu objednavky.

Na ipad je udajne 2 roky zaruka, ale to jsem nemel duvod vyzkouset.

Tohle hodnoceni pisu z ipadu :-)

• Dovoz iPadů 3G. V ČR se takových obchodů moc nenajde.
    • Dobré jednání, i po telefonu.
    • Dovoz příslušenství.
    • Záruka iPadu 24 měsíců.
    • Vlastní servis.
    • Chápu, že dovoz z USA je drahý a cena výrobku stoupne, ale zde cena stoupá moc.

Celkově se mi obchod líbil nejvíce. Přestože je to to obchod asi s nejvyšší cenou, prodává iPady 3G a to je jeho velkou předností. Líbí se mi jednání zaměstnanců, kteří zatím byli vždy příjemní.
    Vlastní zkušenost nemám, výrobek mi nepřišel a nemůžu posoudit další kvality obchodu. Nevím, jestli splní dodací dobu, kterou mají na internetu.
    Ano, asi bych obchod doporučil.

• Byl jeden z prvních na trhu, který Ipad s vybavením, který jsem předpokládala měli.
    • Nelze jej před koupí vyzkoušet

Relativně rychlé jednání, rychlé připravení zboží.
    I když 24 hodin v Praze, kde je i sklad se mi zdá dost dlouhá doba. Očekávala bych, že doba mezi skutečným rozhodnutí o koupi, internotovou objednávkou a osobním vyzvednutím ( např výdej Praha) by mohl být do 4-6 hodin. Zatím každý, kdo se pro Ipad rozhodne spěchá.

Reakce obchodu iPad-Obchod.CZ

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a proto nás vždy každý názot těši. Jenom malé poopravení, náš obchod sídlí v Šumperku ne v Praze. Adresa sídla je na našich stránkách v obchodních podmínkách uvedena.

• Pohotovost a vstricnost
    • Ceny. Zbozi jsem si objednal ze zoufalstvi, neb me tlacil cas, jinak ceny jsou neunosne nejen proti USA ale i proti jinym mistnim dodavatelum

Viz slabiny, tzn. ceny jsou strasne prepaleny, jinak OK, rychly, vcasny, lidi slusny a mily

Reakce obchodu iPad-Obchod.CZ

Dobry den, dekujeme za vasi reakci. Jenom jsem se chtel zeptat jaky typ iPadu jste u nas objednaval. Myslim, ze prave co se tyce cen. Tak je mame oproti jinym obchodum na zoobrazujicim se na tomto serveru, temer nejlepsi. Cen je samozrejme vyzsi, protoze se zbozi musi dovazet ze zahranici, kde jsou na nej vetsi naklady na dopravu a navic je na nej uvaleno clo a dph. Jakmile bude k nákupu v CR primo od spolecnosti Apple, velice priznive to ovlivni i nasi cenu. Jeste jednou dekuji za komentar a doufam, ze toto alespon trosku vysvetlilo vyzsi cenu.

• specializace
    • cena?

dobrý

• Absolutně perfektní komunikace se zakaznikem

• Rychlost, dostupnost
    • Reklamace

Dostupnost zboží které se zatím v česku špatně shání

• Zboží skladem.