Reklama

Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Více o Ověřeno zákazníky.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    • Rychlá komunikace
    • Přehledný výběr
    • Rychlé dodání
  • Doporučuje obchod

    100 %

    • velice rychlé dodání
  • Doporučuje obchod

    100 %

    rychlá komunikace a rychlé doručení

  • Doporučuje obchod

    100 %

    rychlé jednání

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 2 dny

    Rychlé dodání a dobré ceny

  • Nedoporučuje obchod

    zboží 3pack ,nedoporučuji,švy u nohaviček jsou křivě ušité a uvolněná fazona budí dojem ,že je již někdo nosil .Absolutní zklamání Nevracím ,vyhazuji ,Škoda poštovného.

    Reakce obchodu Spodní prádlo Intimidea

    Vážený zákazníku,

    velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s nákupem 3packu spodního prádla. Kvalita našich produktů je pro nás prioritou, a proto nás popisovaný stav upřímně mrzí. Takový produkt by standardně neprošel naší kontrolou kvality.

    Rádi bychom zdůraznili, že prodáváme výhradně nové a nepoužité zboží. Dojem „nošeného“ kusu mohl být způsoben chybou při výrobě nebo manipulaci s materiálem, což nás velmi mrzí.

    Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

    S pozdravem

    INTIMIDEA

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 4 dny

    • Zajímavé zboží
    • Příznivé ceny
    • Rychlé doručení
  • Nedoporučuje obchod

    10 %

    • Vůbec neodpovídá velikosti

    Reakce obchodu Spodní prádlo Intimidea

    Dobrý den,

    mrzí nás, že Vám zvolená velikost nevyhovuje. Střihy jednotlivých kolekcí se mohou lišit, proto u každého produktu uvádíme velikostní tabulku, která pomáhá s výběrem. Pokud Vám zboží nesedí, můžete jej samozřejmě v zákonné lhůtě vrátit nebo vyměnit za jiné.

    S pozdravem

    Tým Intimidea.“

  • Nedoporučuje obchod

    10 %

    • Po vrácení zboží se nevrátily peníze na účet.

    Zboží jsem vrátila, bylo malé. Ačkoli obchod nabízí bezproblémové vrácení, ano po 14 dnech jsem neobdržela zpět peníze. Nepomáhají ani urgence.

    Reakce obchodu Spodní prádlo Intimidea

    Dobrý den paní Nekolová,

    Od 11-8 do 22-8-2025 jsme čerpali celozávodní dovolenou. Tato skutečnost byla prezentována i našich stránkách. Dnes jsme vystavili opravný daňový doklad a peníze jsme poukázali na Váš účet.

    hezký den

    INTIMIDEA factory s.r.o.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Nákupy bez problémů

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 4 dny

    Rychlost dodání, nakupuji už poněkolikáté, vše v pořádku.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Byla jsem velmi spokojena. Rychlá dodací doba.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Všetko kladné, objednanie, doručenie, kvalita tovaru

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Nakupovali jsme poprvé.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Přehledné stránky, velký výběr, dobrá komunikace a rychlé dodání

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • rychlost vyřízení objednávky
    • pěkné a příjemné prádlo
  • Nedoporučuje obchod

    10 %

    Zboží dorazilo za 3 dny

    byla udaná velikost L/XL, ale skutečná velikost byla hodně malá, prádlo strašně škrtilo. Zboží jsem poslala poštou zpět. To je úplná ztráta rozumu u Vás, prodávat tak malé prádlo, které neodpovídá Vaší vlastní velikostní tabulce na internetu.

    Reakce obchodu Spodní prádlo Intimidea

    dobrý den,
    nešijeme prádlo na míru, jedná se o konfekční velikosti a každý jsme stavěný jinak. Proto se občas stává, že zakoupené věci prostě nesedí, to ale není důvod náš obchod nedoporučovat. Zakoupené zboží nám můžete zaslat zpět s vyplněným formulářem o odstoupení od kupní smlouvy a my Vám za něj vrátíme peníze.
    hezký den
    INTIMIDEA

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Rychlost doručení, přehlednost, přehledný eshop
  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Rychlé jednání, kvalitní zboží, dobré ceny .
  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Ochota,rychlost spolehlivost.
    • Některé platební metody nákup spíš zdržujou,třeba jen můj názor.

    Jesm spokojen,s pánem jsme se domluvili úplně v pohodě na odeslání zboží i když platba to zdržovala.
    Třetí nákup,nemám si na co stěžovat.
    Škoda jen,že některé atraktivní zboží už nemají, ani nelze objednat, sortiment nabídky se tak velmi tenčí.