objednala jsem si zboží, které mělo být skladem. Když mi objednávak stále nedorazila, chtěla jsem zavolat do eshopu, ale měli nedostupný telefon. Tak jsem napsala mail, na který mi po několika dnech odpověděli, že zboží se jim zaseklo na cestě k nim, z čehož vyplývá, že je skladem neměli a na eshopu uváděli lživé informace. Napsala jsem, že zboží potřebuji rychle a oni bez zeptání objednávku prostě zrušili. Takže zboží prostě neměli. Naprosto neprofesionální chování, nulová komunikace, lži na eshopu. Tento obchod může sloužit jako příklad firmy, která by na trhu být vůbec neměla. Rozhodně nedoporučuji.

dobrý den, paní Babicová,
    děkujeme za recenzi. Ano podprsenku jsme měli na našem skladě a její odeslání se zdrželo z popsaných důvodů. Jelikož jste chtěla podprsenku mít ve čtvrtek a my jí byli schopni odeslat až o den později, tak jste chtěla objednávku zrušit a vrátit peníze, což se stalo.
    Intimia.cz

dne 24.6 jsem si objedala balíček v částce 900 korun, placeno kartou a zboží bylo na skladě, od té doby se mi nikdo neozval ani žádná zpráva v jakém stavu je zásilka.

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za recenzi, jak jsme vám psali v e-mailu tak v současné době čerpáme dovolenou a balíčky odesíláme pouze v úterý a ve čtvrtek. Váš balíček tak byl dle uvedeného i odeslán a dle dopravce i dodán.

tým Intimia.cz

mail s dotazníkem spokojenosti přišel o týden dříve než mail s informací o započetí vyřizování objednávky. má objednávka 19.2., žádost o hodnocení 2.3., potvrzení objednávky 5.3., informace o čekání na zboží ze Zásilkovny 6.3.

Dobrý den, Miroslave,

mrzí nás, že jste nebyl spokojen i přesto, že jste zboží od značky Axami, které je na objednávku do třech týdnů obdržel do 14 dnů. Dodací lhůta je uvedena jak u produktu, tak i v potvrzení objednávky.

E-mail s hodnocením vám zasílá nezávislý portál heureka.cz - srovnávač cen.

tým Intimia.cz

Objednala jsem bezešvé ponožky a přišli se švem.

dobrý den,

děkujeme za nákup a recenzi a mrzí nás, že jste nebyla spokojena.

Ponožky obecně jsou již svým charakterem bezešvé, protože se vyrábí na kruhových pletacích strojích. Bohužel tato technologie nedovoluje vytvořit 100% bezešvý výrobek (jako např. při ručním pletení na jehlicích), protože z těchto strojů získáváme polotovar ponožky, která je otevřená na obou svých koncích. Proto je třeba následně zpracovat špičku a výrobek tak uzavřít. Z hlediska technologie existují 2 způsoby, jak zpracovat špičku na ponožkách a to buď sešít na šicím stroji nebo využít technologii řetízkování na speciálních strojích. Dle zkušeností bývá šitá špička výrazně hrubší a někdy i způsobuje otlaky u citlivějších osob. U zboží značky Gina je zvoleno zpracování špičky řetízkováním. Tento způsob zpracování je velmi jemný a na ponožce skoro neznatelný.

• rychla priprava zbozi
    • kvalitne zbozi
    • na vydejni misto je treba objednat schuzku - jen oni nezvedaji telefon

dobrý den,

děkujeme za nákup a recenzi.

Jak uvádíme na našem e-shopu, jsme připraveni tel. dotazy zodpovědět každý všední den od 10 do 17 hodin. Vy jste nás kontaktovala v 8 hodin ráno, kdy nikdo nebyl u telefonu přítomen. Pokud vám nikdo telefon v tuto hodinu nezvedl, je možné nás kontaktovat i e-mailem.

Jelikož nyní dochází k přesunu výdejního místa, je nutné si domluvit termín os. odběru.

tým Intimia.cz

• špatná komunikace při výměně, vratce zboží

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za recenzi. Kontaktovala jste nás tento týden, že se vám balíček vrátil zpět jako nevyzvednutý. Když jsme vás požádali o kopii podacího lístku zaslala jste kopii s adresou, která neodpovídá naší adrese.

Následně jsme vám zaslali kopii faktury, kde je uvedena adresa pro vrácení zboží, vratkový formulář, ale i výňatek z OP: Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od kupní smlouvy, musí spotřebitel zaslat zpět nebo je předat na adrese: Intimia.cz s.r.o., Poděbradská 7, 190 00, Praha."

I přesto jste travala na svém, že jste vše zaslala správně, ikdyž dle podacího lístku tomu tak nebylo.

tým Intimia.cz

Objednala jsem si zboží, o kterém mi bylo po týdnu sděleno, že není skladem. Bez omluvy. Jako náhradní řešení jsem požádala o zaslání zboží v jiné barvě. To bylo zasláno až za další týden s tím, že jako omluva bude součástí balíčku i malá pozornost. Balíček dorazil a opět "bez omluvy". Bohužel nemohu tento obchod doporučit. Toto jednání mě velice zklamalo.

dobrý den,

bohužel, ale vaše recenze není pravdivá.

Dne 22.12. vám byl odeslán omluvný e-mail, že došlo k chybě na skladě a zboží již není, byla vám nabídnuta možnost vrácení peněz. Souhlasila jste, že vám stačí, zboží v béžové barvě odeslat 30. prosince (viz. e-mail dole). Tento balíček vám byl odeslán 29.12, tedy dle domluvy.

tým intimia.cz

dobrý den,

ano kalhotky v béžové barvě vám dokážeme odeslat, ale až cca kolem 30. prosince. Bude vám to stačit?

tým Intimia.cz

• Obchod vůbec nedal vědět, že již zboží nemají. Musela jsem zavolat já a zjistit si sama, co se děje.

dobrý den,

od začátku listopadu až do 20. prosince jsme zaznamenali rekordní nárůst objednávek a všichni z našeho týmu, kdo má ruce pomáhal balit. V tom shonu jsme však bohužel přehlédli informaci od výrobce, že váš župan již nedodá a tak jsme vás informovali pozdě.

Omlouváme se za komplikace.

tým Intimia.cz

zbozi dorazilo zabalene jen v igelitu a vypadalo jako by uz bylo nekolikrat vyndavane,ochrana lepenka na krabicich byla odlepena a lepici prouzek na igelitovych sackach byl absolutne nelepivy

Reakce obchodu Intimia.cz

vážený pane, dodavatel společnost Gina některé zboží balí pouze do igelitu, ale v tom jste měl zabalené pouze dámské pyžamo. Jak kalhotky, tak podprsenka byly v krabičce a všechno zboží je samozřejmě nové.

tým Intimia.cz

• objednané zboží vůbec nedorazilo

dobrý den, paní Jonášová,

dne 7.11 vám bylo voláno a poté vám byl zaslán e-mail, že zboží bylo předáno dopravci zásilkovna.cz dne 3.11. a tam se balíček ztratil. Ani na volání ani na e-mail nemáme od vás žádnou zprávu.

tým Intimia.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zboží bylo popsáno úplně jina jak vypadalo.Špatná komunikace. Na vrácení peněz za zboží jsem čekala asi 7 týdnů

nedoporučuji - v případě vrácení zboží špatná komunikace

Reakce obchodu Intimia.cz

mrzí nás, že jste nebyla spokojená. Objednala jste si plavky, které byly naprosto stejné jako na obrázku.

Zboží jste nám vrátila 15. června bez formuláře a nikde jste neuvedla vaše číslo bankovního účtu. Na několik telefonátů jste nereagovala, na první e-mail, který vám byl odeslán 25. června jsme rovněž nezaznamenali žádnou reakci a až na druhý email, který jsme vám zasílali 13. července jste nám číslo zaslala 22. července. Peníze vám byly vráceny hned 24. července o čemž jste byla tentýž den informována e-mailem.

• Nabízí objednat dvě velikosti
    • Neosobní komunikace

Při nákupu více kusů zboží, a následném vrácení jednoho z nich, Vám naúčtují poštovné, i když podle zákona máte platit poštovné jen jednou

Vážená paní,

zakoupila jste dvoje plavky v hodnotě 2107 Kč a tím jste měla dopravné zdarma. Poté jste vrátila jedny plavky v hodnotě 979 Kč. Zakoupila jste tedy zboží v hodnotě 1128 Kč a poštovné zdarma je od 1500 Kč, proto vám bylo naúčtováno dopravné.

Vše vám bylo vysvětleno v několika e-mailech a byl vám vysvětlen i zákon týkající se vracení poštovného.

Vaše hodnocení je tedy opravdu neférové a irelevantní.

• Asi zadnou
    • Nepříjemný personál při telefonickém kontaktu

Při fakturaci došlo k chybě, to se stane, to je v pořádku. Ale když zavolate na mobil uvedeny na fakture a nepříjemný hlas Vás zhučí, že je 20 minut po pracovní době...
    Taky jsem živnostník a tohle bych si ke svým zakaznikum nikdy nedovolila.

Reakce obchodu Intimia.cz

mrzí nás, že jste nebyla s naším obchodem spokojena. Dle kontroly jste kontaktovala naší zákaznickou linku v 18:30, což je hodinu a půl po pracovní době, ale máte pravdu, že k zákazníkovi se nelze takto chovat a vyvodíme z toho důsledky.

Tým Intimia.cz

• Špatná komunikace s dodávkovou službou, zboží jsem zaplatila dvakrát - jednou online a podruhé při převzetí..

dobrý den,

mrzí nás,že jste nebyla spokojena s nákupem. Komunikaci s dodávkou službou PPL neovlivníme.

Zboží jste zaplatila 2x jelikož přepravce přecházel na nový systém a mají stále nějaké výpadky, o čemž jste byla informována a peníze vám byly ihned vráceny zpět.

Více o problémech s novým systémem PPL je zde: https://www.ppl.cz/main.aspx?cls=art&art_id=354

Vaše hodnocení nám tak přijde opravdu velmi neférové a irelevantní.

Tým intimia.cz

• sortiment pro ženy až do velikosti 5XL což mají málokde
    • neprofesionálnost personálu

Velký výběr,velmi solidní ceny,ale naprosto katastrofální komunikace...objednala jsem,zaplatila předem a výsledek :
    P:dosud jsme neobdrželi platbu za Vámi objednané zboží...
    Z:platbu jsem poslala před dvěma dny
    P:dosud jsme neobdrželi...
    Z:platbu jsem zaslala před třemi dny v rámci jedné banky jste ji museli mít během hodiny
    P:dosud jsme ....bude Vaše ojednávka stornována
    Z: žádám o zrušení objednávky a vrácení peněz.... a pak už nic

dobrý den,

vaše recenze se nezakládá zcela na pravdě.

Při odesílání zboží jsme zjistili, že neevidujeme vaší platbu o čemž jste byla informována. Na základě vašeho upozornění, jsme platbu dohledali a byla jste informována, že nám bohužel oznámení o platbě spadlo do složky spam. Chyba se stane a za toto jsme se vám i omluvili.

Zkoušeli jsme vám i volat, ale bez výsledku.

Uvádíte, že dále s vámi nikdo nekomunikoval, ale jak si vysvětlit e-mail, ve kterém nám děkujete za informaci, že vám byly peníze vráceny?

"Omlouvám se ale teprve teď jsem objevila tu druhou zprávu od Vás děkuji Stašicová"

tým Intimia.cz

• Barvy zboží vyobrazené na netu naprosto neodpovídají skutečnosti..

Pokud kupujete oblečení v barvě černá bílá bude to asi ok, ostatní barvy bohužel neodpovídají - neshodují se s fotkami na stránkách.

Reakce obchodu Intimia.cz

dobrý den, děkujeme za recenzi. Dle kontroly se lehce liší barva zeleného saka, k čemuž může dojít při focení a profesionálnímu nasvícení.

Protože nemáte možnost si nabízené zboží před koupí prohlédnout a vyzkoušet, nabízíme všem našim zákazníkům záruku na vrácení nepoužitého, neznehodnoceného zboží.

Tým Intimia.cz

• U tohoto typu zboží, bych považoval za samozřejmnost diskrétního balení, nelíbí se mě přelepování balíku páskou firma Intimia- erotické zboží atd atd.......

Dobrý den, pane Šmíde,

děkujeme za hodnocení. Na pásce je uvedeno Intimia.cz -luxusní spodní prádlo a dále je uveden náš sortiment: plavky, outlet, funkční prádlo, župany, ale i er. prádlo atd.. Pokud zákazník do poznámky uvede, že chce zboží zabalit diskrétně, poté mu je zboží zabaleno diskrétně s transparentní páskou.

Tým intimia.cz

• neposkytuje žádné informace o objednávce kromě telefonního kontaktu na místo, kde je zásilka k vyzvednutí a nutnosti se objednat, bohužel telefon se přepíná na záznamník...

hrůza...

Vážená paní Bonková,

o objednávce jste informována v několika krocích. Ohledně připravení k os. odběru jste byla informována e-mailem, který obsahuje kontaktní údaje: e-mail a telefon.

Pokud voláte mimo pracovní dobu, je možné, že se hovor přesměruje do hlasové schránky. Dle kotroly však z vašeho telefonu nemáme žádný zmeškaný hovor ani žádnou zprávu v hlasové schránce.

tým Intimia.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.