• dodací lhůta

Potvrzení objednávky (1196730) do 7mi pracovních dnů. Udáno na e-shopu "v externím skladu". No, budiž. 3. 5. 2019 dopoledne objednáno, 14. 5. mail s žádostí o komunikaci s tím, že po 15. 5. již zboží nepřijmu. Reakce žádná. A ejhle, 16. 5. zboží poslali, 17. 5. dorazilo. Nakonec jsem to přebral, i když jsem mezi tím musel koupit jinde. Neumím si představit, kdybych měl něco u takové firmy reklamovat. Bylo by stačilo krátce zareagovat. Nikdy více. Adamec

• Super

13.10.2018 objednáno
    15.10.2018 potvrzena objednávka
    24.10.2018 přišel požadacek na hodnocení
    dosud zboží nedorazilo, ani nemám žádnou informaci z obchodu

Dne 13.9.2018 jsem objednal wifi router TP-Link s USB (a dvěma anténami), tak jak je uvedeno na jejich stránkách a objednávce. Pro jistotu (vzhledem k nepořádku ve značení) jsem do poznámky uváděl, že stojím pouze o router s USB. Následně, neboť nereagovali na poznámku, jsem se ujišťoval e-mailem, že se jedná o router s USB (a dvěma anténami), což mi bylo potvrzeno dne 17.9.2018. Router měl být doručen do 7 dnů. Když mi volali kvůli tomu, že se dodání opozdí, znovu jsem se ujišťoval, že se jedná o router s USB s kladnou odezvou.
    1.10.2018 den jsem od obdržel zásilku, kterou jsem si neobjednal. Router bez USB. Na dodané faktuře je router s USB.

Když jsem je upozornil k čemu došlo (očekávaje naivně omluvu a snahu napravit chybu), s tím, že (jak jsem dopředu avizoval) nechci dodaný router bez USB a naopak stojím o objednaný a fakturovaný router s USB, jsem
    dostal informaci: "ak s daným tovar nie ste spokojný, do 14 dní od zakúpenia tovaru máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy." s odkazem na formulář o odstoupení od smlouvy v němž je samozřejmě uvedeno, že mám zaslat zboží na Slovensko a " Náklady na vrátenie tovaru znáša Spotrebiteľ."
    Vtip je v tom, že já nechci odstoupit od smlouvy, já bych rád obdržel objednaný router a co nejsnáze jim vrátil na jejich náklady ten nevyžádaný, ale toho se asi nedočkám.

• nizke ceny
    • Nedododrzuji slibeny cas dodani

Nepusobi duveryhodne. Nastesti nevyzadje platbu predem.

• Strašně dlouhá doba dodání

• Rychlé řešení, objednávanou položku nabízeli jako jediní v ČR a SR !!!!!!!!!!!

• Dobrá komunikace
    • Super ceny
    • Zboží bylo skladem

super

• Zbozi nemali skladem

obchod ma vyhodne ceny. Objednavka byla v poradku a ve lhute dorucena. Komunikaci jsem nemel cas vyzkouset, nebylo to potreba.

Ráda doporučuji, obchod mne kontaktoval pro změnu výdejny zásilky, všechno proběhlo v pořádku. Velmi dobrá komunikace.

• Levnější zboží než u konkurence
    • Obchod telefonuje o stavu objednávky
    • Dodací doba. Delší než 14 dnů je klasika.
    • Popisky u zboží chybí

Můj první a poslední nákup. Raději si připlatím, než čekat 14 dnů ..

• Trochu delši doba dodání.

• spolehlivě, rychle

• Skvělá komunikace

• nízké ceny, doručení obratem

• Dobrá telefonická komunikace operátorek ze strany bratislavské centrály Inter Store
    • Brzké doručení na odběrné místo v Hodoníně

Objednané zboží dorazilo bez problémů a hlavně rychle.

V podstatě nemůžu posoudit, zda doporučuji či ne. Objednala jsem si 26.3...dnes je 7.4...tj.12 dní !! Po objednání mi přišel potvrzovací mail - ale od té doby ani slovo....tak fakt nevím co si o tom myslet a jak ohodnotit..:)