• výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 týdny

• V danou chvíli nejnižší cena.
    • Rychlost dodání.

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 3 týdny

Komunikace.

Ochota, rychlost, dobré ceny

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 1 měsícem

vše super...….naprostá spokojenost ve všem, nemám co dodat...….Děkuji

žádný problém

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 1 měsícem

• nejlepší cena,rychlost dodání, komunikace

• Výborný
  • nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 měsíci

• Rychle dodání a skvělá komunikace.

Spokojenost maximální

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky včetně dopravy
    • žádné jsem nezaznamenal

• široký sortiment
    • výborná komunikace
    • možnost osobního odběru
    • velmi krátké dodací lhůty
    • snad jen nemožnost placení kartou na pobočce

nakupuji pravidelně, vždy bez sebemenších problémů včetně řešených záručních oprav a výměn

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 měsíci

Zboží přišlo rychle a v pořádku.
    Mohla by být trochu lepší komunikace se zákazníkem o odeslání zboží.

rychlé dodání,zboží dorazilo vpořádku

• požadovaný sortiment
  • nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 měsíci

Rychlé bezproblémové dodání, dobrá cena...

• Rychlý
  • nakoupil v obchodě InterShop24 před 2 měsíci

rychlé vyřízení objednávky bez zbytečných průtahů

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 3 měsíci

Nikdo na objednavku nereagoval, ani na opakovany kontakt. K obchodu nedoslo.

Reakce obchodu InterShop24

Dobry den,
    z naší strany proběhlo vše korektně, byla Vám zaslána zálohová faktura a ta nebyla uhrazena, z toho důvodu byla Vaše objednávka zrušena.
    Předpokládám že důvodem byl stejný problém jako recenze níže, používáte pro svůj email doménu "upcmail.cz", která používá filtrování od "www.cloudmark.com", více info předchozí recenze.

Děkujeme za pochopení.

InterShop24.cz team

• nakoupil v obchodě InterShop24 před 3 měsíci

Zboží v době objednání bylo označeno "skladem", proto jsem také zvolil tento e-shop, jinde byly delší dodací doby. Přišel mi automaticky generovaný email o zaregistrování objednávky, ve kterém bylo uvedeno, že "Podklady k zalohove platbe (zalohova faktura) Vam budou zaslany po zpracovani Vasi objednavky pracovnikem InterShop24.cz teamu." Tak jsem čekal na nějakou zprávu. Po devíti dnech jsem eshopu poslal email, že mi ještě neposlali zálohovou fakturu. Žádná odpověď. Tak jsem nakonec po dalších třech dnech poslal opět email, že objednávku ruším. Zboží zatím z jejich e-shopu zmizelo, takže zřejmě nebylo skladem, jak bylo uvedeno v době objednání, a místo toho, aby mi někdo z eshopu napsal "omlouváme se, zboží nemáme", tak jednoduše hráli mrtvého brouka.

Reakce obchodu InterShop24

Dobry den,
    z naší strany proběhlo vše korektně, 3.12.2018 jste vytvořil objednávku, obratem Vám z našeho systému byla vygenerována zálohová faktura a zároveň proběhla rezervace Vámi objednaného zboží. Několikrát Vám byl zaslán informační e-mail že nemáte uhrazenou Vaši zálohovou fakturu, a vzhledem k tomu že jste ji ani po několika výzvách neuhradil, tak byla objednávka zrušena. Dohledal jsem i Vaše e-mail dotazy a na všechny Vám bylo taktéž odpovězeno.
    Nechal jsem tedy naše IT dohledat možný problém, a problém je na straně Vaší e-mail domény "upcmail.cz", která používá filtr "www.cloudmark.com" a z nějakého důvodu je náš druhý mail server rejctován, proto Vám přišlo potvrzení objednávky (to jede z jiného mail serveru), a následující komunikace byla díky tomuto problému vrácena jako nedoručitelná. Náš mail server je v pořádku (ověřeno přes MX toolbox), takže je třeba se obrátit na Vašeho poskytovatele Vaší domény "upcmail.cz".
    Děkujeme za pochopení.

InterShop24.cz team