• výborná komunikace, spolehlivost a flexibilita
    • nevšimla jsem si žádných

výborný, doporučuji

Tento internetový obchod doporučuji!:) Skvělé jednání, rychlé doručení zboží!

• dobré ceny

nemá chybu, vřele doporučuji

• Nevšední sortiment, za bezkonkurenční ceny. Rychlá dodávka zboží.

Vřele doporučuji, profesionální spolupráce, vysoká kvalita nabízených produktů.

• rychlost a spolehlivost
    • podle mne-žádné

perfektní,tak jak by to mělo vypadat

• Jerychlejší než čas.
    • Levá neví co dělá pravá.

Buďte opatrní.

Reakce obchodu interNETmania.cz

Jak to myslíte? Rádi bychom se dozvěděli v čem nastal problém?

• na dané adrese obchod nejde najít,tak jsem si nemohl objednávku vyzvednout.

• Dostupnost
    • Chybí v sekci mobilů, handsfree

Bezva shop, rychle jednání, bezproblémové.

• Dobrá dostupnost(MHD Praha -metro Vyšehradská a 2 minuty pěšky),výběr výdejen.
    • nemožnost platit v některých výdejnách platební kartou

Vynikající komunikace,spolehlivost dodání zboží.
    Zatím sice jediný nákup,ale naprostá spokojenost.
    Mohu vřele doporučit.