• Pohodlí - vklidu, doma si něco objednám.
    • Uveřejňuje něco s nějakou dodací dobou, kterou hned ze startu nedodrží, a to z 2 týdnů na 65 dnů. Výsledek nevím.

Podle mého názoru se jedná o virtuální obchod. Něco se nabízí na nej ceny, dodací doba však je tak dlouhá, že do té doby výrobez zlevní i v kamenných obchodech.
    Zveřejňují nejlevnější a výsledek je, že výrobek nemohou dodat. Nakonec jsem výrobek koupil v kamenném obchodě za obdobnou cenu.Nyní opět čekám na něco, co neumí dodat.

Reakce obchodu Interfoto

Vážený pane, Vaší reakci příliš nerozumím. Produkt Canon 600D jste u nás objednal před necelými dvěma týdny s tím, že uvádíme dostupnost produktu na dotaz. Ihned po objednávce jsem Vás telefonicky kontaktoval, abych Vás informoval o problematické dostupnosti tohoto konkrétního produktu a že se dodací lhůta může výrazně prodloužit. Reagoval jste infomací, že si počkáte třeba do podzima. Druhý den jste nás kontaktoval, že jste pořídil výrobek jinde a že objednávku rušíte. Nerozumím tedy, o jakých 65ti dnech je řeč a dále mám za to, že naše komunikace proběhla bez sebemenších problémů. Další objednávku, kterou ve své reakci zmiňujete, od Vás neevidujeme. Je tedy otázka, zdali vůbec hodnotíte náš obchod. Vaše negativní hodnocení mne upřímně mrzí.
    S pozdravem za obchod Interfoto
    Jedlička Marek

• dodací lhůta

• Přehledný

• mohl jsem si objektiv prohlédnout a zjistit jak pracuje
    • doporučil mi je kolega
    • je za přepážkou znuděšnej prodavač
    • nic nevysvětlí .asi si myslí že je každý odborník a tak zaplať a vyplnit záručákm a neotravuj přiblblýma dotazama a zdar

POkud víte co chcete a jak to vše pracuje a nic nechcete po personálu tak ano ...když Vám stačí pohled do překrásných výloh tak tam ....já jsem se velmi zklamal ...nejsem profík a věřte v 53letech se prokousat digitálním foťakem a sehnat k tomu tele objektiv to není sranda ....kdybych od kolegi nevěděl co chci tak jsem z obchodu vypadl hned ....no je to také zkušenost ... ....no příště zvolím internet ....jinak ten objektiv a skla stály 5300kč. a to jsem si myslel bláhově co se dozvím protože chci koupit ještě makro objektiv ..no jinde .....

• Nedodava do SR, napriek tomu ze system tuto moznost ponuka (drop-down menu pri vybere krajiny v adrese). Ak by ma na to system upozornil (neponukal by tuto moznost), objednavku realizovat nebudem.

Reakce obchodu Interfoto

ještě jednou se Vám omlouváme za nezasílání do SR. Volbu "Slovenská republika" jsme již z objednávkového formuláře odstranili.
    Děkuji za pochopení, za společnost Interfoto
    Jedlička Marek