Jeden z mala obchodu, kde meli vybrane zbozi. Po zkusenosti z predchoziho pokusu o nakup u jineho prodejce, kde mi po tydnu cekani na zbozi skladem napsali, ze dovozce vlastne nema licenci na dovoz, jsem zde predem dostupnost overoval. Na dotaz mi rychle odpovedeli, ze zbozi je dostupne v dostatecnem mnozstvi a ze ve slibovanem terminu urcite bude. Okamzite jsem provedl objednavku, po tydnu cekani se zeptal na stav, a bylo mi receno, ze zbozi jiz neni a nebude.

• Zboží údajně skladem, do 7 dnů k vyzvednutí. Osmý den píši dotaz, jak to vypadá, odpověď zněla, že zboží již nneí a nebude dostupné. Následně na e-shopu došlo k podstatnému zdražení a je stále skladem. Společnost prodávající v ČR, je povinna se řídit čekými zákony a toto je na hlášení ČOI.

• vraceni pristroje
    • vadny pristroj = drahe postovne pri vraceni

Pristup pri reklamaci dobry - nemohu hodnotit , protoze jsem neobdrzel vvraaceni penez , nedoporucuji pro odberatele Ceske republiky , pri vraceni zbozi zpet je poplatek 400,- Kc To by melo byt uvedeno pri nakupu , ze je to zbozi
    ze Slovenske republiky. Jine obchodni podminky / stejny,neposkozeny obal /

• zboží mi nedodali
    • objednávku mi stornovali
    • prý zboží nemá dodavatel
    • objednáno jinde a bez problému doručeno
    • čím to asi bude....

Obchod nalaka na priznivou cenu kterou potom zvedne. V mem pripade postovne o 500 korun. Komunikace nulova neda se dovolat tak cekam na mycku se slovenska....

Objednávala jsem myčku u které měli na stránkách napsáno, že ji mají skladem. Obchod objednávku zrušil s tím, že myčku skladem nemají. Peníze za předem zaplacené zboží mi ale stále nevrátili, ani po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty.

• delka dodani a komunikace

• dodací lhůta
    • zbozi z neoficialni distribuce

Zbozi z neoficialni CZ distribuce, neoznaceno. Vyhodou samozrejme cena a doba dodani odpovida tomu, ze zbozi musi projet pulku EU :) Reklamaci bych radsi resit nechtel.
    Nicmene, kdyz vite, do ceho jdete a proc, pak je to obchod pro Vas.

• Ziadne
    • Pani Horvátová používa nadávky.
    • Stále výhovorky po 6tich týždňoch čakania som zrušil objednávku nakoľko predávali tovar ktorý nevedeli naskladnit a vyhovárali sa na dodávateľa.absolutna nekomunikativnost a neodpovedali na emaily.odved som dostal vždy len keď som čakal aspoň 30 45 min na telefóne..Horvátová sama nedodržala čo sľúbila v telefonickom rozhovore..

Odstrašujúci prípad lacneho slovenského eshopu

• Nekomunikuje se zákazníkem. Nemožné najít podmínky vrácení zboží.

Nikdy si zde nic dalšího nezakoůpím

Objednala jsem lego,druhý den přišlo na mail potvrzení objednávky a po několika dnech mi objednávku zrušili. Prý je zboží vyprodané.

Čekám 14 dní na sluchatka

• nevím
    • dopravní společnost. Trochu složitější komunikace s doručením zboží. Závozy dělají tak do tří hodin. Takže večerní doručení je nemožné.

Po rozbalení jsme zjistili, že je trouba lehce poškrábaná, což u nového spotřebiče moc nechcete.

• Dodacia lehota nebola splnena!

Zhrniem, az mi pride zakupeny tovar

Nedorazilo potvrzení objednávky, někde byl problém, to se stává, musel jsem po týdnu znova objednat, pak to bylo OK.

• Maximálně neochotný člověk, který zboží dovezl.

Řidič neochotný, protivný, 60ti letou donutil vlézt na sklápěcí plochu vozu, aby zboží držela. Zboží chtěl nechat venku u vchodu. Co by s tím paní tohoto věku tak mohla dělat?

• Špatná komunikace!!!

Raději se vyvarovat!

• Nepravdivé informace o tom, zda-li je zboží skladem.

• Veľmi dlhá dodacia lehota!
    • Na objednaný tovar som čakala 9 dní!

Katastrofa