• velký výběr
    • musí se počítat s tím, že zaslání není obratem (externí sklad)

Jsem spokojený.

Bez jediného problému.

• kvalitní sortiment
    • výborná komunikace s obchodem
    • rychlé jednání
    • vyšší ceny
    • nesmlouvavý postoj

Obchod "in Peněženky" nabízí minimálně v kategorii dolarovek top výrobky. Počínaje návrhem střihu přes prvotřídní materiál až po vysokou hodnotu dílenského zpracování se vskutku jedná o to nejlepší, co lze u nás v ČR pořídit. V tomto směru asi nelze mít připomínek.
    Na druhou stranu se cenová politika a postoj obchodu orientuje bez pardonu pouze na solventního zájemce. Proto bych sám za sebe uvítal alespoň trošičku lepší individuální přístup k zákazníkovi.

• zboží mají v ehopu, ve skutečnosti ne

Nedoporučuji, objednala jsem dvě peněženky, žádná nakonec nebyla, peníze zaplacené dopředu jsem musela ymáhat a penženku objednat v jiném obchodě.

• Byla mi zaslána jiná barva peněženky, aniž by mě někdo informoval

Zboží je kvalitní a za pěknou cenu. Mně se stalo bohužel takové nedorozumění, že pod označením popelavá, byla vyfocena čistě béžová peněženka, kterou jsem chtěla. Váhala jsem, proč tuto barvu takto nazývají, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, spíše fotografii. A to byla chyba. Místo béžové skutečně dorazila popelavá. A když jsem koukala na stránky po doručení, obrázek béžové tam již nebyl. Protože je to kvalitní , pěkná peněženka, nechala jsem si ji, ale béžová to opravdu není.

• Špatně komunikace ,není odpověď voobec

Komunikace z klientům není,zboží ne dorazilo ,horšího servisu ne viděl

• Nízké ceny
    • Obrovský výběr
    • Neskutečně dlouhá doba dodání

Velké zklamání dlouhou dodací dobou.

• Nízká cena

Vše v pořádku

• Nízké ceny

Spokojenost

• nezvedají telefony

Reakce obchodu inPENĚŽENKY

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Ano, v době dovolených mohla být chvíli linka nedostupná, ale kolegové objednávky vyřizují a stejně tak odpovídají i na emaily.

Vše v pořádku, dodáno za 25 dní, ale já nikam nespěchal.

Rychlé doručení

• Zboží jsem objednala, bylo mi doručeno, ale neodpovídalo mým požadavkům, zboží jsem vrátila s přiloženou reklamací a po měsíci nemám žádnou odpověď, ani peníze za zavrácené zboží.

Reakce obchodu inPENĚŽENKY

Dobrý den, jednalo se nikoli o reklamaci, ale vrácení zboží. Částka Vám byla již zaslána zpět na Váš účet. Vratku jsme vyřídili do týdne od jejího obdržení od dopravce. Pokud máte jakékoli dotazy či nesrovnalosti, určitě nás můžete kontaktovat!

• Rychlé odeslání

Peněženka skladem byla odeslána ihned. Spokojenost.

Rychlé odeslání peněženky skladem. Nízká cena.

• velmi dlouhá čekací doba. skoro 14 dní. pak jsem objednávku zrušila

• rychlé odeslání

• Zboží už má týden zpoždění, obchod sám mě o zpoždění neinformoval.

• žádná
    • za 14 dní mi zboží nedošlo, to mluví za vše.

Nejhorší eshop, se kterým jsem se setkala. Zboží jsem objednala 29.12.21 s tím, že na stránkách bylo uvedeno, že je skladem a bude expedováno v týdnu po 4.1.22. Dne 6.1.22 na můj dotaz, kdy zboží přijde, došla odpověď, že zboží je u dodavatele a bude se expedovat buď 7.1. nebo 10.1.22. Vzhledem k tomu, že mi do této chvíle nedošlo žádné upozornění od dopravce, zažádala jsem včera o vrácení peněz nebo zaslání zboží do konce týdne, zatím bez odezvy. Za mě určitě nedoporučuji!!! Kdyby bylo možné dát záporné hodnocení, bylo by to -5 hvězd .

Reakce obchodu inPENĚŽENKY

Dobrý den, omlouvám se, ale u zboží bylo uvedeno, že skladem není a zároveň bylo uvedeno, že mezi svátky se neexpeduje a expeduje se až v týdnu od 4. ledna dále. Z toho důvodu bylo zboží zasláno až po tomto termínu.¨

Inpenezenky.cz