• Rychlá komunikace, spolehlivost

• Velmi slušní a ochotní lidé

Děkujeme za vaše hodnocení.

Vše v naprostém pořádku doporučuji všem

Reakce obchodu INLEN

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste byla spokojena.

Vše bylo v pořádku.

• Vstřícnost
    • Super obchod

Rychlý a spolehlivý obchod

• Super rychlé jednání a dodání objednaného zboží

Reakce obchodu INLEN

Děkujeme za kladné hodnocení.

• Rychlost jednání
    • Nemám

Spokojenost

Reakce obchodu INLEN

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste byla spokojena. Vašeho hodnocení si velmi vážíme.

• rychlost doručení
    • ceny
    • komunikace na vysoké úrovni
    • ochota
    • výběr zboží
    • žádná nevýhoda

můžeme s jistotou doporučit

Spokojenost

• Rychlé dodání, super ceny

Jsem skutečně velmi spokojená. Ze strany obchodu neobyčejně velká ochota. Přestože jsem už po zaplacení měnila velikost objednávky, vše proběhlo hladce díky obrovské vstřícnosti ze strany obchodu. Kéž by takových obchodníků bylo více!

• Přehlednost stránek, široký výběr zboží, rychlost dodání

Inzerovali zbozi za slevnenou cenu, za kterou ho nasledne nechteli prodat.

Dobry den,
    velmi nas mrzi vase negativni hodnoceni. Predmetne zbozi nebylo uvadeno jako zlevnene nybrz doslo k chybne uvedene cene. Myslim, a i telefonicky jsem se vam snazil celou zalezitost vysvetlit a zaroven jsem se vam omluvil, pokud byste me nechala v telefonu domluvit, meli jsme pro vas pripravenou alternativni nabidku, nestalo se, bohuzel. Taktez v naslednem emailu jsme se vam omluvili. Jsme jen lide a bohuzel omylni, verte mi kdyby bylo mozne vam Respirator o ktery tady bezi prodat za 9 haleru tak to udelam.
    Prijmete jeste jednou omluvu.

• Super rychlé jednání a dodání, můžu jen doporučit

Děkujeme za vaše hodnocení.

• Kvalitní a přehledný eshop, výborná komunikace, vyjdou maximálně vstříc. Poradí s výběrem zboží, po dohodě i dovezou. Jen více takových obchodů.

Obchod mohu doporučit, rychlé bezproblémové dodání, výborná komunikace.

Reakce obchodu INLEN

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojeni. Velice si vašeho hodnocení vážíme.