Rychlost.

• Objednala jsem zboží, eshop objednávku potvrdil a to je vše, tím celý "nákup" skončil.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Absolutně nesriózní jednání zákaznice, která si objedná zboží a není schopna si ho vyzvednout!!, k vyzvednutí zboží na prodejně byla vyzvána jak zaslanou sms tak emailem. Zboží nebylo vyzvednuto.

cena

• Osobní odběr.
    • Nikdo nekomunikuje
    • Zboží jsem si byla vyzvednout, nalezla jsem kontakt 775 289 712 ... nereaguje.
    • Kontakt na stránkách nefunguje.

INKOUSTY nereagují ani na jediný avizovaný kontakt.

stránky 737 464 586 žádná reakce
    kamenný obchod 775 289 712 žádná reakce

Nemohu se přes veškerou snahu k objednanému zboží dostat.

NEDOPORUČUJI !!!

• Rychlost dodání , skvělá cena a ochotně mi poradili i po telefonu

Doporučuji, kvalitní zboží a super ceny a ochotný personal

• zboží dorazilo !!!!
    • úspěch !!!
    • Doručení zboží trvalo od potvrzení, že zásilka byla vyřízena a odeslána, 12 dní.
    • Obchod začal komunikovat, až po mé kritice na FB.
    • A místo omluvy nebo vysvětlení proč došlo ke zdržení při odesílání zboží. Přišla arogantní odpověď
    • "Dobrý den, vsimli jsme si , ze jste davala na fb komentar zasilka byla odeslana takze by jste ji mela obdrzet ceskou postou cislo zasilky BA0252561956X.Navic na strankach mate kontakt takze jste mohla kdykoliv zavolat nez psat komentare, ze nekomunikujeme."
    • A jak se dívám na ostatní reakce obchodu na negativní recenze, tak žádnou omluvu jsem nenašla. A pokud je vícero stejných negativních recenzí a obchod reaguje arogantně. Neváží si zákazníků. :-(

Nedoporučuji !!!!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Naprosto lživé hodnocení, klientka obdržela email o odeslání zásilky. Bylo zasláno jak číslo zásilky tak potvrzení o odeslání na email zákaznice a zboží úspěšně doručeno.

• obchod nekomunikuje,
    • e-mail nelze doručit.
    • poslední zpráva 17.8.2016-objednávka byla vyřízena a odeslána
    • zboží bohužel ještě nedorazilo
    • A od té doby obchod nekomunikuje.
    • Platila jem předem na účet, budu posílat dopis s požadavkem vrácení peněz a zrušení objednávky.
    • Doufám,že mi peníze vrátí!
    • Pravidelně objednávám a vždy vše proběhlo v naprosté spokojenosti. Proto plarba předem.

Nedoporučuji, obchod nekomunikuje !!!
    Neplaťte předem !!!

• Doručení zboží do domu v krátké dodací lhůtě
    • a ve výborné kvalitě.
    • Za těch několik objednávek,které jsem měl,
    • jsem žádnou slabinu nezjistil.

• O žádných nevím
    • Místo avizovaných 24 hodin dorazilo zboží až za 12 dní! V e-shopu lze zboží objednat bez přihlášení, k náhledu na stav objednávky je však přihlášení požadováno.
    • Na maily obchod neodpovídá, kontaktní telefonní číslo uvedene na stránkách je trvale nedostupné!

Těžko bych mohl za této situace někomu doporučit.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Klient byl několikrát kontaktován mailem i o odeslání objednávky a nejdříve objednávku rušil a pak zboží zase zaslat chtěl díky tomu se protáhla

• Pro mě je hlavní výhodou, že se nacházi v místě mého bydliště.

• dobrý sortiment, dostupnost,

spokojenost

• Pro toner jsem jel na prodejnu 4x. V balení byl jiný toner než jsem si objednal. Z tohoto důvodu trvalo dodání 8 dnů bez jakékoliv omluvy.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Naprosto zcestná recenze od Anonymu.

• V mém případě žádný
    • Nekomunikuje

Neobjednávejte zboží, které není skladem. Pro obchod to znamená, že ho nemusí nikdy dodat a ani se s vámi bavit.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zákazník měl jasně uvedeno u zboží skladem-ne. Obchod nemůže za nepozornost zákazníka, že si nevšímá zda zboží je skladem nebo není.

• cena a dostupnost

• Ceny
    • Přehlednost
    • Perfektní a okamžitá komunikace
    • Problém s placením online - vyřešeno zaplacením při převzetí
    • Je to na skladě a ihned k vyzvednutí..

• nekomunikují, nereagují

Reakce obchodu Inkousty.cz

Nevyzvednutá zásilka ze strany zákaznice!! žádná reakce po zaslání na uloženku, zásilka vrácená zpět

Je to mrtvola, nefunguje

Reakce obchodu Inkousty.cz

Po několika zaslaných výzvách o vyzvednutí zásilky osobně na prodejně zákazník si ani po měsící zásilku nevyzvedl!! neseriózní jednání!

objeldnávka kterou mi potvrdili mailem nebyla vůbec doručena na místo vyzvednutí (nebo mi o ní nebyla podána zpráva), na stránkách se to tvářilo že jsem si nic neobjednala. Na kontaktní e-mail jsem psala a vrátilo se mi to jako nedoručitelné :-(

Reakce obchodu Inkousty.cz

Nyní v systému objednávky vidíme, že nejsou vyplněny údaje na koho má být objednávka vedena, takže z tohoto důvodu nemohla být dodána.