• prodej zboží po lhůtě expirace
    • uvádění nepravdivých informací o expirační lhůtě

Zakoupila jsem respirátory REFIL 750 FFP3. Před odesláním objednávky jsem si ověřila, že respirátory mají expiraci do 4/2025. V poznámce k objednávce jsem uvedla, že chci respirátory, které mají expiraci do 4/2025, jak uvedli, že mají skladem. Co jsem obdržela? Respirátory expirované 2/2023 přelepené štítkem expirace 4/2025. Podle mě jasný podvod.

Reakce obchodu Inhand.cz

nikdy bychom si my ani výrobce nedovolili udělat jakýkoliv podvod.
    Do e-mailu jsem Vám zaslala prohlášení od společnosti Refil o testech respirátorů a následné prodloužení termínu spotřeby. Respirátory jsme odvezli výrobci, který nechal udělat speciální certifikovaný test respirátorů a následně jsme je vyzvedávali znovu u výrobce. Pokud se Vám něco nezdálo, mohli jsme záležitost společně vyřešit např. po telefonu.

Inhnad.cz

• Predem zaplacene zbozi po 6 dnech nedorazilo

Reakce obchodu Inhand.cz

Omlouváme se za chybu, která nastala ze strany PPL po předání objednávky, kterou jsme ihned vyexpedovali. Snažili jsme se pro nápravu udělat maximum a nový balíček odeslat co nejdříve. Doufáme, že i přes tuto špatnou zkušenost náš e-shop ještě někdy navštívíte. Šárka z inhand.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Pohodlný výběr ze sortimentu

• Zboží dorazilo v roztrhání krabice v kteří byli rukavice.

• Není možnost platby v hotovosti!

Reakce obchodu Inhand.cz

Dobrý den, na našem e-shopu lze zaslat zboží na dobírku, ale za to, zda nelze u spedice platit hotově nemůžeme. Za podmínky určené spedicí neručíme. Hezký den Šárka z Inhand.cz

• Do současné doby mi nebylo zboží doručeno bez uvedení důvodu

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož objednávku z 25.2. jste měl již 27.2. doručenou.

Přejeme krásný den.

Tým Inhand.cz