• chvili trvalo, nez se pisnicky zabalily

• Sympaticke vydavatelstvi zastupujici zajimave umelce.
    • Je mi lito, ale zasilani CDcek formou balicku do vlastnich rukou je K.O. kriterium. Kdybych tusil, ze zbozi bude doruceno touto formou, urcite bych neobjednaval. Formu doruceni vnimam jako alibismus ze strany prodejce, ktery se na ukor poctivych zakazniku /kterych bude i v Cechach zcela urcite naprosta vetsina/ chce jistit proti par potencialnim cernym ovcim, ktere doruceni zbozi zaprou (nebo jim ho treba nekdo ukradne ze schranky). Co takhle posilat na dobirku jenom tem, ke kterym normalni balicek nedorazi /nebo oni to tvrdi/? To by IndiesMG polozilo?

IndiesMG zastupuje zajimave umelce. Jednotlive produkty jsou prodavany za velmi pratelske ceny. Nakup u IndiesMG hodnotim jako moznost podporit zajimave umelce a sympaticke vydavatelstvi. Kdyby jen nebylo tech praktickych obtizi...

Webove rozhrani neni prilis prehledne. Puvodne jsem chtel koupit mp3 ale omylem jsem objednal CD. Budiz, moje chyba, rekneme. Podpora zajimavych umelcu je nadto najednou spojena s podporou nezajimave posty a to ve vysi srovnatelne s podporou vydavatelstvi a umelcu (cca 250kc za CD, cca 250kc za postovni sluzby). Budiz, tak to chodi, Indies za ceny postovnich sluzeb nadto do zahranici urcite nemuze. K.O. ale je, ze omylem objednana CDcka navic dorazila balickem do vlastnich rukou. To je pro mne dostatecny duvod uz touto formou nenakupovat. Moje ochota podporit zajimave umelce a sympaticke vydavatelstvi totiz nejde tak daleko, abych kvuli par CDckum vyrazil na trictvrte hodinovou cestu na postu. A to jenom kvuli tomu, ze prodejce chce mit jistotu, ze jsem zbozi prevzal.

• Široký výběr.
    • Trošku horší vyhledávání přesně toho, co jsem chtěla.

Dobrý výběr i starších CD za slušné ceny.

• rychlá odpověď na mailový dotaz, rychost dodání, skvělý výběr
    • nemá

bohatý výběr, ochota komunikovat, rychlé dodání

• rychlost, spolehlivost

• přehlednost
    • dobré ceny

• Prodej hudby která nikdy nebude na špicích hitparád.
    • Příjemné ceny, které jsou v některých případech téměř identické s cenou dopravy.

Nákup CD které v prodejnách rozhodně nenajdete.

• + rychlost dodání
    • + zboží, které jinde není
    • + cena
    • - nevím o ničem

Doporučuji !

• rychlost, přehlednost

OK, budu kupovat i příště

• cena zboží.

doporučuji.

• I když je to hudba, o kterou Vám jde v první řadě, mají všechny obaly nakladatelství vysokou estetickou úroveň, čímž povyšují zážitek z koupeného.

• Dostanu zde cd, které není běžně v obchodech a to za nižší cenu
    • Uvítal bych profily umělců u indies vydavatelství, kompletní diskografie a jejich dostupnost

Dobrý, ale mohl by být lepší

doprava - klasicky česká pošta.

• přímo bleskem vyřízená objednávka
    • nevím

byla jsem překvapena rychlostí s jakou byla moje objednávka vyřízena - děkuji

zboží bylo poškozené, ale obchod za to nemůže, vnitřní držák cd byl rozkřápaný. Ale protože to bylo v zataveném obalu, tak za to nejspíše nemůžou a CD bylo podle všeho vizuálně v pořádku.

• Jediný prodejce
    • doprava, cena za dopravné je téměř polovina ceny tovaru, raději bych to přispěl R. Jarošovi, než české poště, kde sem za tuto šílenou cenu musel stát 70 minut ve frontě, absence osobnío vyzvednutí či jiné dopravy je v dnešní době nedůstojná...

V dnešní době nulová přidaná hodnota za drahé peníze, možnost dopravy pouze poštou kdy cena za poštu je skoro polovina ceny zboží je tragédie, bohužel je to jediný distributor DVD R. Jaroše... Sbírají každou korunu pomocí crownfondů od lidí aby vůbec film vyšel a pak klidně těžké peníze narvou do české pošty:-( Učebnicový příklad jak v dnešní době být špatným podnikatelem Odradilo mně to od všech dalších nákupů

Reakce obchodu Indies MG

Tento e-shop je v podstatě doplněk vydavatelství Indies MG, který téměř výhradně prodává tituly z vlastní produkce. Není to klasický e-shop s obrovskou nabídkou, ale platforma, kde lze na jednom místě koupit téměř všechny tituly z produkce Indies MG nejen na CD, ale i ve formátech MP3 a některé i ve formátu FLAC (postupně budou přibývat) a to vše za velmi příznivé ceny. DVD "Cesta vzhůru" je jedna z mála výjimek (titul z jiné produkce) a nemám na vzniku filmu žádný podíl. Tedy příjem z crowdfundingu se mě vůbec netýká. Ceny české pošty neovlivním, bohužel. Možná není poštovné (včetně balného) nejlevnější, ale na druhé straně vlastní tituly prodáváme za ceny, které byste těžko hledal jinde. A co se týká možnosti objednání daného DVD R. Jaroše, našel jsem více jak 10 jiných možností. Možná v době, kdy jste titul hledal a objednával tak široká možnost výběru nebyla, ale to spíš svědčí v náš prospěch - byli jsme se zařazením titulu do nabídky pružnější. Je mi líto, že jste byl zklamán, ale špatným podnikatelem se tedy necítím. Za Indies MG Miloš Gruber

• Profesionalita,bezchybnost
    • Nevím