nešiel mi použiť zľavový kupón ...

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, pokud jste použil kupón, který byl součástí časopisu Nový Populár, tak tam došlo k chybě na našich stránkách a nyní je vše vyřešeno a kód funguje. Prosím vyzkoušejte ho. Pokud se jedná o nějaký jiný kód, tak nás prosím informujte na našem oficialním emailu, který najdete zde: https://www.indies.eu/kontakt/
    Žádný jiný problém nebyl evidován.
    Děkujeme za pochopení.

Zatím jsem nedostala SMS o doručení zboží na zásilkovnu.

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, vaši objednávku jsme vyřídili okamžitě a ještě 10.11. 2022 odeslali. To že vám Česká pošta, kterou jste si vybrala jako dopravce, nedala vědět už bohužel nemůžeme ovlivnit.
    Toto je odkaz na sledování zásilky:

Číslo zásilky je NB7773509260L, zajděte na výdejní místo, které jste si vybrala:
    Balíkovna Kopřivnice SAZKA Trafika 74224

- Po objednávce navýšení ceny
    - Placení dopravy i přes 3000

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, vámi objednané LP Vladimíra Mišíka, bylo poslední od původního dodavatele. Jedná se o limitovanou číslovanou edici a proto jsem byl rád, že se nám podařilo sehnat ještě další dva kusy LP od druhého dodavatele, které ale bylo už za vyšší cenu. Náklad LP Na Okraji je již rozebraný. Objednávek nad tři tisíce je tak málo (ani ta vaše nebyla), že se nevyplatí programovat web tak, aby hlídal tuto hranici. My věrné zákazníky odměňujeme neustále u každé objednávky bonusovým CD nebo LP.

Neproběhla platba, banka vyhodnotila platbu nebezpečnou.

Neproběhla zadaná platba, opakovaně !!!!!

Zbozi prislo poskozene a misto doruceni noveho zbozi bylo receno at si koupim prazdne CD v Tescu...

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, mrzí nás to, že Česká pošta poškodila při dopravě plastovou krabičku, ale to nemůžeme ovlivnit. Zabalené bylo dobře, jako stovky jiných zásilek. Jelikož je titul u nás vyprodaný, neměli jsme ani za co vám ho hned vyměnit. Klidně pošlete CD zpět, až ho po Novém roce dostaneme pošleme vám jiné, nebo hned vrátíme peníze. Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy. To Tesco byla dobře myšlená rada, jak to rychle a jednoduše vyřešit, protože jste psala, že máte CD jako dárek na Vánoce.
    Za Indies Scope Milan Páleš

Zboží 10 dní nedorazilo. Dle pokynu obchodu jsem patrala na naši poště, nikde nic. Poté jsem zjistila, že došlo k záměně adres a teprve v den meho pátrání obchod zboží údajně odeslal. Neinformovali mě žádným způsobem sami. Za me nikdy více.

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, ano udělali jsme chybu za kterou se omlouváme, vytiskl se nám špatně štítek a zásilka odešla na jinou adresu. Jenomže to jsme netušili, zjistili jsme to v momentě kdy se zásilka z pošty vrátila a hned jsme ji odeslali na vaši adresu. Bylo to ve stejný den kdy jste nám telefonovala a řekli jsme vám to do telefonu, proto jsme nepsali žádný email.
    Za Indies Scope Milan Páleš

Staženo album ve WAV. Kvalita nahrávky dobrá, ale mezi jednotl. písněmi je nějaké rušení - nevyřešeno.

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, na Váš email s popisem problému jsme reagovali 14.10. s nabídkou řešení. A bohužel jsme nedostali reakci zpět. domnívali jsme se, že Vám naše řešení ve formě námi zaslaných FLAC souborů zcela vyhovuje.

• never delivered, no refund, bad communication

Bad! never received item and no refund

Reakce obchodu Indies.eu

The package was delivered! Unfortunately it was longer delivery time, but we cannot be responsible the problems of post services in Corona virus time. :(

Tento obchod nedoporučuji, přišel mi za 800 kč falzifikát, desky ani nevlezli do obalu a zvuk jak stará ohrátá kazeta a vrchol všeho, písničky ani nepasovali podle seznamu na obale.Potvrdil mi to i pracovník z hifi studia.
    Pan majitel mi řekl, že je to koncert z roku 1970 co bych chtěl. Teď už mám originál a hraje parádně. Peníze mně pan majitel nevrátil.

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, 2LP Jethro Tull jsme nakoupili v holandské velkoobchodní distribuci BERTUS, která na českém trhu oficiálně zastupuje SONY MUSIC a mnoho dalších vydavatelských firem. Kvalita a úroveň koncertní nahrávky z roka 1975 může býti různá, ale pokud 2LP neobsahuje písně které jsou napsané na obalu, tak to je již důvod k reklamaci. Musíte nám nejprve poslat 2LP zpět na naši adresu co najdete ve faktuře, a my ho budeme normálně reklamovat u dodavatelské firmy Bertus.

• Predaj v CZK, čo významne predražuje nákup

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, to jste pouze přehlédl na titulní straně webu v horní liště je pod českou vlaječkou i vlaječka EU a možnost platby v euro a pod americkou vlaječkou možnost platby v dolarech.

Bez chyb

• nepřehlednost v objednávání, nutnost nejprve zaplatit a žádné potvrzení, že se tak stalo, ani způsob doručení, vyzvednutí, nic. Zřejmě jsem někde udělala chybu, ale postupovala jsem dle vaší navigace..

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, na novém webu jsme se snažili objednávku maximálně zjednodušit. Veškeré povinné údaje jako je dodací adresa, výběr platby, způsob dopravy jsme soustředili přehledně na jednu stránku. V levém sloupci adresa, v prostředním sloupci platba a doprava. V pravém sloupci se mění cena dle vybraných služeb. Vše na jedné stránce. Napište prosím přesně co se vám zdálo nepřehledné a kde jste musela nejprve zaplatit? Platby probíhají až po definitivním uzavření objednávky a to dle vámi vybraného způsobu, čili bankovní převod, PAY PAL , dobírka nebo platba kartou. Ke každému prodeji (digitální download i fyzické nosiče) vystavujeme platný daňový doklad, který přibalujeme k odeslanému zboží.

• Zajímavé tituly
    • Nezmám datum vydání 8 CD BOX Janota, čili nevím, jak dlouho budu obchod zálohovat

Jinde jsem titul neviděl a jsem sběratel, zatím tedy nedoporučuji, protože neznám datum vydání a následně dodání

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, mrzí nás, že jste nezaznamenal informace, které na stránce s tímto zbožím uveřejňujeme. Produkt nese název "Oldřich Janota - Ultimate Nothing 8CD Box (předobjednávka)". První věta u produktu je: "Datum vydání: 12.2.2016" a o kousek níže je informace: "Box 8 Cd budeme rozesílat v den vydání!" Věříme, že vám poslech tohoto devítihodinového kompletu bude dělat radost.

• zadne vyhody
    • zadne slabiny

Alternativni casty objednani zbozi jsou vyhodnejsi.

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, můžeme poprosit, zda by jste případné výhrady napsal na email? Proč jsou alternativnější cesty výhodnější?

• Dobré ceny.
    • Když prodáváte oficiálně hudbu, dejte si už tu práci, a udělejte ID3 tagy pořádně. Kupoval jsem u Vás nové album Mňágy a Žďorpu a všechno bez háčků, čárek...tak to pak stejně člověk musí vzít a všechno přepsat.

• rychlé dodání, ovšem na špatnou adresu
    • špatná komunikace se zákazníkem,
    • neschopnost vyřídit objednávku dle požadavku zákazníka,
    • zaslání na špatnou adresu, neschopnost skloubit jinou dodací adresu a jinou fakturační...nenabízejte tuto službu, když ji neumíte vyřídit!

rychlé dodání, ale na úkor špatného vyřízení objednávky

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, situace, která vznikla je velmi atypická, protože jste si vybrala dvě služby, které nelze sloučit. Pokud si objednáte zboží na dobírku, musí být složenka nalepená na balíku, a platí ji příjemce tohoto balíku při převzetí. To je princip dobírky. Pokud chcete někomu poslat dárek a sama ho zaplatit, musíte použít platbu převodem z banky, platbu kartou nebo Pay Pal. My posléze na uvedenou fakturační adresu vystavíme a emailem pošleme daňový doklad a na dodací adresu pošleme balíček se zbožím. Což také běžně děláme, a proto tuto službu nabízíme. Nelze poslat jeden balík na dobírku a použít dvě rozdílné adresy, jednu na placení a jednu pro dodání. Alespoň jsme se s tím u České pošty ani u zákazníků nesetkali.

• Bohužel jsem zatím neobdržela objednané zboží a to přesto, že před deseti dny přišlo potvrzení o zaplacení. Je možné, že je chyba na straně České pošty, která mi nedoručila upozornění o zásilce... (?)

Reakce obchodu Indies.eu

Dobrý den, Vaší objednávku jsme expedovali 11.3., tedy ten samý den po obdržení platby na náš účet. Na Váš email jsme zaslali znovu podací číslo zásilky. Ta se nám doposud nevrátila, je proto pravděpodobné, že zboží je stále na poště.