• Výborná komunikace, ochota.
    • Není co vytknout.

• možnost osobního vyzvednutí
    • příjemná obsluha
    • ochotně zboží rozbalili, prohlédli jsme si, přeměřili

Děkujeme :-)

• Kvalitní, krásný a originální nábytek.
    • Velmi ochotní a příjemní lidé, výtečná komunikace jak při osobním vyzvedávání, tak při využití dodání obchodem.

V průběhu dvou let jsme již nakoupili vícekrát a vždy bylo vše naprosto v pořádku. S výrobky jsme spokojeni.

• velmi ochotný prodavač
    • kvalitní nábytek
    • ryhlost dodání
    • příšerná doprava

Je to již několikátý nákup v tomto obchodě. Vždy naprosto skvělý servis. Ochotný prodavač a kvalita. Jediné mínus je naprosto katastrofální doprava. Nyní mi přivezl zásilku Top Trans. Vyložili komodu na ulici a tím to zhaslo, za vrátka ji nedal, že jí neunese (asi proto měl druhého parťáka v autě, ale ten nehodlal vylézt. Takže jsme museli pánovi pomáhat my. Ten za to ani nepoděkoval, ale ještě měl celou dobu cigáro v puse. SMS o příjezdu jsme dostali 20 minut předem.. No prostě "luxus"... Bohužel chápu, že jiný dopravce tyto těžké kusy nechce vozit, tak obchod nemá jinou možnost.

Reakce obchodu Lakšmi - indický nábytek

Děkujeme :-) Za problémy s Toptrans se omlouváme, bohužel vše záleží na koncovém řidiči :-( Jak jste správně napsal, z dopravců si moc vybírat nemůžeme :-(

• Velmi vstřícný přístup