• Mile jednání, rychlé dodání, kvalita super

• rychlá expedice zboží a dodání

• Nedodání zboží

Bohužel musím udělit negativní recenzi. Obchod vypadá velice seriózně, ale opak je pravdou. Čekala jsem několik dní na nějaké aktuální info o objednávce, jeden den přišlo, že nemám mít strach, že se čeká na dodání kočáru a druhý den přišlo, že kočár nemají, ale ani ostatní věci, které byly skladem. Bohužel jsem si recenze přečetla až teď. Je mi líto, ale eshop nemohu doporučit.

• Zboží nebylo dodáno

Obchod rozhodně nedoporučuji!
    Objednaly jsme si před více než měsícem kočárek.Každý týden mě přišel email s ubezpečením že kočárek už další týden bude..No opak byl pravdou po celé té době čekání to vyřešily jednoduchou zprávou že eshop údajně končí a ztoho důvodu musí stornovat mojí objednávku.
    Teď mám týden před termínem a žádný kočárek jen fusak co jsem objednala aby měl vzor stejný jako kočárek který teď nebude.
    Za mě nejhorší zkušenost s obchodem.

Reakce obchodu iMrňous

škoda, že jste svoji recenzi napsal/a anonymně, abych se mohla na Vaši objednávku podívat podrobně a reagovat v osobnější rovině.
    Je nám každopádně moc líto, že jste měla se svojí objednávkou takové problémy a omlouváme se za veškeré komplikace.
    Tým iMrňous

Rychlý, spolehlivý obchod, kvalitní zboží.

Dobrý den, paní Emilie,
    děkujeme Vám za krásné hodnocení a přejeme Vám, ať jste se zakoupeným zbožím doma všichni spokojeni a snad se k nám v budoucnu ještě někdy v rámci nákupu vrátíte - budeme se moc těšit:).

Spokojenost.

Dobrý den, paní Jaroslavo,
    děkujeme Vám za pochvalu za rychlost dodání a přejeme Vašemu mrňouskovi na odrážedle spoustu bezpečných najetých kilometrů:).

• kvalitni pevna taska
    • rychle dodani

Dobrý den, paní Markéto,
    děkujeme Vám za milé hodnocení a přejeme Vám, ať Vám zakoupená taška dělá jen tu nejlepší službu:).
    Tým iMrňous

Vše v pořádku, perfektní zabalení, rychlé dodání!

Dobrý den, paní Pavlíno,
    děkujeme Vám za skvělou recenzi - užijte si zakoupené zboží na maximum:).
    Tým iMrňous

vše v pořádku, hezké zboží

Dobrý den, paní Kamilo,
    děkujeme Vám za pěknou recenzi a přejeme Vám, ať jste se zakoupenou přikrývkou s kapucí a zavinovačkou spokojena celá rodina:).
    Tým iMrňous

Zboží jsem si objednávala 2.7. 2023, po deseti dnech mi přišel mail,ať se nezlobím, že.balíček ještě nemám objednáne zboží, ale ať vydržím, že na tom pracují. Dnes je 15.7. 2023 a balíček stále nemám

Dobrý den, paní Iveto,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu - velice nás mrzí dlouhé čekání, opravdu se snažíme dělat maximum, abychom pro Vás měli zboží co nejdříve od našeho dodavatele.
    Dívám se na Vaši objednávku a balíček je již v tuto chvíli na cestě na Vaši adresu:).
    Tým iMrňous

• Kocarek jsme objednali a zaplatili s tim, ze jej nechame v uschove. V emailu bylo uvedeno, ze se nam ozvou z obchodu telefonicky a domluvime se presneji. Nikdo nevolal. Penize byly zaslany, informace nezavolali. Neni to malo penez, tak jsem zkratka jen cekala intenzivnejsi komunikaci. Dnes vidim, ze platba dorazila, kocarek je v uschove.

Dobrý den, paní Simono,
    u Úschovy to funguje tak, že Vy nám k objednávce napíšete orientační datum, do kterého chcete mít u nás svůj kočárek uschovaný, a my ho považujeme za důležitý milník, na základě kterého se několik dní před tímto termínem telefonicky ozveme, termín si potvrdíme nebo změníme (záleží na zákazníkovi) a doladíme detaily doručení k Vám domů. Tak spíše v tomto případě došlo ke komunikačnímu nedorozumění, rozhodně to nebylo tak, že bychom se Vám neozvali nějak schválně nebo proto že bychom se na to vykašlali. Jen máme své postupy:).

• Rychlost dorucenia

Dobrý den, paní Dominiko,
    děkujeme Vám za pochvalu v rámci rychlosti doručení Vaší zásilky a doufáme, že jste byla celkově s nákupem na našem eshopu spokojená a že se naše cesty ještě někdy v budoucnu při nákupu střetnou:).

• Přehledný
    • Žádná

Dobrý den, paní Markéto,
    děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a přejeme Vám, ať Vám vložka do kočárku dělá tu nejlepší službu:).

• Rychlostt

Dobrý den, paní Petro,
    děkujeme Vám za pěknou recenzi a přejeme Vám, ať Vám stínítko na kočárek dělá jen tu nejlepší službu:).
    Tým iMrňous

• Potřebovala jsem něco vrátit, co jsem si špatně objednala a výborný systém pro vrácení. Moc děkuji za usnadnění.

Dobrý den, paní Nino,
    děkujeme Vám za moc milé hodnocení a pochvalu, to nás vždy velmi potěší, když komunikace funguje.
    Tým iMrňous

• Strašně dlouho se čeká na zboží
    • Až po týdnu můžete zjistit, že zboží nemají
    • Zboží mi ani po 11 dnech nepřišlo, tudíž nemůžu ohodnotit jeho kvalitu

Dobrý den, paní Zdeňko,
    děkujeme Vám za Vaši podnětnou zpětnou vazbu - předala jsem všechny informace kolegyni na zákaznické podpoře a ta Vás bude kontaktovat zpět, abyste spolu vše ohledně objednávky probraly. Velmi nás mrzí komplikace spojené s Vaší objednávkou.

• Nízké ceny, bleskově dodáno

Dobrý den, paní Martino,
    děkujeme Vám za milé hodnocení a přejeme Vám, ať jste se zakoupeným zbožím spokojena celá rodina:).

• Nedodržení doby dodání
    • Musíte se ozvat sami, jinak vám nedají vědět

Zakoupený kočárek, kde bylo psáno, že kočárek bude dodán do 14 dnů. Po 14 dnech jsem napsala dotaz, kdy budou tedy dodávat. Prý dodavatel má zpoždění. Takové info by měli podávat sami a ne aby se zákazník ptal sám. Jsem zvědavá kdy kočárek přijde a jestli vůbec.

Dobrý den, paní Adélo,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu - velice nás mrzí dlouhé čekání, opravdu se snažíme dělat maximum, abychom ho pro Vás co nejdříve od dodavatele měli a Vy abyste se už nemusela o nic starat. Děláme, co je v našich silách.
    Tým iMrňous

• Již několikátý nákup, vše v pořádku

Dobrý den, paní Nikolo,
    není nic hezčího než přečíst si, že se k nám zákazníci rádi vracejí:). Děkujeme za Váš nákup a projevenou důvěru, moc si toho ceníme.
    Tým iMrňous

Nemohu recenzoval produkt který mi nebyl ani doručen, a vůbec tento produkt jsem si neobjednal.

Dobrý den, pane Davide,
    Vámi zakoupený kočárek má dodací lhůtu od dodavatele do 14 dnů, tak je bohužel nutné si počkat - ne vše máme u nás skladem a zrovna Váš kočárek bylo nutné objednat. Věříme, že dorazí již brzy a budete s ním celá rodina nakonec spokojena.