• Objednávku jsem zrušil z důvodů nutnosti odebrat zboží osobně, jestli jsem to dobře pochopil. Bydlí v Českých Budějovicích a chci zboží přepravit dopravcem. Zdeněk

• Velmi rychle jednání

• Domečky byly perfektně zabalené a odvoz až k zahradě. Můžu všem jen doporučit. Vaši kolegové po telefonickém hovoru moc příjemní. Děkuji.

• zboží dorazilo poškozené,

po velkých dohadech jsem dostala slevu a bylo mě zaslány zbývající komponenty

Nedošla správná stříška. Po třech dnech úsilovného volání,jsem to vzdal. Komunikace= 0

Vše proběhlo perfektně. Zboží odpovídá popisu v obchodu.

Z jednoho nákupu nemohu posoudit kvalitu obchodu. Nákup proběh bez problémů.

Nevím, jestli se jedná o omyl, nebo o záměr, ale místo jednoho celého balení kartonu maziva, který byl objednán a zaplacen, byl doručen balík s jedním kusem zboží. Navíc doručený kus byl již použitý a nekompletní

Reakce obchodu Importworld.cz

Vážený pane Rák... dle objednávky vaše obj. byla : WD40 400 ml 40 ml navíc
    popis produktu:
    WD40 je velmi známým přípravkem, který má doma každý kutil, cyklista a řidič. Je všestranný a nabízí 6 funkcí a nespočet použití. Mezi jeho funkce patří: čištění, chránění proti korozi, uvolňování zaseknutých mechanismů, vytěsňování vlhkosti a rozpouštění lepidel a tmelů

jak je vidět z popisu a názvu nejedná se o balení to by bylo uvedeno jak v názvu tak v popisu. Ano fotografii nám dodavatel zasílal jako celek, ale nikdy by nás nenapadlo, že jste si myslel, že se jedná o celý set.

Prosím zašlete nám daný produkt společně s číslem účtu a vše vyřešíme. Popřípadě vám za zboží navrátíme peníze.
    Importworld.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Výrobek (závěsná skříňka FINO) byl velmi dobře udělán, vše sedělo, bez vad, pěkné zpracování. Na 100% hodnocení chybí maličkost - lepší informování o vývoji objednávky.

Zboží skladem, objednávka potvrzena, ani po 7 dnech žádné info o postupu objednávky

nejsem spokoen s doručenim zasilky a ochotou přepravce

• Rychlost dodání, výborná informovanost o stavu zakázky, spokojenost

Požadoval jsem, aby se mi kurýr ozval minimálně den dopředu, abych si mohl zařídit homeoffice s tím, že zásilku potřebuji doručit jinam, než bydlím. Ne jen, že mi nepřišel žádný mail ani sms od kuryra, takže najednou rano telefon od kuryra, že je u mě za 5 minut, ale i když jsem vyplnil, že chci zásilku doručit na jinou adresu, tak mi to dorucili na fakturační adresu. V tom případě nechápu, proč tam je kolonka na vyplnění doručovací adresy. Maily padají do spamu a potvrzení přijetí platby trvalo 3 dny, kdy jsem se nakonec musel sám zeptat, jak to vypadá s potvrzením o doručení platby. Nikdy víc

Reakce obchodu Importworld.cz

Dobrý den, omlouváme se vám pokud jste. nebyl spokojen se službou DHL. Ale toto je dotazník na obchod ne na dopravu. My jsme udělali maximum co šlo. Adresa dodání z naší strany byla vyplněna správně napsáno jsme také vše měli u dopravce.
    Pokud maily padají do spamu, bohužel chyba je u vás máte nastavenou velmi velkou spam ochranu. Na váš email přišly emaily o doručení a také sledovací odkaz na zásilku. Bohužel nechápeme kde je tedy problém.

• Velmi rychlé dodání. Doporučuji.

Rychlost doručení a komunikace

• rychlost, dodání obratem

doporučuji, doručení zboží obratem

Veliká spokojenost

• Rychle vyřízená objednávka.

Při telefonickém dotazu na výrobek mi bylo sděleno, že odpověď na můj dotaz zjistí a zavolají zpět. To se bohužel nestalo.

Perfektní rychlé doručení - neuvěřitelně rychlé a skvěle zorganizované systémově.