• Výběr zboží, ceny, rychlost dodání

Reakce obchodu iMore.cz

"Oceňujeme vaši pozitivní recenzi na výběr zboží, ceny a rychlost dodání. Je pro nás potěšením, že jste spokojeni s našimi službami. Děkujeme a těšíme se na vaše další nákupy. S pozdravem, Tým iMore.cz.

• rychlost dodání
    • ceny e-shopu

Reakce obchodu iMore.cz

Velice si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby na rychlost našeho dodání a konkurenční ceny našeho e-shopu. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaše další nákupy. S pozdravem, Tým iMore.cz.

• Rychlost odeslání
    • Nízké ceny

Reakce obchodu iMore.cz

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení rychlosti odeslání a nízkých cen v našem obchodě. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni, a těšíme se na vaše další nákupy. Vaše spokojenost je pro nás velkým povzbuzením. S pozdravem, Tým iMore.cz.

• Souhlasí co mají skladem, že hned posílají
    • Dobré ceny.

Reakce obchodu iMore.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste měl/a pozitivní zkušenost s tím, že máme zboží skladem a rychle ho odesíláme. Taktéž jsme potěšeni, že cenově splňujeme vaše očekávání.

Vaše slova jsou pro nás povzbuzení k tomu, abychom nadále poskytovali kvalitní služby a konkurenceschopné ceny. Pokud budete mít v budoucnu další potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Tým iMore.cz

• Vypadává to že to drží
    • Cst je značka originál kaabo
    • Navíc je o polovinu levnější než touvt, která je v háji
    • O ničem nevím

Reakce obchodu iMore.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně produktu. Je skvělé slyšet, že máte pozitivní dojem z tohoto produktu značky CST a že je cenově dostupnější než konkurenční produkty. Hodnocení a zkušenosti našich zákazníků jsou pro nás cenné a pomáhají nám poskytovat kvalitní produkty za dobrou cenu.

Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Tým iMore.cz

• Maximální spokojenost s prodejcem. Dobré ceny, kvalitní zboží a velmi rychlé doručení.

Reakce obchodu iMore.cz

děkujeme vám za vaši nadšenou recenzi! Vaše slova nás těší a jsou pro nás velkým povzbuzením. Jsme rádi, že jste maximálně spokojen/a s našimi službami a oceníte naše dobré ceny, kvalitní zboží a velmi rychlé doručení.

Vaše spokojenost je naším cílem a budeme se snažit, aby to tak zůstalo i nadále. Děkujeme za vaši důvěru!

Reakce obchodu iMore.cz

děkujeme za stručný, ale významný komentář! Rychlost a cena jsou dvě zásadní faktory, na které klademe důraz. Snažíme se dodávat naše produkty rychle a udržovat cenovou dostupnost našich služeb co nejlepší.

Těšíme se na to, že budeme nadále naplňovat vaše očekávání v oblasti rychlosti a cenové dostupnosti.