V informacích obchodu bylo uvedeno, že pokud je zboží skladem, do 2 dnů bude expedováno, jinak bude odesláno do 15 dnů. Vše, co jsem objednala, bylo skladem a něco z toho mělo být i na Vánoce pod stromeček, ale k nejen že zboží nedorazilo, ale z internetového obchodu se ozývá jen velké ticho a dnes je to 16. den od objednávky.

• Po týdnu od objednání žádná reakce, na uvedeném čísle nejprve něco povídaly malé děti, potom byl hovor pokaždé odmítnut. Na sms žádná reakce.

Spíše to vypadá na podvod

Objednavka nedorazila, pravdepodobne protoze nebyla skladem jak oznacena na eshopu. Obchod o tom nekomunikoval a dokonce ani neodpovedel na primy dotaz (a na telefon) o dodani zbozi po 12 dnech. Penize byly vracene na ucet po 10 dnech bez oznameni (coz ocenim), ale neprobehla zadna komunikace ze strany obchodu, ze se to stalo a nenavedlo ani duvody.

• E-shop přijal finance za zboží, které nedodalo, na meil a telefon opakovaně nereaguje.

• Po objednavce v eshopu, prislo automaticke potvrzeni o prijeti objednavky.. Platba mela byt na dobirku.... To bylo 17.6. A dnes dele jak po mesici prislo info ze objednavka byla zrusena!!!
    • Děs..
    • Podvodníci

Již nikdy vice!

- nelze se dovolat, objednáno před 6 dny a zatím žádná informace o mé objednávkce
    + líbila se mi cena zboží

docela dlouhá doba dodání.
    Ale jinak vše v pořádku.

• Líbil se mi sortiment, ceny běžné
    • Nekomunikují
    • Zboží neposlali

Po mé objednávce nepřišlo žádné potvrzení na e-mail. Na čísle z jejich stránek to nikdo nebere, na dotaz přes formulář tamtéž se taky nikdo neozval. Chtěla jsem platit předem na účet, ale neposlali ani ty platební údaje. Takže podvodníci to nebudou, jenom lemplové.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autorem hodnocení je konkurenční obchod)

• Nekomunikuji
    • Žádná zpráva o stavu objednávky

Před 6 dny objednáno, zaplaceno a od té doby nic, žádný email, žádné zboží.. Na dotaz k mé objednávce žádná reakce.

• Rychlé dodání.

• Na email neodpovídají. Na telefon, který mají uveden jako kontaktní - hovory nepřijímají.

• velký výběr
    • přehledný e-shop
  • 10 dnu bez jakehokoliv emailu. Zbozi objednáno jinde.

• rychlost, spolehlivost,
    • Vždy maximální spokojenost

• Vždy všechno přišlo v pořádku.
  • co chcete hodnotit, když jsem nic nedostal

Zboží které jsem si objednávala měly psané že mají skladem. Objednávala jsem si u nich 22.1.2021 potřebovala jsem ho pro tatínka co nejdřív. A oni mě 2.2.2021 napsali že výrobek se už nevyrábí a že ruší objednávku. Kdyby to neměli psané skladem neobjednala bych si to zboží u nich a hlavně měli to dát vědět dřív že zboží není.

• vstřícnost

Vše v pořádku