• Byl mi napsán email o obdržení obědnávky a přitom mi nic nepřišlo, na odpověď od iKlidu čekám už delši dobu

• žádná
    • obchod nekomunikuje a zboží pošle až po upozornění, že věc bude řešit Pokicie ČR

Raději se obraťte na jiný obchod. Tady je to zcela neseriózní. Nereagují na e-mail, kontaktní formulář ani neberou telefony

• Nekomunikuje
    • Neposílá zaplacené zboží
    • Krade

Koupil jsem si Windows 10 pro levně za 990kc. Zaplatil jsem předem a to byla chyba volal jsem na číslo tam mě to furt někdo pokládal nebo nezvedal poté přišla SMS "mohu zavolat později" na email žádná reakce takže z toho vyplívá KRADEŽ! TĚŽCE NEDOPORUČUJI. Nechápu že po tolika špatných recenzích je pořád zde na heurece??? Smazat urychleně než okrade další.

JE TO PODVOD, naprosto nereaguje ani na telefonáty, ani na Emaily. Zboží ani po 14 dnech nedodáno (uváděno, že je skladem). VYHOZENÉ PENÍZE. Předám podnět na ČOI.

• Obchodník nekomunikuje, vypadá to na zlodějinu.

Je to normální zlodějina. Aktivační klíč je neplatný a používaný někým jiným a prodejce nijak nereaguje na mé opakované výzvy k reklamaci zboží. Jestli chcete vyhodit peníze za instalační balíček, který lze stáhnout kdekoliv, tak doporučuji. Myšlenka second hand software se mi líbí ale ne u tohoto prodejce. Budu informovat ČOI o tomto podvodném jednání.

• Ani po téměř měsíci mi zaplacené zboží nedorazilo
    • Komunikace s pane Tesaříkem je velmi tragická - telefony nebere, na e-maily nereaguje a SMS řeší jen když se mu to hodí
    • Obchod jedná pouze, aby se nezákonně obohatil a není schopen dodat platné klíče k WINDOWS 10 home
    • Po 14 dnech mi zaslali neplatný klíč WINDOWS 10 pro, který jsem si neobjednala a spolu s tím další fakturu na zaplacení. DOOPRAVDY VTIPNÉ!!
    • Budu požadovat platbu zpět, tak uvidíme ;D

Tento obchod jako zatím jediný vřele NEDOPORUČUJI. Ještě jsem se s takový obchodem nesetkala a to nakupuji pouze na internetu!!!

• Vše OK

• Nejlepší ceny

Vse ok, doporučuji

• nízká cena SW, který se Vám nákupem nového jinde prodraží
    • Nedodali do 14 dnů SW
    • Nekomunikují - nedovolal jsem se ani na jedno číslo za 12 dní do několika jejich eshopů (sídlí na stejné adrese)
    • Nevrací peníze za zakoupený a nedodaný SW
    • Nevěřím referencím níže, doporučuji nic nekupovat!!!

Jelikož se nemohu dovolat k Vám na Pulstes, s.r.o. kvůli objednávce 2018000398 i poskytovatele SW -> Certa, spol. s r.o. (na stejné adrese, stejní rodinní vlastníci), odstupuji tímto od smlouvy a žádám vrácení částky 990 Kč na účet ... to jsem napsal před více jak 21 dny a stále se nikdo neozval, nevrátili peníze a nic se neděje. Ještě mají firmu Softfair s.r.o. - ta je na jiné adrese. Nikde nekomunikují, neberou telefony, neodpovídají na e-maily.

Nedoporučuji nic kupovat, je to podvod!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Reakce obchodu iKlid

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.

• nekomunikují několik dní
    • opakovaně dodán 2x padělek
    • opakovaně dodáno zcela jiné zboží než jsme koupili
    • zákaznická linka nám pokládá telefony
    • nereagují na odstoupení od kupní smlouvy

Nejhorší zkušenost co jsme mohli udělat. Zakoupili jsme si licenci, 2x nám prodejce dodal špatnou licenci na úplně jiný software než jsme koupili. Prodejce vůbec nereaguje na naše telefonáty a na emaily čekáme několik dní. Odstoupili jsme od obchodu a zažádali o vrácení peněz. TOTO je zcela nepřípustné a nechápeme jak takový prodejce může na trhu vůbec být. Pokud nevrátí včas peníze, budeme to řešit s panem Tesaříkem soudně.

NEDOPORUČUJEME !!

Reakce obchodu iKlid

Na tuto účelovou recenzi snad ani nemá smysl reagovat, proti těmto nekalým praktikám konkurence se nedá bohužel bránit...

• Komunikace s obchodem

Tým iklid.cz

• Je podezřelý obchodník, nereaguje na reklamaci, snaží se o bezdůvodné obohacení!

Reakce obchodu iKlid

Vážený zákazníku, Vaše recenze je zcela nepravdivá, na Vaši reklamaci jsme reagovali okamžitě, opakovaně mnohokrát jsme se snažili Vám vysvětlit jak aktivaci prokazatelně fungujících licencí aktivovat, což dle našeho zjištění také proběhlo. V konečném důsledku v rámci naší snahy Vám vyjít vstříc jsme v tomto obchodě byli ztratní. Věříme, však, ze z Vaší strany nešlo o záměr nás poškodit a že vše je jen důsledkem jazykové bariéry, neboť bohužel vietnamsky neumíme. S pozdravem a přáním příjemného dne Tým iklid.cz

• Druhotný produkt,který by jinak zanikl byl opět uveden do provozu za sníženou cenu.Rovná se, novému rozbalenému vrácenemů zboži z důvodu nevhodného daru.
    • doručení ihned a v případě nesrovnalostí prodejce okamžitě volal pro ověření a opravu nesrovnalostí.
    • instalace a plnohodnotná funkce během hodinky v provozu po doručení klíče.
    • cena,rychlost,vstřícnost
    • V dnešní době nízká cena zavání nejistotou a nespolehlivostí však z vlastní zkušeností doporučuji.Stejné jako bazary jen licenční klíč asi nestárne :)
    • První dojem nízké ceny u nových zájemců
    • Malý výběr produktů

Najdete li produkt který hledáte ,neváhejte a klidně objednejte.Levnější legálně nenajdete.Potřebujete produkt rychle a chcete sriozní jednání ,má te to mít.Doporučuji na 99% :)

Tým iklid.cz

Licenční klíč přišel. Bohužel pro Win7 a ne pro objednaný Win10.
    Reklamace proběhla rychle, ale bohužel opět přišel licenční klíč pro Win7.
    Už jsem se na to vykašlal a nainstaloval Win7 s dodaným klíčem...

Reakce obchodu iKlid

Vážený zákazníku, je zcela zbytečné se “vykašlal na to”... máme zájem o spokojené zákazníky a taky pro to děláme u uděláme maximum! Pokud si zákazník objedná u nás win 10 dostane rozhodně za svoje peníze win 10! Bohužel jen “zákazníky” z řad konkurence se nám nemůže nikdy podařit uspokojit, ale to nebude naší chybou... S pozdravem a přáním příjemného dne

• Dobrá komunikace.

Koupený produkt splnil očekavání.