doporučuji obchod

Lze jedině doporučit

• osobní komunikace

výběr,cena

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• můžete si koupit zboží, které obchodník vůbec nemá

Váznoucí komunikace, odpovědí jsem se dočkal až po urgencích a ještě nebyly jednoznačné. Chtěl jsem zakoupit satelitní receiver s popisem "po aktualizaci software" za výhodnější cenu. Na můj e-mailový dotaz na zboží, bylo sděleno:"jednalo se o 1 ks, který byl na servise, kde mu byl aktualizován firmware, byl prodáván levněji, protože byl již rozbalený". Ihned jsem se znova stejnou cestou dotázal, zda platí 2 letá záruka. Jelikož jsem se odpovědi nedočkal a zboží bylo stále v nabídce, po 2 dnech jsem ho vložil do košíku a objednal. V zápětí mi přišlo potvrzení o přijetí a oznámení, že mi bude v nejbližší době zaslána proforma faktura. Hodinu na to přišla odpověď na můj 2 dny starý dotaz se stejným textem co prve. Další 2dny jsem čekal na proforma fakturu. Poté jsem opět kontaktoval obchodníka a ptal se na stav mé objednávky. Místo omluvy nebo nabídky náhradního řešení přišel e-mail s textem: "jiz jsem Vam dvakrat psal ze ten satelit za tu cenu uz není". Vzhledem k reakcím, které následovaly po tom, co jsem se ohradil proti stylu prodeje a slíbil svou zkušenost popsat zde, očekávám ze strany prodejce ostrou reakci. Proto jsem v případě zájmu ochoten podělit se o kompletní komunikaci.
    Hlavní ale je, že obratem jsem objednal u jiného e-shopu, ve stejné cenové hladině s poštovným zdarma a měl do 2 dnů přístroj doma. Přeji všem hodně štěstí při nákupech a pánovi "obchodníkovi" nic, protože hodnocení na Heuréce má impozantní.

• zboží zatím nedorazilo a na dotaz vůbec nereagovali

Reakce obchodu ihocek.cz

Dobry den, v dobe Vasi objednavky nebylo zbozi skladem
    jak je uvedeno na webu a jelikoz je to zbozi na objednavku
    tak cekame na dodani od vyrobce.
    Emailem jsem Vam zaslal informaci ze az budu vedet termin tak Vam dam vedet.

• Objednávka mi byla potvrzena před měsícem. Zboží nebylo dosud dodáno. (Obyčejný rudl!)

Reakce obchodu ihocek.cz

Velice se omlouvám,chyba byla na naší straně v evidenci.

• Hodně ušetříte, protože nenakoupíte, resp. zboží nedodají.
    • Zboží deklarované jako skladem není skladem. Katastrofická komunikace.

Miluju tyhle virtuální obchody, které se tváří, že mají vše skladem, ale zboží začnou shánět až po přijetí objednávky.

Bohužel jsem si před nákupem nepřečetl recenze ostatních kupujících. Objednávku na jednu položku jsem odeslal v pátek 28.3.2014 kolem 5. hodiny ranní. Na webu je napsáno, že objednávky přijaté do 13. hodiny expedují tentýž den. Protože produkt, který jsem objednával, byl skladem, čekal jsem odeslání ještě v pátek a doručení v pondělí.

V pondělí 31.3.2014 jsem bohužel obdržel jen e-mail s textem "vaše objednávka se vyřizuje, o dalším průběhu Vás budeme informovat." To už jsem si začal uvědomovat, kde jsem to nakoupil, a že to nebude tak jednoduché.

Žádná další komunikace neprobíhala, proto jsem se ve čtvrtek 3.4.2014 ozval e-mailem a požádal o nějakou informaci. Obratem jsem obdržel informaci s textem "zítra expedujeme k vám". Dobře, říkal jsem si, že zásilka přijde o týden později. Čekal jsem ji v pondělí, tak přijde aspoň další pondělí.

V pondělí nepřišlo zboží, ale informace, že zásilka byla expedována. Dokonce i tracking PPL. Nicméně zásilka nedorazila, protože nebyla do PPL dodána. Nedorazila ani v úterý, ani ve středu. Ve středu 9.4.2014 jsem se e-mailem optal, jak to vypadá, ale nikdo na dva e-maily nereagoval. Tedy jsem zavolal telefonem a dozvěděl jsem se, že ve čtvrtek zásilka odejde.

Ani ve čtvrtek 10.4.2014 však zásilka neodešla. Nakonec jsem objednávku zrušil. Zboží, které bylo skladem, jsem neobdržel ani za 14 dní. Tedy dva týdny čekání, katastrofická komunikace, o nějaké omluvě ani nemluvím.

Obchod rozhodně nedoporučuji. Ani já zde už nikdy nic neobjednám. Tady to prostě nefunguje. Nevěřím, že to byla náhoda, protože kdyby to náhoda byla, fungovala by aspoň komunikace. Fungující obchod přece nenechá svého zákazníka vysmahnout 14 dní.

• rychlost, komunikace po tel, možnost změn adresy, zboží,

• široký sortiment
    • výborné ceny
    • doprava zdarma už od 2000 Kč
    • bezproblémový nákup i komunikace
    • mírně nepřehledné třídění e-shopu

Rozhodně doporučuji minimálně k nahlédnutí. Nabízí skutečně široký sortiment a za velmi příznivé ceny. Celá objednávka proběhla zcela bez problémů a i přes platbu předem na účet bylo zboží za 3 dny doručeno. Vše naprosto v pořádku, včetně průběžné komunikace e-shopu. Kategorizace zboží v e-shopu mi sice přijde poněkud nestandardní a chvilku trvalo, než jsem některé položky dohledal, ale to je opravdu maličkost. Rozhodně to nebyl můj poslední nákup u této společnosti a jistě se na něj rád obrátím i při dalších nákupech.

• spolehlivost
    • o slabinách nevím

ráda doporučuji

Reakce obchodu ihocek.cz

Dekujeme za Vaše hodnocení.

• není možné odvoz vlakem

• Docela dobré ceny.
    • Dlouhá dodací doba.

Nic zvláštního.

Objednal jsem u vas 2 rudly a zatim nedorazily

Vazeny pane,
    v dobe Vasi objednavky nebyli rudly skladem o cemz jste byl
    ihned v emailu informovan a take jsem Vam sdelil ze dorazi v pulce brezna a jestli tedy pockate a Vy jste nereagoval.

• Nekompletní nabídka barev k urcitemu typu tiskárny. Musela jsem objednávat jinde.

Reakce obchodu ihocek.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.A ještě pro doplnění,pokud jste chtěla ještě žlutou a šedou tak byli skladem také.

• Zboží je opravdu kvalitní a co jsem nesehnala nikde, vybrala jsem si právě tam.
    • Rychlé dodání výrobku.Maximální spokojenost.

Tento obchod doporučuji, poněvadž s nákupem i s výrobkem jsem stoprocentně spokojená.

• Cena, možnost osobního vyzvednutí blízko Prahy

Dekujeme za Vase hodnocení.

chtěl jsem si koupit novou parabolu. pochopitelně jsem hledal na portálu heuréka našel jsem nejlevnější 80 ti centimetrovou parabolu za 128 kc je na portálu krásný popis co parabol a umí jaký má příjem zisk ale netušil jsem že se jedná o příslušenství k parabole je to pro zákazníka velkej podraz protože co tedka mám dělat z příslušenství k parabole když ho budu posílat zpátky zaplatím další stovku za poštovné a vše se mi prodražíto znamená že budu muset si koupit další parabolu stejného typu protože mám příslušenství který je mi k HOVNU. tím děkuji obchodu hošek

Vazeny pane Dobes,
    drive nez svym komentarem poskodite hodnoceni
    naseho obchodu tak si pri objednani poradne prectete
    co objednavate:Satelitní parabola Tele Systems příslušenství k parabole 80 Economy Line Železné příslušenství k parabole 80 TS Economy Line. kod 7000083.
    A neni nic jednodussiho nez pokud si nejste jisty
    se zeptat jestli jste objednal dobre.
    Poskozujete nase jmeno pritom v popisu je jasne uvedeno
    ze je to zelezne prislusenstvi k uvedene parabole.

• Okamžitá reakce na dotaz

Podstatně nižší cena, než u ostatních prodejců, která však nemá vliv na kvalitu.

• rychlost, spolehlivost
    • na žádné jsem nepřišla

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• přehledný obchod, po odeslání objednávky okamžitá reakce prodejce, dodání do druhého dne
    • nemá

Objednáno v pondělí odpoledne, druhý den v poledne jsem měla zboží v ruce 200 km od sídla obchodu,výborná komunikace mailem o stavu objednávky a přepravy. Jednoznačně obchod doporučuji