• Na stránke sú uvedené produkty, ktoré nevedia dodať napriek objednávke

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, opět další lživá recenze jelikož jste si objednal zboží které není skladem a ani to není u něj uvedeno, jelikož se jedná -jak všichni kteří objednávají produkty od Jablotronu vědí - o již vyřazenou produktovou řadu kterou výrobce doprodává a tudíž se prodejci dovědí že se již nedá objednat při objednání zákazníkem a ověření dostupnosti u výrobce,proto na webu není uvedena skladová dostupnost.
    To že se to nedá objednat jsem Vám sdělil a i přesto jako spousta dalších recenzentů uvádíte nepravdivé údaje a Heuréka s tím nic nedělá a je jí to naprosto jedno.

• Nedoručené zboží (čtvrt roku)
    • Po vytvoření objednávky již žádná komunikace se zákazníkem

Musím bohužel hodnotit obchod jako extrémně nespolehlivý. Objednal jsem zboží před třemi měsíci a od té doby jako by firma neexistovala. Žádné zprávy ani informace od firmy nejsou a to i přes emailovou upomínku před dvěma měsíci.

Reakce obchodu ihocek.cz

Vážený pane, v tom případě jsem si asi těch 6 emailů psal z někým jiným.
    Objednal jste si zboží s osobním odběrem a platbou předem ale hned jsem Vám napsal že v Praze máme pouze sídlo a že tam nejde zboží odebrat.
    Bohužel jste si objednal konektory které nejsou skladem a cestují jak jistě všichni vědí z Asie lodí takže to je na delší dobu.
    To že jste zboží nedostal je naše chyba, bohužel jí neumíme někdy ovlivnit.

Rýchle vybavenie a doručenie objednávky

• dobre ceny
    • sortiment

dodaci lhuta byla trochu delsi

Velmi rychle,výborná komunikace

• Malá komunikace

Obchod nereagoval na mou otázku, jak to vidí s dodáním, zřejmě je jich tam málo a měli i v pracovní dny během svátku 1. a 8.5. dovolenou.
    Ale v této době je to nezvyklé a nedokážu si představit, jak by například reagovali na případnou reklamaci. Proto jsem objednávku po 10-ti dnech nedostupnosti zrušil.

Reakce obchodu ihocek.cz

Dekujeme za Vase hodnoceni a take dekujeme za to ze si dovolenou muzeme brat a planovat dle svych potreb a ne kdyz je to pro Vas nezvykle.

• Absolutně nejsou schopni dodat objednané zboží, již měsíc od zaplacení stále čekáme. Nikdo z firmy sám od sebe nezavolá, že je zadržení a z jakého důvodu. Platba za objednávku proběhla okamžitě, a od té doby nic.

Dobry den,
    tato situace nas mrzi a uz dvakrat jsem Vam sdelil ze cekame na dodavku.
    Objednavali jste zbozi ktere neni standardne skladem a bohuzel stale cekame na dodani od vyrobce.

Nejhorší esop co jsem kdy objednával zboží má skladem pak napíše že to nemá že to objednal z Číny a za měsíc to dodá. Už čekám 3 měsíce a nic. Tak mu voláte a on tvrdí že to je na cestě a nic. Už jsem mu volal 3x.vim jedno už nic nechci.

Reakce obchodu ihocek.cz

Vazeny pane , nikde uvedeno skladem neni a to ze je zbozi na objednani jsem Vam sdelil hned po objednani.
    To ze ho bohuzel vyrobce neumi dodat rychleji, to bohuzel neovlivnime.

• Drahý výrobok

• rychlost jednání

Doporučuji tento obchod

• Zboží prezentuje jako že skladem, ale dodává z externího skladu, takže zboží neměli......

• objednané zboží, které bylo na skladě ani po více jak14 dnech nebylo připraveno

• Zboží není skladem, stav byl ale disponibilní
    • Nikdo se neozval, musel jsem osobně volat...

• inzeruje a nic nemá

KO

Po vice jak 10ti dnech a 2 mych telefonickych urgencich mi mailem sdelili, ze nejsou schopni dodat dane zbozi, protoze ho nemaji skladem, presto ze na eshopu skladem znaceno meli.

• Rychlost, spolehlivost, kvalitní odolné balení

Velmi široké spektrum dodávaných výrobků, prakticky vyčerpávající technické specifikace, ochota osobně poradit ...

Dekujeme za Vase hodnoceni.

Potreboval som súrne danú vec.
    Nemali skladom, doporučili alternatívu, poslali, prišlo,
    fungovalo. To je cele.
    Ďakujem

• čas dodania, informovanosť o termíne dodávky

čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám, čakám a neviem koľko budem čakať...

• Cena tovaru
    • Rýchle dodanie
    • Prvá objednávka, momentálne nič
    • Dĺžka dodania (Nie je to chyba obchodu, ale PPL, dlhé státie a spracovanie objednávky na sklade PPL, 2 až 3 dni)

Odporúčam!

• - přijatelná cena
    • - rychlé vyexpedování
    • - k danému produktu nebyl dodán manuál v češtině

- objednávka byla vyřešena ve velmi krátké době
    - zboží došlo v pořádku
    - k zařízení nebyl dodán manuál v češtině. Na vznesený dotaz, kde se stala chyba zatím nebylo odpovězeno. Zatím není jasné jestli je to chybou personálu při kompletaci zásilky nebo porušení §11, odst. 1 Zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele.