Naprosto bez problému doporučuji

• Rychlé vyřízení

• Rychlé a bezproblémové vyřízení

• Velice rychle dodání (což mi hodně pomohlo)
    • Rychlé odpovědi na dotazy
    • Dobrá cena

Z obchodu chodili průběžné informace. Zároveň jsem vznesl několik dotazů na čas doručení a jak se mohu přihlásit do obchodu. Vše velmi rychle a příjemně zodpovězeno. Co bylo pro mě nejdůležitější, aby zásilka objednaná ve středu večer dorazila do soboty dopoledne (ale o víkendu dopravci většinou nedoručují). Z obchodu mě poslali informaci, že ihned zboží odesílají, takže už to vypadalo, že je možné termín stihnout. Přepravce pokračoval v dodávání informací dál a opravdu potvrdil páteční termín! Měl jsem velkou radost, že do pátku všechno dorazilo. Šlo o narozeninový dárek objednaný na poslední chvíli.

Toto není problém obchodu, ale s objednáním přes Heuréku byly trochu problémy:
    Trochu chaos, když jsem objednával přímo přes Heuréku. Dělal jsem to poprvé. Špatně to ukazovalo zaplacenou objednávku (minimálně v den kdy jsem objednal). Informace o doručení na které jsem se zeptal na Heuréce nebyly správné (naštěstí obchod mě následně informoval přesně).

Vse v poradku, jen original krabicka prisla uz otevrena. zbozi v poradku, hezke

Reakce obchodu iGOODS.cz

Velmi děkujeme za milé hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další skvělé produkty, které vám budou dělat radost :-)

applessories.cz

• Skvělé příslušenství pro Apple produkty.
    • Nenašel jsem.

• Osobní odběr zdarma v centru Prahy

Kvalitní zboží za rozumné ceny.

• Zrušeno bez avizace. Pokud bys se nepodíval na stav objednávky, tak čekám do teď.

Reakce obchodu iGOODS.cz

Dobrý den, nákup jste provedl přes Heureka Košík a my proto nemáme možnost zařídit, aby nákup byl podle nás. Na našich stránkách byl produkt vyprodán, přesto vám ho Heureka dovolila zakoupit. Objednávku jsme tedy zrušili z důvodu nedostupnosti produktu. To, že jste o tom nevěděl je tedy spíš chyba Heureky, ale i tak se omlouváme.

• Musel jsem baterii dvakrát měnit, než jsem tipnul správný typ. V obchodě s tím nebyl problém.

Reakce obchodu iGOODS.cz

Velmi děkujeme za milé hodnocení. Chápeme, že někdy je výběr složitější, ale od toho tady jsme, abychom poradili s výběrem.

• skvělá cena
    • prodejna v centru Prahy

Přehledná nabídka. Excelentní cena. Rychle doručení

• Dostupnost tramvají, metrem, já osobně pešky z kanceláře

• os. vyzvednutí v OD Kotva
    • rychlá realizace objednávky/příprava k vyzvednutí

• Příjemná komunikace - rychlá odezva
    • Kvalitní produkty
    • Levné
    • Doporučuji

Vše v pohodě, doporučuji:)

• blízko metra
    • ochotný personál
    • nízká cena

• rychly obchod

• Velmi zajímavé ceny
    • Kvalitní zboží
    • Rychlost vyřízení a dodání

• Rychle odeslani
    • Zbozi, ktere neni jinde dostupne