Zaplatil jsem si dopravu do druhého dne, ale zásilka byla doručována až za více než týden. To už nebyla potřeba a já byl již na dovolené.

Reakce obchodu Ignite

Dobrý den, zásilka byla expedována z našeho skladu balíkem "Do ruky" ještě v den přijetí objednávky. K pochybení došlo na straně České Pošty, která zásilku přepravovala několik dnů (i přesto, že u těchto balíků pošta garantuje dodání do druhého pracovního dne). K těmto situacím bohužel u České Pošty občas dochází. Pro spolehlivější doručení do druhého dne doporučujeme spíše volit dopravní službu PPL, která obecně nabízí kvalitnější, levnější a spolehlivější služby než Česká Pošta.

• Dobrý den, objednávka proběhla 24.03.2018 a do dnešního dne bohužel nedorazilo žádné zboží ani obchod nijak nekomunikuje. Měla jsem jeden nezodpovězený hovor z neznámého čísla po objednávce, po dohledání jsem zjistila, že se jednalo o IGNITE. Nevím, co mělo být obsahem sdělení, každopádně asi to nebylo důležité, protože od té doby se nikdo neozval (ani na uvedený mail). Předpokládám, že pokud by měla být např. zrušena objednávka ze strany obchodu, obdržela bych alespoň e-mail. Je mi líto, ale nemohu hodnotit kladně :-(

Neuvěřitelně rychlé dodání! :-)

• Téměř okamžitě po objednání se mi pracovník obchodu omluvil, že jednu z položek co jsem si objednal nemohou dodat a do 3dnů jsem měl peníze za tuto položku zpět na účtě

• zajímavý sortiment
    • výhodné ceny
    • nízké poštovné
    • Ocenil bych návrtatový formulář pro případ výměny nebo vrácení zboží

Jako vždy jsem byl spokojen. Rychlé dodání.
    Tentokrát jsem musel jeden kus z objednávky posílat na výměnu (neodhadl jsem velikost). Ocenil bych návratový formuář, jako mají jiné eshopy, kde bych jednoduše vyplnil, co chci vrátit a bylo by tam uvedeno, kam mám zboží poslat.
    Vše ale proběhlo i tak v pořádku, takže zde určitě ještě v budoucnu nakoupím.

Dobrý a rychlý obchod

• Pěkný výběr a velmi rychle vyřízení objednávky

Vše ok,včas.......:-)

• Rychlé vyřízení

• Nevím,jak to dělají, ale odpoledne objednám a druhý den mám....prostě perfektní servis. Zboží kvalitní. Doma vždy spokojenost!!!
    • Při výměně zboží naprostá spokojenost...komunikace po telefonu i emailem super..doporučuji

žádná není

• Už několik objednávek a vždy jsem byl spokojený.

bezproblémové objednání a rychlé dodání.... přesně to, co zákazník očekává.

• skvělá komunikace, velmi rychlé dodání

• placeno až po doručení

rychlé, spolehlivé

• rychlost, spolehlivost

bezproblémové nakupování

Spokojenost,rychlé dodání.

Výhody/nevýhody neumím plně posoudit - na pohled pěkné, ale ještě nevyzkoušené (jde o vánoční dárek).

• Výborná komunikace