• Ceny

Zboží jsem objednal 27.6.2022, podle informací měla být 7.7.2022 zásilka na cestě, předána přepravci PPL, ale do současnosti jsem neobdržel sledovací číslo zásilky, ani zásilku neobdržel. Placení platební kartou dopředu. Komunikace obchodu minimální, jejich vyjádření: stěhovali se na novou prodejnu a mohl vzniknout problém. Dále komunikace žádná a tel číslo pouze záznamník. Obchod nedoporučuji.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

zZboží zatím po týdnu NEDORAZILO!!!!!!?????? i když bylo slíbeno po telefon. domluvě

Jako první jsem dostal potvrzení mojí objednávky 27.6. Následně 30.6. ve čtvrtek jsem dostal další vyrozumění , že moje objednávka byla vychystána a připravuje se k expedici . O možnosti vyzvednutí zásilky budeme informovat . Dnes přijde že mám hodnotit nákup , který nemám ani se neuskutečnil . Obchod nedoporučuji je to pouze zmatek

• Pestrý sortiment, přijatelné ceny.
    • Katastrofa s termíny dodání!

I po třetí urgenci zboží nedodáno. Objednáno 6. 6. 2022, platbe e-shopem přijata 7. 6. 2022, 16. 6. a zboží nedodáno. Příště radši ne.

• Zvozi nedodali ani ve dvojnasobku deklarovane lhuty, neberou telefony....

Na zboží čekám již 10 dní nikdo se mi neozval

• cena, výběr

Malinko zmatky v komunikaci ale nakonec vše OK, zboží dorazilo

Do dnes jsem nedostal ani čárku o tom jak je to s mojí objednávkou u každého objednaného kusů bylo napsáno skladem a do dnes nic , nejhorší obchod s jakým jsem se zatím setkal

žádná komunikace

Zboží "skladem" objednáno 14.3.2022, dodnes nedodáno, na emaily nereagují. Štěstí, že jsem objednal na dobírku.

Zboží přišlo po třech týdnech, kdy nebyla žádná reakce na chat na webu ani na email. Mělo dojít 18 svíček, došlo 12 plus nějaké, co jsem neobjednala. Na můj telefonát mi bylo sděleno (volala jsem v pátek), že hned v pondělí to pošlou a dají mi vědět. Teď po týdnu stále žádné info ani zboží......

• Všechno

13.3 jsem si objednal klíč na svíčky. Do dnešního dne nedorazil.20.3 jsem obdržel email, že zasílají na výdejní místo. Od té doby se nic neděje, obchod nekomunikuje. Ještě, že jsem nezaplatil dopředu. Objednal jsem jinde.
    Rozhodně nedoporučuju tento obchod!!!

• nekomunikuje, objednáno 12.3.22 další zpráva 18.3.22 zboží je zabaleno 24.3.22 zpráva zboží je předáno dopravci, odkaz na sledování zásilky nefunkční, dnes je 28.3.22 a zboží stále nedorazilo. Objednané zboží uvádějí že je skladem.

tato recenze je přidána dne 13.10.2022, původní starší jsem smazal, aby tato byla čerstvě vidět pro výstrahu všem !

Zboží jsem objednal a souačasně předem zaplatil částku 5.922,- Kč dne 3.února 2022. Několik týdnů po té byli od nich telefonáty s různými výmluvami a pak již jen mrtvý brouk. Několik měsíců nereagují na e-maily a mých šest tisíc korun ani zboží nikde. Já sám mám e-shop (Martin Lhotský, prodej elektrosoučástek) a tato firma (IGNISHOP = M.M - LIMARTRADE.LT s.r.o.) se chová k zákazníkům jako podvodník. Ne, že se chová jako podvodník ..., oni jsou podvodníci. Přivlastní si Vaše peníze
    a berou to jako, že to je normální. Nevím, jak dlouho mi vydrží ještě má trpělivost, než to vše zakončím. Martin Lhotský.

• Při komunikaci mě byl sdělen ze přecházejí na nový systém a ze zboží určitě ihned odešlou, další týden uběhl a zboží stále nikde nevím jestli to někdo veze osobně z taiwanu ale podle dodací doby rozhodně jsem naposled nakupoval s platbou předem !