• Rychlost doručení, nižší cena než u výrobce
    • Webové stránky

Celkově dobrý nákup, bez výhrad.

To co jsem sháněl mi zde nabídly a ještě s dopravou zdarma.Za mě super a děkuji tímto za nákup.

Reakce obchodu IGL koupelny

Také děkujeme za důvěru

Nákup a jednání oobchodu kvalitní, ale čekal jsem za tu cenu zboží nekvalitní, ale funkční a nepoškozené. Ale většinu poškození asi způsobil dopravce.

Problém je v podkladech od výrobce HOPA - zcela nedostatečný podklad pro řemeslníky. Není k dispozici konkrétní plán připojení panelu S270 na SV+TUV, ale jen obecný popis - musela se předělávat voda, protože vnitřní řešení panelu je "velmi stísněné" se silnými pračkovými hadicemi.
    Takže prodejce je v pohodě, ale výrobce by měl připravit jasný podklad pro instalatéra ke konkrétnímu panelu S270. A pokud ho má, proč ho nedostane zákazník ??

• Rychlost dodání,kvalitně zabaleno.Spokojen,není co dodat.

Vše poběhlo rychle a bez problémů, hodnotím i ochotu ze strany PPL - domluva na změně adresy a času

Přišla vanička jiného rozměru,probíhá výměna.

S dodaným zbožím jsem velmi spokojená, odpovídá zcela mým představám, luxusně vypadající zboží za velmi přijatelnou cenu, rychlé dodání zboží, doporučuji nákup ostatním nakupujícím.

spokojenost

Vybrali jsme dvě vodovodní baterie, jednu z nich, ale nechtěli dodat za uvedenou cenu, omlouvali se, že se jim načetl nějaký "outlet Slezák a ještě se automaticky načetla sleva jedná se o mírně poškozené zboží a už je beze slev omlouváme se za chybu baterii RIO můžeme dodat za cenu v odkazu titania je dobře ." Takže poškozenou za 696,- Kč namísto jak měli na stránkách 522,- Kč nepoškozenou. Takže zklamání, ztráta času. Přehlednost stránek bídná, velmi špatně se vybíralo.

Reakce obchodu IGL koupelny

Zákazník má pravdu. Byla to naše technická chyba, za kterou jsme se mu omluvili

Obchod doporučuji, omylem mi bylo zasláno zboží jiné barvy, po mém e-mailu mi bylo ihned odpovězeno, sjednaná doprava dpd se zbožím novým a vratkou chybně zaslaného, velmi osobní přístup a milé jednání. Doporučuji.

• Platba az po doruceni

Super, max spokojenost

Perfektní spolupráce. Naprostá spokojenost.

OBCHOD O.K.
    Měl by si vybírat spolehlivější dopravce než je Geis.

Spokojenost, doporučuji ostatním

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • nevím o žádných

nejlepší cena pro daný výrobek-dřezovou nízkotlakou baterii
    rychlé vyřízení objednávky

• okamžité dodání zboží
    • přehledné web. stránky

• široký výběr

S nákupem v tomto obchodě jsem byl spokojen a mohu doporučit všem.

• Široký výběr sortimentu.

Rozhodně je z čeho vybírat. Dobrá komunikace s obchodem. Zboží skutečně vypadalo tak, jako na eshopu. Kvalitní provedení a montáž proběhla bez problému.