• Zboží došlo dle popisu, široký výběr

Dobrý den velice mne to mrzí že musím napsat toto hodnotenie ale zatial mi nič nebolo doručené na adresu ktorú som zadala v poštovej schránke som si nič nenašla že by som mala na pošte . a akciu sme robily 8/4 bohužial sklamaná som :/

Reakce obchodu Idsys.cz

Dobrý deň, pani Helena,

veľmi nás mrzí, že Vám objednávka nebola dodaná. Chyba však nastala na strane prepravcu, ktorého ste si zvolili. Vašu objednávku sme prijali a spracovali dňa 20.3.2023. Kolegyňa Vám hneď v pondelok zaslala grafické podklady a upozornila na termín naskladnenia. Náramky sme naskladnili v utorok 21.3.2023 dopoledne a v poledne sme Vaše náramky potiskli a zaslali poštou. Z dôvodu, že ste si vybrali doručenie poštou ako malú doporučenú zásielku nedostali ste od pošty informácie ohľadom doručenia - v tomto prípade pošta neupozorňuje ani telefonicky ani emailom. Dňa 21.3. ste od nás dostali faktúru mailom s informáciou, že sme balík predali prepravcovi. Nemôžeme, bohužiaľ, kontrolovať stav každej jednej zásielky, či ju náhodou pošta nestratila. Ak by ste nás kontaktovali skôr, vedeli by sme Vám zaslať sledovacie číslo pošty a na základe tohoto čísla ste mohli zásielku dohľadať.

Je nám ľúto, že Vaša objednávka nebola včas doručená. V prípade, ak si chcete tieto informácie overiť, prosím kontaktujte nás mailom a my Vám dané sledovacie číslo zašleme.

S pozdravom
    Tým ID21

• rychle a profesionalni jednani, maximalni spokojenost

• Velice rychla komunikace, kvalitní zboží.

• výběr

• Rychle jednani, potvrzeni objednavky

• Dostupnost
    • Slušná cena

Hlavní výhoda-zboží bylo k vyzvednutí téměř hned...

Rychlá komunikace i dodání, využívám pravidelně.

Vstřícnost, ochota, rychlost. Prostě super!

Vše rychle připraveno k vyzvednutí.

• rychlost, ochota, skvělá komunikace

Potřebovala jsem nutně pásky do 24 hodin a NEBYL TO PROBLÉM. Za mě IDSYS absolutně TOP. Moc jim děkuji.

• bezproblémové doručení dle uvedeného termínu
    • rychlé a snadné vyřízení objednávky
    • přehledný eshop

• skvělá komunikace, ochota, rychlost vyřízení objednávky

• Dobrá komunikace

spokojenost

Objednáváme dlouhodobě, vždy bez problémů.

• super cena

• přehledný web
    • komunikace

Objednala a zaplatila jsem zboží, které nebylo skladem. na webu bylo uvedeno, že zboží bude dostupné za 1 den (toto bylo ted opraveno). V potvrzujícím emailu jsem měla uvedený termín dodání. Před datem dodání jsem měla zmeškaný hovor, na který jsem volala zpět, ale bez úspěchu. V té době jsem nevěděla, že mi volá tato firma. Nikdo se následující den neozval, takže jsem hovor vypustila. V plánovaný den doručení, mi zavolala paní z firmy, zda je objednávka stále aktuální a mi sdělila, že náramky nejsou na skladě a budou až za pár dní a tedy moje objednávka bude mít cca 9 dní zpoždění. Na otázku proč mě nekontaktovali, mi sdělila, že mi volali, ale nedovolali se (zmeškaný hovor). Nechápu proč mě nekontaktovali mailem nebo znovu....Objednávku zatím nemám a doufám, že v nový smluvený termín dorazí.

• rychlost odeslání