• objednáno nedoručeno

píšou skladem ale není to pravda,uvedený telefon neberou

• špatná komunikace, zatím zboží nemáme

Je drzost ptát se na ohodnocení obchodu, když zboží ještě nedorazilo. A je mně úplně jedno jestli tyto žádosti píše automat nebo živý člověk. Obchod by neměl tyto žádosti před doručením zboží vůbec odeslat a je jeho věc jak si to zařídí.
    Celková spokojenost s obchodem je 0 (nula). Půlka hvězdičky tam je neoprávněně.

• opravdu okamžité vrácení peněz
    • komunikace
    • dodání a splnění lhůty psané v e-shopu

Měsíc a půl jsme čekali na zaplacené! zboží, u kterého bylo psané dodání do 8 dní, bez jakéhokoli proaktivního upozornění na zpožděný termín - po pár dnech přišel jen dotazník spokojenosti. Na tento email jsme reagovali a dostali jsme info: teleskop přijde "někdy" příští měsíc - na konci tohoto měsíce stále nic. Chápu, že dodavatel zboží nedodal včas, ale už je standardem v našem století zákazníka informovat. O to spíš, je-li jeho zboží zaplacené.

Těžko hodnotit něco, co mi ještě za 12 dní nepřišlo!!!

Zboží označeno SKLADEM skladem vůbec není.

• Slibovaná dodací lhůta 3-8 dní, realita 3 měsíce.

Zboží nabízí, ale nemají a nebudou mít.

• Hezké praktické balení
    • Z velké části většina rozsypána
    • Sklíčka zlomená
    • Spíše plast než slitina

Nepovažuji za normální si něco objednat, potvrzení objednávky bylo dne11.10. v 7 hod 6 min a do dnešního dne t.j. 22.10.2018 15hodf. 30min nic nemám

zboží na www stránkách obchodu presentované jako "na skladě" na skladě nebylo

Deser dni po objednani, a zbozi stale nedorazilo!!!

• Jejích doručení

• Žádné

Při objednávce jsem požádala,abych byla s předstihem informována,zda bude dodržena lhůta dodání (3-6dní). 6. den zavolali,že je problém ve firmě. Šlo o dárek,který se nekonal,tak jsem to zrušila a objednala jinde. (Elty,Praha 7,velmi vstřícný přístup, zařízeno do 2 dvou dnů.

Obdržela jsem jiné zboží, než jsem objednala. Situaci jsem řešila telefonátem, odpověď ze byla lehce bezradná. Usoudila jsem, že než bych zboží posílala zpět na Slovensko, raději si ho nechám. Obzvlášť když poslali zboží za dvojnásobnou cenu.

• zbozi
    • nedodal
  • Bohužel má nespokojenost je s tím, že obchod deklaruje dodání do 8 dní s tím, že Vás bude ihned o dodání informovat. Nic z toho se však nestalo. Zboží nebylo dodáno ani do 14 dní a nekontaktoval mě nikdo. Musela jsem se sama dotazovat, bylo mi sděleno, že zboží není vůbec skladem a že teprve dorazí...Takže narozeninový dárek se nekoná...