• Rychlé vyřízení a doručení

• Rychlé dodání. Dobrá cena.

operativní jednání

Vše levně a rychle

Cena a kvalitně zabaleno

Vše rychle a kvalitně vyřízené.

Zbytečně veliká spotřeba plastu při balení zboží.

Úžasný, neskutečně ochotný, i po pracovní době mi vyhověli a zboží šli ještě zkontrolovat na sklad a hned druhý den poslali abych stihla vánoce. To u Teta-shop se za vadnou dodávku ani neomluvili. Prostě ibarvy jsou jedničky.

Zatím první nákup a v pořádku

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Tento obchod se stará, aby nátěrové hmoty při dopravě k zákazníkovy v mrazivém počasí nezmrzly a v mrazu je nedopravuje.
    • Při objednání 0,6l barvy a 4 kg laku nedokáží zabalit. Vloží do krabice bez upozornění a označení polohy přepravy, krabici téměř nevycpou, víčko plechovky nezalepí izolepou proti příp. otevření. Dopravce neví co přepravuje. Velká plechovka dorazila se silně nakřáplým zámkem a těsněním víčka. Prodejce uvádí celkovou hmotnost laku + plechovka 5,1 kg. Bylo mi dodáno 4,5 kg ? V krabici však nebyly stopy, že by lak vytekl.

V tomto obchodě nakupuji již několik let plechovku laku a zřejmě zase nakoupím, ale objednám pouze jednu plechovku, protože jí nedávají do krabice.

dobré

• Naprostá spokojenost. Velmi dobrá cena a kvalita zboží. Zboží mi dorazilo do 2 dní od objednání, takže mi bylo velmi rychle doručeno. Pokud někdo potřebuje, tak zákazníkům i poradí při výběru zboží. Zboží bylo velmi pěkně zabaleno. Takže tento obchod velice doporučuji. Pokud budu zase něco potřebovat, tak z tohoto obchodu si opět objednám.

Ze strany prodávajícího velmi slušné a seriózní jednání i přes menší komplikaci, která se vyskytla z mé strany.

Super rychlé dodání, děkuji

• Nemožnost platit kartou

I když nelze platit kartou a je možná pouze platba převodem na účet nebo dobírka, tak i při zvolení platby na účet bylo zboží odesláno velice rychle.

Rychlé doručení, příznivé ceny, velký výběr zboží, určitě zde zase něco nakoupím

Vše proběhlo rychle a bez potíží.

• Velice rychlé odeslání
    • Nákup bez problémů