Spolupráce na

• osobní přístup
    • doprava zdarma

• Rychle dodání, perfektně balene zboží.

Reakce obchodu IBA nábytek

děkujeme za zpětnou vazbu a kladnou reakci.
    Ať se Vám dobře daří a nábytek slouží.

Objednal jsem si komodu o v.126 cm, ale nebyla na skladě (údajně už ani nebude), takže jsem se musel spokojit s komodou o v. 96 cm.

Reakce obchodu IBA nábytek

Dobrý den, je nám líto tohoto nedopatření. Přejeme Vám aby Vám tato alternativa dlouho sloužila!

• Rychlé vyřízení objednávky, komunikace po telefonu se zákazníkem, vstřícnost obchodníka. Velká spokojenost.

Reakce obchodu IBA nábytek

Věříme, že spokojený zákazník je největším přínosem. Děkujeme.

• Rychlé, bezproblémové dodání. Příjemné vystupování, ochotný personál.

Reakce obchodu IBA nábytek

Děkujeme za pozitivní hodnocení! Snažíme se vždy vyjít vstříc.

Chtěla jsem si zde zakoupit komodu, bylo u ní uvedeno dodání zdarma. Po týdnu mi zavolali prodejci, že mám zaplatit dopravné, když jsem s výší dopravného nesouhlasila, bylo mi řečeno, že se ještě domluví a zavolají. Už nikdo nezavolal.

Reakce obchodu IBA nábytek

je nám moc líto, že došlo k takové komplikaci.
    Děkujeme za zpětnou vazbu, velmi nám pomohla ve zkvalitňování našich služeb.
    Učinili jsme příslušná opatření, aby se to již neopakovalo.

• Skvelá komunikácia, profesionálny prístup. Rýchla doprava

Reakce obchodu IBA nábytek

Veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie! Prajeme Vám nech Vám nábytok dlho slúžia.

• Úžasná komunikace. Prvně mi paní poslala dřívko s odstínem. Poté mi přivezli nábytek až domů do pokoje a poté, co jsem si uvědomila, že jsem jednu skříňku objednala špatně mi nabídla výměnu. Navíc byl nábytek smontovaný. Takže manžel řekl: "jestli ještě někdy objednáš nábytek, tak jedině odsud!"

Reakce obchodu IBA nábytek

Dobrý den, máme radost, že vše proběhlo v pořádku. Děkujeme za milé hodnocení.